Skocz do zawartości

ladyoftheflowers

Użytkownicy
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez ladyoftheflowers

 1. Biała pani

  Biała pani Przychodzi rano Pojawia się nieśmiało Nie puka w zimne szkło Świat ukrywa pod swoim pięknem Delikatna Subtelna Zawsze sama Dryfuje Powoli opada Znika
 2. MiędzY

  Między nienawiścią, a miłością Między dobrem, a złem Między świtem, a zmierzchem, Między blaskiem, a ciemnością, Między smutkiem, a radością, Między prawdą, a kłamstwem, Między niebem, a ziemią, Między czernią, a bielą Jesteśmy M(iędz)Y.
 3. umarłam

  Nick odnosi się raczej do piosenki, ale tego tłumaczyć nie będę ;) Oczywiście, że tak nie musi być. Życie jest piękne, ale to te "czarne" emocje mnie inspirują i intrygują. Taki mój los ;p Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za komentarz!
 4. umarłam

  Umarłam już dawno w tobie, Choć kiedyś obiecałam sobie, Że zawsze będziemy się przenikać. Teraz powoli zaczynasz znikać. Trzymasz mnie lekko, ręka się trzęsie, Zaraz upadnę, proszę, spiesz się! Nie chcę odchodzić, jeszcze za wcześnie, Może to wszystko dzieje się we śnie... Chcesz się mnie pozbyć? Przestałeś już kochać? Ja nie przestanę już nigdy szlochać. Ostatnie pożegnanie, zatęsknisz za mną jeszcze, Gdy spadną na ciebie wewnętrznej pustki deszcze. Czasu nie cofniesz, nie zwrócisz mnie sobie, Umarłam ja bowiem już dawno w tobie.
 5. umarłam

  Dziękuję bardzo za opinię i rady! Pozdrawiam ;)
 6. umarłam

  Nie poddaję się, doceniam każdą opinię i konstruktywna krytyka zawsze mile widziana. Dziękuję i pozdrawiam.
 7. MiędzY

  Dziękuję za opinię, pozdrawiam. :)
 8. W strachu bezsilności

  Zgadzam się. Dziękuję bardzo za opinię, pozdrawiam ;)
 9. W strachu bezsilności

  W strachu bezsilności, We mgle swych słabości, W strefie półcienia, Rozbrzmiewa niemoc istnienia. Lustro pękło-nie znasz siebie? Świat wiruje wokół ciebie, Pędzi, dyszy, wciąż się zmienia, Nie nadstawia już ramienia. Brak oparcia, prawd o życiu, Świat swój ogon je w ukryciu.
 10. W strachu bezsilności

  Dzięki, na pewno zapoznam się z Twoimi ;)
 11. W strachu bezsilności

  Dziękuję, każda opinia jest dla mnie cenna. Pozdrawiam.
 12. W strachu bezsilności

  Napisałam, co miałam na myśli. Jestem tu nowa i nie wiem jeszcze dokładnie, jak działa forum. Pozdrawiam.
 13. W strachu bezsilności

  @kot szarobury Strach bezsilności- Boję się swoich słabości i tego, że jestem bezsilna. Dziękuję za opinię.
 14. W strachu bezsilności

  Chodziło mi o to, że patrząc w lustro, często zastanawiamy się nad sobą. A gdy ono pękło, nie widzimy samego siebie i się nie oceniamy, nie myślimy o naszych czynach, czyli, poniekąd, nie znamy siebie. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam.
×