Iwa-Iwa

Użytkownicy
 • Zawartość

  427
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Iwa-Iwa

  Noc matką poetów

  Mi się jeszcze fajnie pisze jak mam doła, ale wtedy swoich wierszy nie rozumiem i nie tylko ja hehe pozdrawiam serdecznie :)
 2. Iwa-Iwa

  Dorosłość

  Również pozdrawiam serdecznie :)
 3. Iwa-Iwa

  Dorosłość

  To się wzięło z tego że miałam, dzisiaj lekkiego doła i sama nie rozumiem do końca co napisałam pozdrawiam i dziękuję. Czasami mam takie dni że coś mnie złapie jakiś dół i jakoś słowa tak same idą czasem do pary a czasem wręcz odwrotnie :)
 4. Dorosłość. Kiedyś ktoś mi powiedział, dorosłe życie jest ciekawe, czemu mi tak ten ktoś powiedział, nie wiem, dla mnie życie dorosłe, jest zbyt dorosłe, czasami mnie przerasta. Kurcze gdzie te moje szczęśliwe lata. Wtedy wszystko było jakieś takie inne, proste. Teraz same zmartwienia. Może ktoś odpowie mi na moje pytanie, co mi w dzieciństwie do cholery nie pasowało?
 5. Gdy czarne chmury nad tobą wiszą, czujesz że wszystko się sypie, pomyśl że jutro nadejdzie nowy dzień. Może to zbyt trudne na daną chwilę, tak pomyśleć lecz uwierz mi wszystko prędzej czy później rozwiąże się. Każdy ma w życiu czasami pod górkę, lecz jak kot spadnie zazwyczaj na cztery łapy. Także bierz życie pełnymi garściami. Złe emocje schowaj do szuflady i się ciesz. Ciesz się tym że nie jest jeszcze tak źle.
 6. przyjaźń bo chłopaka mam którego naprawdę kocham a tamten kolega myślał tylko o sobie jak mówiłam że źle się czuję i nie mam sił ostatnio to nie chciał słuchać to nawet nie wiem czy to warte przyjaźni :)
 7. Iwa-Iwa

  Dlaczego?

  O kurczę gdybym wiedziała że wpadniesz w moje skromne progi, to bym wiersz fajny napisała, a te pytania z nudów mi wpadły do głowy :)
 8. Dlaczego niebo w dzień jest, niebieskie a w nocy czarne? Czemu ludzie coraz bardziej fałszywi?
 9. Iwa-Iwa

  Nie pytaj mnie

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
 10. Iwa-Iwa

  Nie pytaj mnie

  chyba zaraz zmienię bo zastanawiałam się nad tym zdaniem :) dziękuję :)
 11. Nie pytaj mnie. Nie pytaj mnie co przyniesie, jutrzejszy dzień, bo sama nie wiem, rozmyślam nad tym. Gdy nadejdzie noc, spójrz na gwiazdy. One mają moc która przyniesie, udany dzień.
 12. Iwa-Iwa

  Bezpieczeństwo

  dokładnie tak, dzisiaj jej przeczytałam ten wiersz :)
 13. Codziennie w samotności w czterech ścianach, się krzątam, lecz gdy już jesteś czuję, bezpieczeństwo. Jak chodzisz po domu stukasz garami, rozmawiasz przez telefon godzinami. A gdy noc otula i do snu się kładę, wiem że zaraz będzie kolejny ranek, i ty po domu krzątać będziesz się. Mamo tak bardzo kocham cię.
 14. Iwa-Iwa

  Tak cichutko

  dokładnie tak, pozdrawiam :)
 15. Tak cichutko zamknięta w pokoju, rozmyślam, co przyniesie kolejny dzień. Sama ja i te myśli wokół mnie. Czasem ta cisza potrzebna jest. By ocenić poprzedni i dany dzień.