kostoteles

Użytkownicy
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. kostoteles

  Crox

 2. kostoteles

  clouds

 3. kostoteles

  Morski klif

 4. kostoteles

  Syndicate

 5. kostoteles

  Syndicate

  Coś do posłuchania proszę nie oceniać filmiku
 6. kostoteles

  New dream

 7. kostoteles

  Sting

  Podobnie jak poprzednio zapraszam do oceny i komentowania i subskrypcji
 8. kostoteles

  Santa fe

  Dziękuję bardzo
 9. kostoteles

  Santa fe

  Proszę o ocenę i jeśli się spodoba like i subskrypcje :)
 10. kostoteles

  Potrzebna pomoc

  Hej Proszę o pomoc w znalezieniu czytnika koleżanki Wiadomość od Spotterki : W piątek 20 lipca zostawiłam w pociągu relacji Białystok - Szczecin Główny, czytnik Amazon Kindle w czerwonym etui. Sama wysiadałam w Olsztynie już 21 lipca o godzinie 00:15, dlatego też czytnik przebył beze mnie długą drogę. Jako, że jeszcze wierzę w dobrych ludzi, przewiduję nagrodę dla uczciwego znalazcy.
 11. kostoteles

  Sonet III

  „ Sonet III” Patrzę w niebo, gwiazd szukam przewodniczek mych, Tam zdala błyszczy obłok, tam jutrzenka swobody wschodzi, Ty w dal nie patrzysz okiem Twoim jasnym, Nazbyt okrutnym jesteś wrogiem własnym, Obfitość darów w pustkę zmieniasz martwą, W płomieniu swoim sam spalasz się żartwą, Lecz bujne pędy łamiesz Śmierci wiosłem, I sknerstwem ziemię okrywasz żałobą, Lecz kiedy rodzic schyli się do cienia, Śród fali łąk szumiących, śród kwiatów powodzi, Wesela wiosny jesteś teraz posłem,  I światu oddaj, co świata jest mieniem,  Lecz nie łącz się, z śmierci pustym objęciem, Tylko patrz w dal, za nowego świtu blaskiem.
 12. kostoteles

  Pieśń Dolin

  Witam, Raczej odczytanie tego wiersza jako erotyk jest przypadkowe. Miał on być opisem górskiego krajobrazu oraz próbą odpowiedzi na postanowione pytanie. Pozdrawiam
 13. kostoteles

  Pieśń Dolin

  Czyż wielką jest winą szukać szczęścia? Wśród dolin głębokich i gór wysokich, Wśród borów gęstych i łąk świetlistych, W brzmieniu strumienia i śpiewie wiatru, Dokąd to zaprowadzą nas odwiecznych gór szlaki? Czy na manowce? Czy na świata szczyt? Gdzie nieśmiertelne spoglądają na nas dawnych bohaterów dusze, Gdzie wszystko jest pierwsze i nowe, Pierwszy uśmiech, Pierwszy promień słońca i pierwszy pocałunek, Gdzie droga nam dawno obiecana się zaczyna? Czyż wielką jest winą szukać szczęścia?
 14. kostoteles

  Testament

  Stoję na rozdrożu, Niczym na Boskim nożu, Wciąż gonie za marzeniami, Lecz straszy mnie los coraz to nowymi snami, Przygniata mnie myśli mych natłok, Czuje się niczym tłumok, Dokąd iść? Co zrobić? Czy podążyć do piekieł? Jak Dante za swą Beatrycze, Czy jak Orfeusz? Smutek mój śpiewem zagłuszyć, Ostatni rym swój składam, I udaje się do Domu Nocy, Gdzie wśród starych mocy, Ułożę i poddam się pod snów wieczne władanie, Licząc na Pól Elizejskich odszukanie.
 15. Minuta za minutą, Godzina za godzina Dzień za dniem, Wciąż płyniemy, Przez bezkresny ocean, Smutków, radości i strat, Wciąż poszukując, Tego właściwego kierunku, Który zaprowadzi nas do pałacu wieczności, Lecz droga tam długa i kręta, I wciąż mącą nam szyki, Strach i zwątpienie, Wciąż to nowe stawiają drogowskazy, Na manowce zwodząc nas, Lecz my nadal płyniemy, Do bezkresnej światłości bram, Do nieśmiertelności!