Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


Iwa-Iwa

Użytkownicy
 • Zawartość

  478
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

118

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Iwa-Iwa

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  Zmieniłam dziękuję i pozdrawiam !!!!
 2. Iwa-Iwa

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  A pomysł chyba z serca się wziął nie wiem szczerze mówiąc tak mi jakoś zdania się posklejały i może z tego że na nowo wierzę :)
 3. Iwa-Iwa

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  dziękuję Justynko a słowo zamienię na "mówi" masz rację pozdrawiam :)
 4. Iwa-Iwa

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  ok zmienię jak kilka osób tak to widzi to musi coś w tym być, dziękuję Tobie i Tobie Nata
 5. Iwa-Iwa

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  dziękuję i pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!
 6. Iwa-Iwa

  Jak można

  też mną to wstrząsnęło!!!
 7. Iwa-Iwa

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  chyba napiszę o tym opowiadanie
 8. Iwa-Iwa

  Ja mam wiarę a Ty? Wierzysz?

  Dopiero co się nawracam i wzięłam Pismo Święte do ręki, odkąd z Bogiem się nie kłócę i jak się modlę to mi się udaje i odkąd robię co mi każe jestem szczęśliwa bo się udaje, kazał mi bym była opiekunką osoby starszej kłóciłam się z nim i mówiłam od czego mam zacząć, na drugi dzień ukazał się profil w szkole policealnej opiekun osoby starszej i się zapisałam do szkoły powiedziałam że się leczę i im to nie przeszkadza jeszcze tylko przede mną badania w medycynie pracy boje się ale jeśli Bóg postawił przede mną takie zadanie to może i tu się uda w niedzielę zamierzam iść do kościoła tyle lat nie byłam i za to podziękować że wszystko się spełniło, głupie co? ale tak naprawdę u mnie było!!
 9. To jest moje życie, ty za mnie go, nie przeżyjesz, dla nas Pan Bóg scenariusz pisze, każdy ma swój, więc wykorzystaj go należycie. a gdy się sypie to się módl, uwierz mi, kiedyś Bóg wrogiem moim był, dziś to przyjaciel mój. Kocham go słucham się i robię co mi mówi nie, nie wstaję o świcie, lecz modle się sercem, prawdziwie.
 10. o matko dziękuję za tak piękną pochwałę z Twojej strony ok wrzucę do gotowych :)
 11. Marcinie zmieniłam jak radziłeś i słowo mnie już się nie powtarza dziękuję!!!!!!!!!!!!!
 12. Przez ciebie czuję się gorsza, a może to we mnie tkwi problem, i ta choroba czym jest schizofrenia, codziennie z nią walczę czasami są ciche dni. Lecz ty tato ciągle chwalisz młodszą siostrę, czuję w sercu ból bo zaczynało być między tobą, a mną dobrze, nie będę już walczyć o twoją miłość, ojca do córki- mam swoje też życie, nawet nie wiesz co u u mnie, do szkoły się zapisałam uczyć się będę, nie tato to już nie podstawówka lecz policealna, „Opiekun osoby starszej” tak taki kierunek wybrałam, bo na starość będę się tobą opiekowała.
 13. dziękuję bardzo Marcinie jutro usiądę i pozmieniam bo jest późna pora i mogę zepsuć, pozdrawiam serdecznie !!!!!!!!!!
 14. To jest moje życie, ty za mnie go, nie przeżyjesz, dla nas Pan Bóg scenariusz pisze, każdy ma swój, więc wykorzystaj go należycie. a gdy się sypie to się módl, uwierz mi kiedyś wrogiem, moim był Bóg dziś to przyjaciel mój. Kocham go słucham się i robię co mi każe, nie, nie wstaję o świcie, lecz modle się sercem, prawdziwie.
 15. Iwa-Iwa

  Szklanka

  ok będę pamiętać pozdrawiam i dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×