Skocz do zawartości

Natalia16

Użytkownicy
 • Zawartość

  19
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

16 Good
 1. Theatrum mundi(Teatr świata)

  Dziekuję :))
 2. Cóż dostrzegł mistrz przed laty w oczach swych martwych kukieł żeby im życie darować aż do męczeństwa się uciekł Znów zerkam w oczy przechodniom daremnie szukam płomienia który mi pojąć pozwoli przedwieczny cud stworzenia Olśnienie przyszło znienacka ulgi nie trzeba już szukać stworzenie świata to sztuka i zakończenie też sztuka A kiedy sznurki się wytrą i zardzewieją sprężyny ułomne lalki powrócą Za stare szklane witryny
 3. Dziekuję bardzo Kocie,tak też zrobię. Pozdrawiam.
 4. Bajago,bardzo miło mi to słyszeć :)
 5. Maksmaro dziękuję bardzo,ale chyba zostanę przy starej wersji.
 6. Jak widać przekonała mnie twoja propozycja,dziękuję raz jeszcze.
 7. Maksmara,niezwykle interesująca propozycja.Przemyślę.
 8. Gieesz,teledysk rzeczywiście interesujący.Co do muzyki to pozostaję wierna nieśmiertelnemu rockowi. Pozdrawiam również.
 9. Maksmaro,tyle miłych słów,że aż się zarumieniłam.Pozostawię na razie ten,dopóki nie przyjdzie mi do głowy coś lepszego.
 10. Po łacinie jakoś ładniej brzmi.A może to tylko moja słabość do łacińskich nazw.
 11. Maksmara,dziekuję.Z rytmem to zawsze kiepsko mi idzie,może się jeszcze wyrobię.Co do tytułu to zastosuję się do uwag,nie pomyślałam że może zadziałać odstraszająco. Pozdrawiam.
 12. Deonix,twoje uwagi jak zwykle nieocenione :).Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
 13. Cóż dostrzegł mistrz przed laty w oczach swych martwych kukieł żeby im życie darować aż do męczeństwa się uciekł Znów zerkam w oczy przechodniom daremnie szukam płomienia który mi pojąć pozwoli przedwieczny cud stworzenia Olśnienie przyszło znienacka ulgi nie trzeba już szukać stworzenie świata to sztuka i zakończenie też sztuka A kiedy sznurki się wytrą i zardzewieją sprężyny ułomne lalki powrócą Za stare szklane witryny
 14. Ciągłość

  Justyno,też bym chciała w to wierzyć. Dziękuję i pozdrawiam.
 15. Ciągłość

  Deonix,gdzieś mi się omsknął ten pytajnik,może rzeczywiście lepiej bedzie dodać resztę :) Dziękuję bardzo za miłe słowa,przemyślę. Pozdrawiam również.
×