Justyna Adamczewska

Użytkownicy
 • Zawartość

  3695
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Justyna Adamczewska

  Ryzyko

  Maju, to nie ja mam kaprys, napisałam: Ta zachcianka, ten "kaprys", jak napisałaś dotyczy nie postawy Peelki, tylko tego, jak też napisałaś: nie wiem, w jakim temacie. Czy wiersza, czy temacie zachcianki. Weź tez pod uwagę: postawa wobec zachcianek niektórych. Myślę, że zrozumiale napisałam - wyjaśniłam postawę Peelki. J.
 2. Justyna Adamczewska

  zazdrość

  Maju. Tytuł - zaprzeczenie dwóch ostatnich wersów: Wiersz zaciekawia, intryguje. Fajnie masz no, Peelka Ma. :)) J.
 3. Justyna Adamczewska

  Jej włosy

  @Stary_Kredens, wybacz, ale tu może chodzić o perukę, dlatego zagmatwane. Może tez , tym samym, chodzić o chorobę. Tak sobie pomyślałam tylko. Pozdrawiam J.
 4. Justyna Adamczewska

  Obserwacje

  Wiesławie :)) Serdeczności.
 5. Justyna Adamczewska

  Pyk, pyk...

  Pyk, pyk… Czary są świetne mary przywołują. Czary – mary i już mamy radość tłumów. Fascynację, ekscytację, sensację. O to właśnie chodzi, czas nadchodzi powoli, z wolna, jakby dźwigał kamienie, stąd drżenie mięśni, chrzęst kości, ziarno zazdrości urodzić może w bólach. Później o kulach łazi i razi tłumy gapiów – gotowych na promienie Roentgena i brak widzenia ostrego, więc może nie patrz? Kolego. @Justyna Adamczewska
 6. Justyna Adamczewska

  Ryzyko

  Tak, Tobie @iwonaroma. Mam/mamy czas, tak więc: Potrzeba ważna jest, szacuneczek :)) I odezwij się - z góry dziękuję, Iwono.
 7. Justyna Adamczewska

  Ryzyko

  Pod lupą? Trzeba spojrzeć z tej perspektywy, a wtedy odpowiedź znajdziesz, wjolu.Odpowiedź na pytanie, które zadałaś: Dzięki za komentarz i w ogóle dzięki. Justyna.
 8. Justyna Adamczewska

  Obserwacje

  Witam Wiesławie - Duszo Pokrewna. Dziękuje, slę usmiech. No Panie ławeczka dumna jest. :)) Justyna.
 9. Justyna Adamczewska

  Obserwacje

  Bączku, dziękuję za czytanie i serduszko. Jak fajnie, ze dostrzegłes moje obserwacje. Na razie, pozdrawiam Justyna:))
 10. Justyna Adamczewska

  Ryzyko

  Iwonie Ryzyko Wzięłam pod lupę Państwo, szaleńcze mu poddaństwo, wydaje się być ważne, aczkolwiek niepoważne. Zawsze musi budzić trwogę? Nie, o ja tak nie mogę myśleć. Zrobię wszystko, aby być, czuć, wdychać wolność – wolno mi przecież, choć bardzo się spieszę udzielić pomocy tym, co w niemocy tkwią, łkając, przeklinając, wołając Tak – nie!? To mój obowiązek, zachcianka jest. @Justyna Adamczewska
 11. Justyna Adamczewska

  Państwo jest

  O to dory nos mam/mamy. :)) Pozdrowczyk, @iwonaroma :))
 12. Justyna Adamczewska

  Czaruski

  Dzięki, Iwono.
 13. Justyna Adamczewska

  Czaruski

  Aniu, dziękuję. Pierwszy jest makabryczny - tak zamiarowałam, ale jeśli wolisz: To może i lepiej. :)) Fajnie, ze moje drobinki - choć nie nastrajają optymistycznie, to przykuły Twoją uwagę. Jestem wdzięczna. Justyna.
 14. Justyna Adamczewska

  Czaruski

  Ano, Maju, tak czsami jest. Ja raczej trudno znoszę przeciwności losu, a teraz los jakoś mi nie sprzyja, tzn. szczęście. Nie widzę bieli, tylko roztopiony śnieg,brudny, zszarzały. Dziękuję Ci za słowa: Dzięki za te optymistyczne słowa. :)) J.
 15. Justyna Adamczewska

  Droga

  @Solomon$ to pech. Pozdrawiam J.