Natalia16

Użytkownicy
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Natalia16

  Na dobranoc

  Wiesławie,miło mi.
 2. Natalia16

  Na dobranoc

  z bajek na dobranoc najbardziej lubię dzieje świata czasem kiedy myślami śliskimi od krwi przeciskam się między epokami słyszę krzyk ciszy oddech wroga śmiech bogów
 3. Natalia16

  Niby błahe ale zacne

  Jak już napisali przedmówcy,sama prawda.Pozdrawiam :)
 4. Natalia16

  Między oddechem

  @MaksMara Dziekuję bardzo.
 5. Natalia16

  Modlitwa

  Piękny wiersz :)) Ale takiej ilości śniegu jaka dziś u mnie spadła,to chyba nic nie odczaruje.
 6. Natalia16

  Wróg osobisty

  Daleko mi jeszcze do stwierdzenia,że młodość minęła,ale wiersz skojarzył mi się z moją babcią.Wciąż nie możemy jej przekonać do ufarbowania włosów (może to i lepiej,bo mimo starszego wieku ma piękne,srebrzyste pukle).Na wszelkie próby odświeżenia wizerunku reaguje dobrotliwym śmiechem i niezmienną frazą "Nie wiem jak wy,ale ja się dobrze czuję ze swoją starością".
 7. Natalia16

  Między oddechem

  @Deonix_, @Luule, @Enigmatyczna @Bolesław_Pączyński @Waldemar_Talar_Talar, @befana_di_campi @jan_komułzykant, @michaura, @Bożena Tatara - PaszkoDziękuję wszystkim za zajrzenie i za miłe słowa.Niezmiernie mi miło!
 8. Natalia16

  pójdziemy...

  Rzeczywiście wiosną,aż chce się powiedzieć: "Czujesz ten wietrzyk?Ach,niech gadają co chcą,drogi Amadeuszu,życie ma swój urok!"
 9. Natalia16

  Między oddechem

  @Jacek_Suchowicz, @Czarek Płatak dopadły mnie pesymistyczne refleksje o przemijaniu :). @Marcin Krzysicadziękuję bardzo za zajrzenie :))
 10. Natalia16

  Między oddechem

  między oddechem a obietnicą narodziła się gwiazda skrawek nieba rozbłysł wiecznością ktoś nawleka łzy na rzemyk straty komuś od patrzenia w niebo oczy nabrzmiały pragnieniem ktoś próbuje oddzielić szarość od echa dawnego słońca
 11. Natalia16

  Czy cisza jest potrzebna?

  Właśnie skończyłam słuchać,potwierdzam,bardzo ładna!
 12. Natalia16

  Koniec

  Deonix,to też ciekawa propozycja,całkiem poważnie się nad nią zastanowię.Dziękuję za opinię i sugestię,pozdrawiam cieplutko :))
 13. Natalia16

  stan cywilny

  Wzruszający utwór. "Takiej miłości każdy młodzian czeka,tak być kochana chce każda dziewczyna;czemuż w najświętszym z popędów człowiekatkwi tak straszliwego cierpienia przyczyna?"
 14. Natalia16

  Koniec

  @Stary_KredensDziękuję bardzo za zajrzenie!Mi "moralny" gra :)))