Basialka19

Użytkownicy
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Uciekasz, a mgła Cię dogania. Uciekasz, a deszcz i tak moczy Twoje włosy. Bije szybko serce, oddech jest coraz to szybszy, myśli wciąż szukają rozwiązania. Jesteś jak w labiryncie, nie możesz znaleźć klucza, zagmatwałeś się w swoje kłamstwa. Wciąż poszukujesz miłości, ale mylisz ją z zauroczeniem. Za wcześnie na wyznania, puste słowa. Twoje serce nie jest jeszcze gotowe na nowe upokorzenia. Ale mimo to, wciąż biegniesz i biegniesz. Nie odpuszczasz, nie chcesz zrozumieć swojego postępowania. Wierzysz, że znajdziesz swoje miejsce, gdzie nie zaznasz już złego. Nawet jeśli ktoś złamie Ci serce, To i tak nie odpuścisz. W Twojej głowie rodzi się obsesja, więc uciekasz, szukasz ratunku od tej dziwnej miłości.
 2. Świat jest jak bezosobowa maska, nigdy nie wiesz co za nią się kryje. Ból, smutek, czy radość i ogromne szczęście. Lecz jeśli jej nigdy nie ściągniesz, nie dowiesz się co przygotował Ci los. Potem możesz już tylko żałować, złych wyborów, tego, że nie dałeś z siebie jak najwięcej. Warto ryzykować, stawiać wszystko na jedną kartę. Warto ryzykować, by potem nawet gdy popełnimy błąd, umieć wyciągnąć z tego wnioski. Życie nie jest proste, los niesprawiedliwy, lecz wszystko ma swój początek u Boga. To on steruje całym światem, daje nam siłę, czasem skazuje na przegraną, byśmy potem potrafili zmienić swoje życie i postępowanie. Możesz wierzyć lub nie, decyzja należy do Ciebie, lecz Mój drogi czytelniku, nic nie trwa wiecznie. Wszystko ma swój początek i koniec, Ale to od nas zależy, jaki ten koniec będzie. Czy zostaniemy zapamiętani. Nie bój się wyborów, one uczynią Cię silniejszym.
 3. Basialka19

  Zabawa

  Dziś zasiadasz przy stole, wyjmujesz swoje karty, zaczynasz swoją bezwzględną grę. Karty na stole, as w rękawie, umysł zwarty i gotowy do gry. Serce podpowiada, że dziś wygrana. Sława za rogiem, a pieniądze, ich na pewno nie zabraknie. Myślisz jestem potężny, mam odwagę mierzyć się z losem. Moje karty i as, wygrają na pewno. Jednak pewność siebie, potrafi niszczyć od środka. Bezwzględna gra z losem, którego nie doceniasz, może sporo kosztować. Twoja odwaga, może nie wystarczyć. Tu liczy się koło fortuny, które wymierza nagrody. Możesz zostać z niczym, jak małe dziecko bez swoich zabawek. Przestroga na przyszłość jest prosta. "Uważaj kogo wzywasz na pojedynek, bo zawsze możesz przegrać".
 4. Wszyscy chcą rządzić światem, lecz brakuje im odwagi. Wszyscy szukają miłości, ale mało kto ją znajduje. Wszyscy pragną wybaczać, lecz nie potrafią porzucić nienawiści. Wszyscy chcą sprawiedliwości, ale sami niesprawiedliwie oceniają. Myślą, że są wielcy, bo rozdają karty. Jednakże los bywa dziwny. Nie zawsze daje to, czego oczekujemy. Sprawia, że w ludziach, budzą się nieludzkie instynkty. Stają się szaleńcami bez serca. Pragną mieć świat, na wyciągnięcie ręki, by nie musieć się męczyć. Lecz pomimo walk i prób, chęci objęcia władzy zanikają. Dlaczego, zapytasz ? Już teraz świat się zmienia, ludzie zaczynają lepiej rozumieć innych i ich problemy, Zaczynają dostrzegać, że nie tylko władza się liczy, a bliscy i przyjaciele , których mają są dla nich najważniejsi. Liczy się miłość, to nasza siła i nasze spełnienie. Kochajmy i miejmy dobre serca.
 5. Basialka19

