MaksMara

Użytkownicy
 • Zawartość

  4639
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. MaksMara

  Czasodrzew

  Tyle się Ci naodpisywałam i uciekło w eter. Wrócę z lepszym zasięgiem. Może jeszcze dzisiaj.
 2. MaksMara

  Lokowanie produktu

  Taka polska lokalna rzeczywistość.
 3. MaksMara

  Lokowanie produktu

  Mamrot to nazwa taniego wina, a małpki to wódka w chyba setkach.
 4. MaksMara

  Lokowanie produktu

  Nie neguję tych zachowań, tylko opisuję, stałym piwoszom też się należy świeże pieczywo, zresztą w tym sklepiku mają najpotrzebniejsze artykuły spożywcze, ale i tak wybierają zawsze swoje ulubione. Wiersz nie miał zamiaru krytykować, tylko przedstawić rzeczywistość, a ona jest stęchła, szara, śmierdząca brudnymi skarpetami, odorem piwska i papierosów.
 5. MaksMara

  Czasodrzew

  Też tak myślę, że białe dają wolność w przekazie. Nie na darmo nazywane są wolne, białe. Dziękuję pięknie:)
 6. MaksMara

  Czasodrzew

  Czasami myślę, że pomysły mi się już wyczerpały, a tu niespodziewanie o, o tym mogę jeszcze napisać i piszę jak na razie, prawie codziennie. Pozdrawiam serdecznie :)
 7. MaksMara

  Czasodrzew

  Ja ciut inaczej piszę wiersze stroficzne. Najpierw wybieram obiekt lub temat, później wiąże myśli w supły, każdy supeł to wers, i tak leci jedna zwrotka po drugiej, póżniej liczę sylaby i ewentualnie wyrównuję średniówkę.
 8. MaksMara

  W jesiennym natchnieniu

  Bardzo dziękuję :) może kiedyś dane będzie nam zaśpiewać ?
 9. MaksMara

  Czasodrzew

  Myślałam, że taka forma wiersza białego będzie dobra, ale jeszcze pomyślę. Może stworzę wiersz stroficzna o tym konkretnym drzewie. Fajnie, że też lubisz drzewa, bo ja bardzo. :)
 10. MaksMara

  Czasodrzew

  Niezdecydowanie czego / kogo ? Nie bardzo rozumiem.
 11. MaksMara

  Czasodrzew

  To wczorajsze spotkanie z drzewem, może bardziej pamiętnikowy, albo kronikarski zapis. Żeby upoetycznić, muszę jeszcze raz podejść do tematu, ale to nie dzisiaj. Dziękuję :)
 12. Poddaję się:) nic dzisiaj nie wymyślę.
 13. MaksMara

  Fajrant/Jesień

  Olgierdzie, mam takie wrażenie, że chalić - żle, ganić - też nie dobrze. Powiedz, czego oczekujesz dla swoich wierszy? Ja proponuję konstruktywną krytykę. 🤭
 14. zobaczyłam cię przypadkiem idąc starym sadem chciałam minąć, lecz nie mogłam więc się zatrzymałam uśmiechałeś się do mnie pomarszczoną korą, spękanym pniem podeszłam, starość całowałam liście skradł październik i nigdy nie odda, lecz słońcem ogrzewa nagie stare gałęzie zdrewniałe, bez krwi życie odpływa powoli w błękity ktoś o tobie zapomniał, bo dawno przeminął będę tu wracała Ty drzewo jesteś znakiem czasu przemijania Kawęczynek, 14 październik 2018 rok