Skocz do zawartości

Iwa-Iwa

Użytkownicy
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Good
 1. Mój miły

  Dziękuję Ci za to :) wezmę to pod uwagę jak będę pisać kolejny wiersz o miłości :)
 2. Mój miły

  To wtedy już nie będzie mój wiersz ale dziękuję:)
 3. Mój miły

  Starałam się jak mogłam i dziękuję:)
 4. Podwórko

  Podoba mi się:) chyba wstawię ale już nie dzisiaj jutro z rana pozdrawiam i dziękuję:)
 5. Mój miły

  Właśnie, wrzuciłam ten wiersz do warsztatów by w razie co jeśli trzeba, pozmieniać dziękuję i pozdrawiam:)
 6. Mój miły

  Nic się nie stało bywało czasem, beznadziejnie jak pisałam, wzięłam parę wskazówek waszych do serca może i mi nie wyszło ale się starałam pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!
 7. Mój miły, każda minuta bez Ciebie to udręka, jak to dobrze że w tym samym mieście mieszkasz. Uwielbiam jak mnie przytulasz, całujesz na dobranoc. Jak zostajesz, wiem nie może być tak codziennie. Musimy się rozstawać nim świt nadejdzie. Gdy splatamy swoje dłonie w jedną całość. Wiem że na drugi dzień będzie mi tego brakowało. Lecz godziny szybko lecą, pragnę Cię zobaczyć w dzień i w nocy. Mam wielką nadzieję, że ta miłość nigdy się nie skończy.
 8. O poranku

  Rozumiem i tak chciałam być szczera :) i dziękuję ale wiersz naprawdę fajny!!!
 9. O poranku

  Nie wiem czy powinnam to pisać ale słowo zliż ze mnie trochę czuję niesmak tego zdania, ale ogólnie rzecz biorąc wiersz bardzo mi się podoba, wiesz moje zdanie nie ma tu pewnie znaczenia bo sama dostaje rad więcej niż pochwał w wierszach ale słowo zliż trochę mi nie na miejscu. Może słowo "Zdejmij ze mnie?" przepraszam że się wtrącam już mnie nie ma znikam pewnie i tak wszystko żle odczytałam, taki mój urok heh.
 10. W maglu orga

  Fajna rymowanka, pozdrawiam i krótki komentarz zostawiam:)
 11. Podwórko

  Wyglądam przez okno, widok wciąż ten sam. Dzieci, istne szaleństwo. Coś mnie tknęło, ławka stała tam. Wspomnienia wracają, czasu nie cofnę. Starsi ludzie coś szepcą. Młodzież w gry różne gra. Oddałabym dużo. By wrócić do dawnych lat.
 12. Wyglądam przez okno, widok wciąż ten sam. Dzieci, istne szaleństwo. Coś mnie tknęło, ławka stała tam. Wspomnienia wracają, czasu nie cofnę. Starsi ludzie coś szepcą. Młodzież w gry różne gra. Oddałabym dużo. By wrócić do tamtych dawnych lat.
 13. Skłamałam

  Mi tam się wiersz podoba, pozdrawiam!!!
×