Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Tomasz_Biela

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  4071
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

65

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Inspiracja ? To co mnie otacza I to co mną czasami zatacza. A jak zatacza, to już więcej otoczeń jest ruchomych. :). Moja pierwsza rejestracja tutaj ; zawiązanie paktu ze słowem, poza szufladą I folderami miało swój czas jakoś chyba 2005 albo 2007 r. Zmieniło się wiele. Wiele na gorsze. Dział p I dział z jakoś, ograniczały nawarstwianie się ,byle czego, jak jest teraz w ogólnym przydziale. Forum zostało nieco zmieszane z błotem. Miałem kilka lat przerwy z tym miejscem, a czytając archiwalne wpisy wiele mnie ominęło. Wiele też na tym nie straciłem. Bili po łapach kiedyś jak to Marlett wspomniała. Teraz głaszczą po głowie. Jestem podobnego zdania, co do podzielenia rodzaju wierszy jak Marlett. Do tego jednak trzeba revolty. Ja osobiście wiele się tutaj nauczyłem. Teraz nie mam czasu na ,ginekologiczne, wywody pod tekstami, chociaż bardzo bym czasami chciał. Zaglądam jak mogę I wrzucam bez nachalności jak mogę. Bywajcie. Pozdrawiam t.
 2. Tomasz_Biela

  pożar

  Odbudują, ale, to już nie bedzie to samo. Straszne to. Z palca pisane chwilą czasami jest niepodważalne i nie do ruszenia innymi słowy. Pozdrawiam t.
 3. Tak Marlett. Prawdziwa ,sielanka, fikcja. Dziękuję za wpis. Pozdrawiam t.
 4. Jest po prostu. Dokładnie. Dzięki. Pozdrawiam t.
 5. Obraz takowy rysował się długo w głowie. Nieco mnie to martwi, ale tak jest. Domniemam w każdej wsi. Dzięki za odczucia. Pozdrawiam t.
 6. życie tutaj jest survivalem na otwartej ranie posypany solą tej ziemi zaszyty codziennie wypełzam z blizn od kilku lat mieszkam w bliźniaczym domku na wsi jest w porządku świeże powietrze informacji szereg starszych pań od kilku lat kluczami brodzą w tej małej dziurce od klucza jest krater szarpany przez wrony od rana do wieczora nie da się przejść po cichu na wsi jest w porządku w bliźniaczym domku za ścianą mieszka sąsiad z którym zabliźniam milczenie ale nic się nie stało – widujemy się często w przeciągu przez szyby w autach podszeptując cichnące cześć słuchamy siebie nawzajem kiedy ściany nadstawiają uszy echo twardnieje w gardle trochę dalej mieszka inny sąsiad – - niegroźny pijaczek nazywany tygrysem dlaczego tygrys ? chyba ze względu na jego lwią chrypkę kiedy zaryczy wznosi srebrny kielich nad parapetem pulsuje blask wodopój przyciąga pod okno wielu spragnionych oni zaćmienie księżyca mają non stop w gałkach ocznych wylew emocjonalnych bełkotów w przydrożnych sklepikach jak w antykwariacie oblana jabolem żywność i inne artykuły lśnią tutaj manekiny spocone petami wódką pleśnią i fermentowanym piwem nasiąknięty klimat domki dla lalek kolorowe obleczone łańcuchami różańców ludzie coraz wolniej stąpają nie wiedząc co się dzieje krew gęstnieje formaliną rutyny na wsi wszystko mi wisi stroniąc od motłochu spaceruję idąc w stronę lasu korony drzew kłaniają się nisko dachy zwichrowane przez nagły podmuch opadają głowy zapracowanych w polu jest tutaj bardzo mało troski o własną chwilę spokoju trzeba się prosić wścibskich bab i chłopów co to nam ją wygrabili spod powiek kiedy nasz pies zbyt głośno hałasował wiatr wstrzymuje oddech żeby można było bezpiecznie przejść przez ulicę może jedynie korowód pogrzebu biją dzwony tutaj się jedynie modnie umiera albo idiotycznie zamiera w gęstwinie plotek mieszkam w bliźniaczym domku pępowiną ta wieś jest czarną żmiją co karmi mnie wykluczeniem od kilku lat nie pasuję do tych zamków ust jestem niepodległy nie podlegam a to wsi się nie podoba
 7. Tomasz_Biela

  Nauka jazdy

  Dzięki za swoje cięcie. jeszcze może go przemyślę kiedyś. pozdrawiam t.
 8. Tomasz_Biela

  Nauka jazdy

  Dzięki za (jak zwykle) wnikliwość. Miałem babcie co chorowała na Parkinsona. Mogę się jedynie domyślać jaki to ból. Może to nadużycie (pewnie tak) ale miało być dobitnie. To porównanie akurat wykorzystałem bez urazy dla choroby. Mam bardzo wiele bólu w sobie jeśli chodzi o krzywdę ludzką itp itd. pozdrawiam t.
 9. Tomasz_Biela

  Nauka jazdy

  Dzięki za upodobanie. pozdrawiam t. :)
 10. Tomasz_Biela

  1945

  Treść łapie za gardło / wykonanie niekoniecznie. Powtórzenia bolą w oczy. Pozdrawiam. t.
 11. Tomasz_Biela

  S hiteczka

  Mini gierka słowna _ od kuchni dobra / na salony za słaba. Ale nikt nie broni się czasami pośmiać. Pozdrawiam t.
 12. Tomasz_Biela

  Trochę później

  Luźny, przyjemny tekst. Pozdrawiam t.
 13. Zgrabnie poprowadzony znak zapytania. Chociaż wolę Twoje jaśniejsze. Pozdrawiam t.
 14. Tomasz_Biela

  Nauka jazdy

  Dzięki. Piona. Pozdrawiam t.
 15. Tomasz_Biela

  Nauka jazdy

  Dziękuję Waldku za wpis. Pozdrawiam t.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...