  Wybory

  Przeznaczenia nie zmienisz, nie oszukasz, nie naprawisz. Choćbyś przeniósł się w czasie, to i tak to nic nie da. Podejmowanie decyzji, i tak zawsze będzie zakodowane w Twojej głowie. To moment, który i tak Cię dopadnie. Nie znamy daty, nie znamy godziny, ale przybędzie i zaważy o Twoim losie. Więc nie uciekaj, spróbuj się z tym zmierzyć. Nie słuchaj innych rad, podejmij taką decyzję, jaką uważasz za słuszną. Ludzie nie raz będą Ci radzić, ale czy dobrze ? To wszystko to tylko złudzenie. Boisz się powiedzieć prawdę w oczy, więc chowasz swój strach. Obgadujesz za plecami, myślisz,że nikt się nie dowie. Uważasz ,że w życiu liczy się prawda, a sam zamiast wyrazić swoje zdanie, mówisz ją po kryjomu. Za dużo tych decyzji, gubimy się... Za dużo kłamstw. Czy na pewno wiesz wszystko ? Czy na pewno jesteś pewny ? Ja ciągle mam podejrzenia. Nigdy nie będzie pewności, czasem boimy się mówić prawdę. Więc mówimy, że jest super, a w myślach mamy czarne scenariusze. Jednak prawda wyjdzie na jaw. Nie lepiej dowiedzieć się już teraz ? Wybór należy do Ciebie. Potrafimy być oszukiwani, nawet o tym nie wiedząc, Ciche rozmowy, spotkania, wymiany poglądów, to dzisiejsze nasze życie, życie pełne tajemnicy. Więc biegnij, myśl. To co ktoś Ci kiedyś powiedział, nie zawsze jest przecież prawdą. Zachowanie potrafi nas wydać, dlatego je ukrywamy i żyjemy dalej. A gdy za drzwiami pusto, zaczyna się koncert tajemnic, ale wtedy wszystko jest już jasne.
 6. Basialka19

  Miłość

  Gdy brakuje miłości, życie nie jest takie proste. Serce nie jest już rozgrzane, oczy nie są rozmarzone. Gdy brakuje miłości, życie jest puste, brakuje mu wartości. Ręce nie maja kogo przytulać, włosy dla kogo ładnie wyglądać, usta nie mają kogo całować. Gdy brakuje miłości, to nie ma niczego. Życie jest bez wartości. Poszukiwania i wszelkie próby, nie maja sensu. Już dziś rozumiem, że po to jest miłość, by kochać. Możemy się bronić, możemy uciekać, ale miłość i tak kiedyś zapuka do naszych serc, a wtedy nie będzie już ucieczki, bo każe nam wybierać .
 7. Basialka19

  Taki los

  Gdy uciekasz znowu w miasto, poszukujesz ciągle nowych wrażeń. Chcesz się oderwać od panującej nudy i ludzi, którzy tylko mącą Ci w głowie. Liczysz na nowy początek, na nowe rozdanie nagród. Myślisz, że gdy będziesz gdzieś daleko, to tam nie zaznasz już złego. I uciekasz, szukasz swojego miejsca. Już nie ma powrotu do starych czasów, została tylko nadzieja. Dotrwałeś do końca, odnalazłeś swoje miejsce. Liczyłeś jednak na więcej, na nowy początek. Lecz nie ma, nie będzie, los się odwrócił, teraz zostało Ci tylko uciekać. Więc uciekaj, biegnij ! Niech wiatr Cię nie dogoni, szukaj wolności, szukaj szczęścia, do tego zostałeś przecież stworzony.