Skocz do zawartości

Justyna Adamczewska

Użytkownicy
 • Zawartość

  2066
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

458 Excellent

11 obserwujących

O Justyna Adamczewska

 • Ranga
  Just

Ostatnio na profilu byli

4186 wyświetleń profilu
 1. Justyna Adamczewska

  Nadzieja

  Szarotko, przejmująco. Justyna.
 2. Justyna Adamczewska

  Dekret termita

  Tomaszu, to zupełnie jak wiersz K. Przerwy - Tetmajera. Tak na łeb, na szyję, he, he. Tetmajer tez pisał: "Smutną jest dusza moja, aż do śmierci...", podobie, jak Stachura "samotna...". I jeszcze, chyba nie powinno być: Tylko "nieważne". Pozdrawiam, Justyna.
 3. Justyna Adamczewska

  Zapotrzebowanie na głupca

  Cześć Waldku. Prawda. Ciekawie. Już tez E. Stachura pisał o życiu, maskaradzie, przebieraniu, itp. Pozdrawiam J.
 4. Justyna Adamczewska

  Łazienka i łan cieplnych fal

  Danielu, niesamowity wiersz. Jestem pod wrażeniem Justyna.
 5. Justyna Adamczewska

  Straszny wiersz

  Cześć Tomaszu. W twoim wierszu jest dużo zagadek, bo i wiersz o zagadkowym poecie, zdolnym człowieku i dobrym człowieku. Wspominasz, wersy poruszają do głębi. Ja często się zastanawiam, gdy czytam poezje Steda (nota bene to sztuczne wygaszanie emisji światła), nad poniższym jego stwierdzeniem. Niewygodnie się żyło Stachurze. "samotna jest dusza moja aż do śmierci". Piękny wiersz, Tomaszu. Justyna.
 6. Justyna Adamczewska

  milcząca połać

  Wiktorze, Przemilczę, ale nie ze względu na ignorancję, tylko ze względu na " zalążek siły". Justyna.
 7. Justyna Adamczewska

  Edukacja modlitewna

  Wiktorze, nie można, nie mów tak. Wiem, że trudno. Ty masz moc. Pozdrawiam Wiktorze, nie śmiem napisać, że rozumiem, ale napisałam - ROZUMIEM. j.
 8. Justyna Adamczewska

  Małe nieMadzie

  No masz rację. Spokojnego dnia. J.
 9. Justyna Adamczewska

  Małe nieMadzie

  Tomaszek - Świstaszek, hihihi, pozdrawiam
 10. Justyna Adamczewska

  Małe nieMadzie

  To fajnie, Tomku - Justynka.
 11. Justyna Adamczewska

  Małe nieMadzie

  Podziw, współczucie, docenianie - jakże różne stany duszy, emocje, stwierdzenia. Eh, Tomku (mogę tak mówić do Ciebie/pisać?), życie... obyś ty d... miało. Justynka.
 12. Justyna Adamczewska

  Nawet nocka

  Abraham Lincolna nie da się uprościć. Kij i marchewka? E... nie tak szybko. A M. Fogg? Zawsze będzie klasyką, dziękuję, Tomaszu. J. To powyżej też kiedyś... za 60 lat będzie klasyką, choć na razie, jeszcze, i tu się powtórzę "...nie tak szybko". Eh. Ludzie będą mówić na tę piosnkę: stare, dobre czasy.
 13. Justyna Adamczewska

  Małe nieMadzie

  Cześć Tomaszu. Ja miałam styczność z dziećmi porzuconymi, z dziećmi w domach dziecka, w domach małego dziecka. Widziałam dużo, może za dużo. Ale starałam się i staram. Dla mnie każda istota na Ziemi, każdy najmniejszy pyłek mają znaczenie i boleję nad nad ogromną nieodpowiedzialnością ludzką. Znam takie powiedzenie - zasłyszane od porzuconych, niechcianych: "Co to jest? Ojca nie ma, dziecko jest. A są i przypadki, że nie ma i matki." J.
 14. Justyna Adamczewska

  Edukacja modlitewna

  Wiktorze, Twoja odpowiedź zaskoczyła mnie. Jaki specyficzny jest ten świat. Wczoraj było mi trudno, dziś jest lepiej i to dzięki ludziom, np. Tobie, bajadze. Inni też pomagają. Jeszcze raz dziękuję
 15. Justyna Adamczewska

  Lęki

  Bajago, nie ma czego wybaczać. Dziękuję za taki wiersz, za fotografię. A i z depresją się nie walczy, moim zdaniem, bo zaatakuje ze zdwojoną siłą. Depresję się obłaskawia, jak dzikie zwierzę. Wtedy to ona się poddaje, a nie osoba nią dotknięta. Dziękuję. Justyna. I piosenka bajago
×