Justyna Adamczewska

Użytkownicy
 • Zawartość

  2918
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Justyna Adamczewska

 1. Jestem z Łodzi. Drożyzna. :((( Dla mnie to jest literatura.
 2. Justyna Adamczewska

  Taktyka

  Taktyka Wyciosali mnie z drewna, postawili w polu, przywiązali psa I tak trwamy pospołu. Kundel ma dziki odstraszać, jeśli nie – zmienią jego i mnie. Jeśli odstraszymy, krwią za to zapłacimy. Psina bez łap i ogona powoli skona. A ja… do komina się nadam, bo do tegom też stworzona. Justyna Adamczewska
 3. Justyna Adamczewska

  jesieni

  Wiersz ma w sobie echa piosenki: "Mimozami jesień się zaczyna". Miło czytac. Fajne są wersy. Miłego wieczoru , Jacku.
 4. Justyna Adamczewska

  adhd

  Rozumiem, pozdrawiam J.
 5. Dobre, Ithiel. No jeszcze... To też niezłe. Jeno chyba powinno być "myślałby". Dzięki za te opowieść. :))) Justyna. A jeszcze: "Ciało do ciała, usta do ust i nigdy wiecej nie smuć sie już..." Autor tekstu Marcin Siegieńczuk, muza: Dieter Bohlen (Modern Talking). Pozdrawiam. Justyna.
 6. Justyna Adamczewska

  adhd

  Ono jest WarszawiAnko, Chyba...
 7. Justyna Adamczewska

  adhd

  Lęki, strachy, obawy, nie pozwalają na zabawy. Biegam, krzyczę - nie panuję nad nerwami - ludzie wytykają mnie palcami. Joachimie bardzo obrazowo oddałeś ADHD. Ale chciałabym wiedzieć czy to fraszka, czy miniaturka? Bo ADHD poważną sprawą jest. Justyna.
 8. Justyna Adamczewska

  Gdy jesteś blisko

  Fajnie, ze tak dokładnie objaśniłas, duszko. Ja Twój wiersz odebrałam, właśnie: Ciekawie. Pozdrawiam i dziękuję. J.
 9. Justyna Adamczewska

  MAKS(i)MUS - czyli spotkania z puentą

  - Marks, raczej nie łże, Jędrku, raczej nie, ale łgarstwa jego, dla niektórych są przednie.
 10. Justyna Adamczewska

  pisałem słowa

  :)))
 11. Justyna Adamczewska

  Gdy jesteś blisko

  To drżenie - czymże jest?
 12. Justyna Adamczewska

  Gdy jesteś blisko

  Chodzi o tworzenie wierszy i szukanie tożsamości w nich? Duszko? Czy to erotyk?
 13. Justyna Adamczewska

  pisałem słowa

  To ciekawe zestawienie, Wojciechu. Zaineresowałeś tym wierszem - Justyna.
 14. Justyna Adamczewska

  kim jesteś

  Witaj Rafale. Chyba powinno być: "utkałem". Może ten dym, to taka zasłona, aby nie widzieć łez?
 15. Justyna Adamczewska

  MAKS(i)MUS - czyli spotkania z puentą

  He, he, dzięki musbrn. Będę się trzymać. Jam z Jędrkiem szłam ostatnio, jak śpiąca królewna i to jeszcze z drewna. Jędrek pocałował w czółko... i stałam sie miodną pszczółką.
 16. Justyna Adamczewska

  nieprawda

  Mysle betko, że może. Jest taki wierszyk: "Życie jest bardzo niezdrowe, kto żyje, ten umiera". Stanisław Jerzy Lec.
 17. Justyna Adamczewska

  MAKS(i)MUS - czyli spotkania z puentą

  Widziałam Jędrka - siedział na tronie, w gronostajach i złotej koronie. Tron był jednak byle jaki, z Jędrka zrobił wzór pokraki.
 18. Justyna Adamczewska

  Kamień

  Iwa - iwa, a ja zbieram kamienie. Mam do nich sentyment. Też nieraz myślę, ze cierpią, gdy się kopie, np. Pozdrawiam, J.
 19. Justyna Adamczewska

  Wiersz napisany na...

  Cześć adamm1. Fajny wierszyk, rzeczywiscie dośc lekko się czyta, tylko jest parę błędów, niewielkich, ale zawsze. Wybacz, ze pozwolę sobie na nie zwrócić uwagę. Otóż: Chyba kropka na końcu tego wersu, bo następny zaczynasz wielka lit., a jak zauważyłam, w wierszu stosujesz interpunkcję. Więc sądzę, że konsekwentnie to należy robić. Tu bym postawiła przecinek, bo nast wers od "ale" i t o "ale" napisałabym małą lit. To samo z 4 wersem 1. zwrotki. Przed "bo" przecinek. I jeszcze "jak się patrzysz" , raczej bez "się", po prostu "patrzysz". Przed "chociaż" przecinek. Wiesz, nie będę tu roztrząsać całego wiersza, ale myślę, ze mógłbyś mu sie bliżej przyjrzeć, poprawić usterki, będzie wtedy dużo lepiej, wg mnie, oczywiscie. naprędce tu masz bład ortograficzny. Mam nadzieję, że nie uraziłam niczym. Pozdrawiam Justyna Adamczewska.
 20. Justyna Adamczewska

  Przebudzony cud

  budzi się demon kobiecy umysł paroksyzm tańca leśnych mrocznych drzew przemoczone pnie jedność z tancerką konarami dłonie ciało subtelne takt demona szał gibkość z natury struny burzowe grają kroplami z ziemią się zrasta to znów powstaje twarz piękna wzywa włosy jak bicze to "brzmienie ciszy" lecz brak wytchnienia przerażenie łka demon panuje tancerkę wchłonął las... Jesień 2016 r. J. A.
 21. Justyna Adamczewska

  Przebudzony cud

  Przyjrzałam się 8 fun, pasują mi jednak te konary Czasami ludzie maja długie palce u dłoni, np. pianiści. A to wiersz o tańcu.
 22. Justyna Adamczewska

  Przebudzony cud

  I mam twardy orzech do zgryzienia 8fun. Tak konary sa długie, najczęsciej, a dłonie nie sa az tak długie, jak konary. Pomyślę. Dzięki. :))
 23. Justyna Adamczewska

  Czasami... Świat jest PIĘKNY

  Cześć Dawidzie, ale dla mnie trudny wiersz. Przeczytałam go dokładnie juz parę razy. Sama nie wiem... tyle w nim chemii, nieco fizyki: To wersy godne głębszego zastanowienia się. Wiesz, to, co mi zostało w głowie z fizyki i nadal w niej "siedzi", to" Elektron i proton poruszają się bez prędkości początkowej...." Jest i zjawisko nadprzyrodzone! To mnie zaskoczyło, choć atomy, elektrony, nie mniej. Noooo to jest dobre. Tak żyjemy w atomowym świecie. Trzeba mieć wiedzę, aby Twój wiersz pojać. Może powrócę do niego. Pozdrawiam J.
 24. Justyna Adamczewska

  (...) gdy minie Ta chwila

  Justi, w moim świecie tak to wygląda i za niego odpowiadam. Rozumiem, betko. J.