Saint Germaine

Użytkownicy
 • Zawartość

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Saint Germaine

  Scheda

 2. Saint Germaine

  agencja

 3. Saint Germaine

  agencja

  Jak stwierdziłem wcześniej polityka to szambo i kradną wszyscy od prawa do lewa...ale teraz niestety kraj z nazwy Polska zmierza w fundamentalizm najgorszych prymitywów i ONZ chyba się nie myli pisząc opinie o sytuacji w tym państwie. Tym burdelem chyba już nikt nie rządzi .
 4. Saint Germaine

  stary poseł nie może

 5. Saint Germaine

  stary poseł nie może

  podłapięta w bucie siedzi w smrodzie skarpet bzdury bredzi że nie piętą jest lecz palcem nic nikomu nie załatwiał grosza nie dał nawet matce ....etc etc... Ostatni poczytałem sobie różne grupy w wolnych mediach którym jest jeszcze internet ( obawiam się że niedługo) i mogę stwierdzić że polityka to najgorsze szambo jakie istnieje we wszechświecie ale w wydaniu polskiego sejmu rządu etc et bija na głowę nawet takie państwa jak San Escobar:-) To już nawet nie jest śmieszne hipokryzja sięga zenitów słów brak.
 6. Saint Germaine

  - przed jutrzejszą rocznicą Smoleńska (10 kwietnia)

  Cóż chorzy ludzie mają chore wizje i kolejna miesiączka pana K już zrobiła się nudna jak flaki z olejem.Mnie zastanawia jedno w tej paranoi otóż od 1989r rządziły różne ekipy i żadna nie uczciła pamięci oficerów zamordowanych w Katyniu zapisem w kalendarzu. Ci niby co teraz rządzą uważają się za niezwykłych patriotów i też to mają w dupie.Lepiej im świętować jakiś przeklętych( było w ich szeregach wielu zbrodniarzy) dni żydowskie urządzac i miesiączkę a ten mord zepchnąć w niepamięć.Tak sobie myślę to nie Polacy to to chciwa banda złodziei i kłamców bez zasad i honoru którym na rękę jest wyrzucenie na śmietnik Katynia bo tam mordowano honor.
 7. Saint Germaine

  Ludzkie zapachy

  Odpowiedzi na pytania są bardzo proste wystarczy włożyć rękę w ogień.
 8. Saint Germaine

  Kogoś kto wymyślił życie i śmierć

  Pojęcie życia i śmierci są względne:-) Na początku myślałem że będzie o Buddzie bo on też tak eksperymentował aż wreszcie doszedł do wniosku że tylko doskonaląc samoświadomość będziemy mogli poznać prawdę i miał rację. Wiem kto wymyślił życie i śmierć ale nie powiem każdy sam do tego z czasem dojdzie może ta czynność zająć eony niestety:-) Pozdr.
 9. Saint Germaine

  Szept

  na początku uczyłem się mowy żeby zrozumieć otaczającą mnie mgłę w której z czasem zacząłem kreślić symbole brudząc czyste strony księgi istnień mijały wieki aż wreszcie zrozumiałem że niczego nie odkrywam tylko mącę gładkie lustro wody brudnym patykiem i płoszę złote marzenia więc się nie spełnią znikające kręgi fal porwały słowa zostały tylko strzępy myśli bez wspomnień dlatego jestem cieniem wśród cieni
 10. Saint Germaine

  W snach

  otwieram drzwi do czasu i przestrzeni zaczynam podróżować po światach na których kiedyś istniałem i nowych widząc przyszłość wielowymiarowości spotykam niezwykłe istoty miejsca zdarzenia tylko wśród nich jestem naprawdę wolny kreuję myślami bez ogranicxen i hamulców wszystko czego tylko mogę zapragnąć nie ma tam państw granic i głupich praw nie ma podziałów trosk bólu cierpienia jest inaczej niesamowicie nie do nie do opisania nieznane technologie cywilizacje w wybuchach tęcz swobodny lot bez balastu klatka po klatce wije się złocistą wstęgą wśród błękitu tutaj jestem tylko cieniem w półmroku budzącym się w codziennym koszmarze kiedyś odejdę i zabiorę ze sobą wszystko to czym byłem jestem i będę wspomnienia
 11. Saint Germaine

  Zegar któremu pękło serce

  Te starocia czasem są w cenie ale bardziej mają wartość sentymentalną związaną ze wspomnieniami które tworzą to kim jesteśmy. Pozdr.
 12. Saint Germaine

  Czy cisza jest potrzebna?

  Cisza jest pojęciem teoretycznym podobnie jak teraźniejszość a jedynym miejscem w którym mogła by istnieć jest całkowita pustka bez odrobiny wymiarów i kwanta energii. Wystarczy że pojawi się myśl a już nie ma ciszy. Taka refleksja mi przyszła do głowy skoro na początku nie było nic to istniała idealna cisza a później zaryczała myśl( nie słowo bo ono pochodzi z myśli) i ten ryk musiał być w skali od 0 do maximum ustawiony nawet ponad maximum. Pokręcone to wszystko a szczególnie zabawa z czasem. Pozdr.
 13. Saint Germaine

  A miało być

  Nie rozumiem jednego po co porównywać ludzi do wilków które są świetnie zorganizowane i nie mordują się nie kradną nie oszukują etc. Czy istnieją stworzenia gorsze niż ludzie na planecie Ziemia? Znalazlem tylko jedną odpowiedź NIE.
 14. Saint Germaine

  Dokąd zmierzasz, Polsko?

  Tytuł powinien raczej brzmieć dokąd zmierzają tzw rządzący a odpwiedź jest orosta zawsze chcą jak najwięcej nakraść w świetle prawa i nikt nic na to nie poradzi.W komedii z E. Murphy ,,Fałszywy senator"" świetnie pokazane jest jak to się odbywa. Skoro kto tylko może wieje z tej Polski na zachód ( brak tylko ruchu bezwizowego z USA ) więc zmierza do piekła i bardzo dobrze.
 15. Saint Germaine

  Światło w tunelu

  Coś takiego jak teraźniejszość nie istnieje człowiek ciągle żyje w przeszłośći i niczego nie odkrywa gdyż wszystko było. Jedyną zagadką dla niego jest tylko następny sen zwany śmiercią ico w nim będzie. Mózg produkuje energię która posiada świadomość i to jest odpowiedź na wszystkie pytania na których tak ludziom zależy. Niestety istnieje coś wiecznego ale ja nie będę odpowiadał na pytania które każdy ma przed nosem tylko ich nie widzi albo nie chce ich widzieć. Możliwe że dla tych co gonią za mamoną tak jest wygodniej i dla tych którzy wierzą i udają ...