Skocz do zawartości
Informacja o ochronie danych osobowych Czytaj dalej... ×

Iwa-Iwa

Użytkownicy
 • Zawartość

  194
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

37 Excellent

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Minęło sporo czasu, odkąd u ciebie byłam, jestem ciekawa co słychać. Z miłą chęcią posłucham twych opowieści. O Dzienniczku Faustyny, słuchać mogę godzinami. Jak z zapałem opowiadasz, oczy ci się wtedy fajnie świecą. Kiedyś ustałaś przy płocie, objęłaś mnie i powiedziałaś; ,, Pamiętaj jak będzie źle masz, u mnie miejsce" Babciu jest cudnie, dziękuję ci za te słowa, chcę trochę czasu z tobą pobyć, bo cię mocno kocham.
 2. Iwa-Iwa

  dzisiaj nie sprzątam

  Tytuł wzbudził moje zainteresowanie wiersz super, pozdrawiam też dzisiaj nie sprzątam hehe :)
 3. Iwa-Iwa

  Skłamałam

  Czy zablokują mnie na forum jak podam adres swojego bloga?? ładny wiersz podoba się pozdrawiam!!!!!!!
 4. Iwa-Iwa

  Czuję

  No co Ty nie jest mi przykro, wręcz przeciwnie będę wiedziała na co zwracać uwagę na kolejnym wierszu dziękuję za szczerość pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!
 5. Iwa-Iwa

  O kotku

  Przeczytałam, podoba się pozdrawiam!!!!!!!!!!
 6. Iwa-Iwa

  Bóg stworzył świat a kto Boga

  Bardzo ciekawy wiersz zawsze sobie myślałam no ok jest Bóg wierzę w Boga, ale nie pomyślałam kto Boga stworzył fajne dzięki, pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!
 7. Iwa-Iwa

  Czuję

  Dziękuję za tak miły komentarz :)
 8. Iwa-Iwa

  Czuję

  Justynko każdy może odbierać mój wiersz na różne sposoby, tata i ja ostatnio się staramy i mam ochotę o tym pisać raz nawet dla taty w smsie napisałam ten wiersz poprzedni pod tytułem "Tato" to mi podziękował :)
 9. Czuję twoją miłość, na nowo coraz bardziej, rozumiesz mnie i wspierasz. Szliśmy razem bardzo długą drogą, jesteś przy mnie kiedyś tak nie było. Trochę lat i dni ubyło, byśmy mogli dostrzec się, kocham całym sercem, czuję prawdziwą miłość. będę starać się, by nasze dni były wyjątkowe, ty zasłużyłeś mój tato.
 10. Iwa-Iwa

  Nawet nocka

  To idziemy spać, chociaż ranek mamy ładny wiersz podoba się!!!
 11. Iwa-Iwa

  Ciche wrażenie

  Dziękuję za poprawione błędy gdyż miałam dylemat tu bardziej chodzi o to że z kuzynem się podarliśmy i nie gadamy ze sobą przez taką głupotę, każdy ma swoje zdanie co do wierszy innych więc dziękuję za Twój komentarz:)
 12. Mam ciche wrażenie, niektórzy mnie nie rozumieją, w głowie natłok myśli, czy ja na litość Boską nie mam prawa, być szczęśliwą? Piszę do ciebie, co słychać? Bo najzwyczajniej w świecie, jestem ciekawa. Czy od razu będziesz mi kuzynie mówił, że jestem nieszczęśliwa? Bo co? Bo napisałam? Musi być coś nie tak? Stanęło na tym, że nie chcesz ze mną rozmawiać. Bo w trakcie odchudzania, zjadałam raz w tygodniu ciastka. Wiesz kuzynie słodyczy już nie jem, schudnąć wiem że schudnę. Pochwał od ciebie nie chcę. Nie dałeś mi wsparcia. A każdy przecież ma gorszy dzień.
 13. Iwa-Iwa

  Skały

  Cała przyjemność po mojej stronie pozdrawiam!!!
 14. Iwa-Iwa

  Skały

  Podoba mi się Justynko, pozdrawiam a wpadłam tutaj bo tytuł zaciekawił, świetne!!!!
 15. Iwa-Iwa

  Mamo

  Co by tu napisać niż tylko samo podoba się. Może to że chwyta za serce jak się czyta ten wiersz, pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
×