Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Niech będzie chwała Bogu!

Użytkownicy
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Niech będzie chwała Bogu!

  1. Anioł Stróż bliski człowiekowi Cieszy się gdy człowiek dobro czyni Gdy Jego misja końca już dobiega Tym bardziej o duszę zabiega. Kto Aniołka swego szanuje Uśmiech szczęścia od Opiekuna zyskuje. On przychodzi w chwilach smutku By pocieszać aż do skutku. Budzi Cię rano do pracy, do szkoły. Jest przy Tobie gdy Ci przykro I gdy jesteś wesoły. Twój Ochroniarz nigdy nie opuszcza Ciebie Dopóki nie będziesz szczęśliwy- tam, w Niebie. Pilnuj mnie, Aniele- człowieka grzesznego Bardzo mi pomagasz; kocham Cię dlatego. Oczywiście to tak tylko w wierszu o tym kochaniu z powodu pomocy. Bo, Aniołku, kocham Ciebie przede wszystkim dlatego, że jesteś. Jeszcze raz, Aniołku, dziękuję Tobie za wszystko. Pan Jezus na pewno Ciebie bardzo mocno kocha za to, że jesteś, i tym bardziej mocno za to, że się tak starasz o mnie. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji 2 października: Święta Aniołów Stróżów, mój kochany Przyjacielu! Chwała Najlepszemu Bogu za Jego dobroć i za tych naszych kochających nas Opiekunów- Aniołów Stróżów!!! Godnemu wszelkiej chwały Chrystusowi niech będzie część i uwielbienie za to, że dał nam siebie, że umarł za nasze grzechy, że uniżył się przed grzesznym człowiekiem w dzień Ostatniej Wieczerzy- a wszystko to z Miłości do ludzi, dla ludzi. Panie Boże, dziękuję Tobie za obecność Twoją wśród nas i za obecność mojego Aniołka Stróża przy mnie. Ty, Panie Boże, jesteś najukochańszym Ojcem wszelkiego istnienia, a nasi Aniołowie Stróżowie są naszymi najukochańszymi Przyjaciółmi. Panie, my- ludzie, pełni wdzięczności, dziękujemy Tobie za wszystkie dary Twej niezmierzonej Miłości.
  2. Kto to jest?- Zgadnijcie, bracia moi! Ten, co zawsze przy nas stoi. Czy to dzień, czy to noc Daje nam opieki moc. Niczego od nas nie potrzebuje Ale lepiej się z tym czuje Gdy Miłością na Miłość odpowiadamy... Czy to wiemy, czy Go znamy? Całym sobą wciąż się stara By odeszła wieczna kara. Celem naszym Pan Bóg przecie -Jego celem człowiek... wiecie??? Mamy Przyjaciela tego Więc nie spotka nas nic złego. Opiekuje się wciąż nami- Wcale nie jesteśmy sami. Chociaż Mu dajemy w kość, On nie powie:,, Idę! Dość!''. Jest cierpliwy i wytrwały W swej opiece zawsze stały. Czeka na ten dzień pełen radości Gdy razem z każdym z nas stanie u bram Przedwiecznej Miłości, By wspólnie z człowiekiem wyśpiewywać hymn wdzięczności. Pięknie i wspaniałe będzie tam. Mądry Bóg wiedział co robi, dając Go nam. Któż to zatem, Czytelnicy? Czy przechodzień na ulicy? Brat? Bratanek? Tata? Burek? (Ten od strzeżenia podwórek)? Ksiądz? Kolega od gry w piłkę? Sąsiad?... Nie! Popełniono tu pomyłkę. Wciąż nie wiecie? Nie żartujcie. Nie biegnijcie; wolniej. Stójcie!!! I jak, i co, czekacie już? Moi mili, jest tuż-tuż! Taki dobry i serdeczny Opiekun za życia, Przyjaciel wieczny. A więc, a więc, kto to taki Kto tak daje się we znaki? Odpowiedź jest prostsza niż myślicie. To Ten, co nam ratuje życie. Za zgodą Boską wyciąga z rozszalałych mórz Nasz kochany Ani?ł Str?ż. Chwała Panu! W Niebie, na Ziemi i w Aniołach Bożych! Na drugiego października: spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji Imienin! Dziękuję Tobie za wszystko, mój kochany Aniołeczku! Jesteś wspaniałym Przyjacielem. Dziękuję za wszystko, mój cierpliwy Opiekunie i przepraszam za spóźnienie z życzeniami. Nie martw się, postaram się wynagrodzić to Tobie w przyszłym roku, Aniele Boży, Stróżu mój!!! Życzę Tobie dużo radości, uśmiechu, pokoju i szczęścia. Niech będzie uwielbiony nasz Pan, Jezus Chrystus za to, że każdemu z nas dał takiego serdecznego, Niebiańskiego Przyjaciela!!!
  3. Kto to jest?- Zgadnijcie, bracia moi! Ten, co zawsze przy nas stoi. Czy to dzień, czy to noc Daje nam opieki moc. Niczego od nas nie potrzebuje Ale lepiej się z tym czuje Gdy Miłością na Miłość odpowiadamy... Czy to wiemy, czy Go znamy? Całym sobą wciąż się stara By odeszła wieczna kara. Celem naszym Pan Bóg przecie -Jego celem człowiek... wiecie??? Mamy Przyjaciela tego Więc nie spotka nas nic złego. Opiekuje się wciąż nami- Wcale nie jesteśmy sami. Chociaż Mu dajemy w kość, On nie powie:,, Idę! Dość!''. Jest cierpliwy i wytrwały W swej opiece zawsze stały. Czeka na ten dzień pełen radości Gdy razem z każdym z nas stanie u bram Przedwiecznej Miłości, By wspólnie z człowiekiem wyśpiewywać hymn wdzięczności. Pięknie i wspaniałe będzie tam. Mądry Bóg wiedział co robi, dając Go nam. Któż to zatem, Czytelnicy? Czy przechodzień na ulicy? Brat? Bratanek? Tata? Burek? (Ten od strzeżenia podwórek)? Ksiądz? Kolega od gry w piłkę? Sąsiad?... Nie! Popełniono tu pomyłkę. Wciąż nie wiecie? Nie żartujcie. Nie biegnijcie; wolniej. Stójcie!!! I jak, i co, czekacie już? Moi mili, jest tuż-tuż! Taki dobry i serdeczny Opiekun za życia, Przyjaciel wieczny. A więc, a więc, kto to taki Kto tak daje się we znaki? Odpowiedź jest prostsza niż myślicie. To Ten, co nam ratuje życie. Za zgodą Boską wyciąga z rozszalałych mórz Nasz kochany Ani?ł Str?ż. Chwała Panu! W Niebie, na Ziemi i w Aniołach Bożych! Na drugiego października: spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji Imienin! Dziękuję Tobie za wszystko, mój kochany Aniołeczku! Jesteś wspaniałym Przyjacielem. Dziękuję za wszystko, mój cierpliwy Opiekunie i przepraszam za spóźnienie z życzeniami. Nie martw się, postaram się wynagrodzić to Tobie w przyszłym roku, Aniele Boży, Stróżu mój!!! Życzę Tobie dużo radości, uśmiechu, pokoju i szczęścia. Niech będzie uwielbiony nasz Pan, Jezus Chrystus za to, że każdemu z nas dał takiego serdecznego, Niebiańskiego Przyjaciela!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...