Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mateusz

   Przerwa techniczna   07.12.2017

   Ze względu na trwającą migrację danych mogą występować problemy z dostępem do forum.

Gieesz

Użytkownicy
 • Zawartość

  192
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

40 Excellent

O Gieesz

 • Ranga
  Połeta

Ostatnio na profilu byli

687 wyświetleń profilu
 1. Huragan

  :)
 2. Huragan

  Dziękuje za poprawki i opinię :) W zamyśle to część większej całości.
 3. Huragan

  To tylko moje słowa, rozumiesz z nich więcej niż ja :) Tetmajer jest zdecydowanie ciekawszy, ale jakoś sobie poradzę z tym że Ci się podobało.
 4. IN SHADOW - A Modern Odyssey

  Jak masz jakieś ciekawe materiały to podziel się:)
 5. IN SHADOW - A Modern Odyssey

  Nie zagłębiłem się aż tak mocno. Daję wiarę że są spodki i inne obiekty latające reszta to dla mnie trudne do oceny teorie.
 6. IN SHADOW - A Modern Odyssey

  Nie ma nic o UFO.
 7. Huragan

  Dzięki za ślad wizyty Justyno:)
 8. Turkaweczko

  Gdzie szukać takiego spokoju? :)
 9. Tur

  Knur też pasuje :) Pozdro :)
 10. Huragan

  Dziękuje za radę już poprawiam:)
 11. Huragan

  Niewolnik woli.W ręku ściskam krzyżyk i dog tag kupiony na bazarze w Nottingham.Medalik ma wygrawerowany na wspak napis na życzenie .W swojej małej głowie ściskam myśl że może jednak ułożę Sobie życie jako mięso armatnie! We francuskiej Legii cudzoziemskiej... Jakaś część mnie leży tam dalej pod tym balkonem w Paryżu, choć nie mam już dwudziestu lat.Wpatrzony w swoje odbicie w szklanym suficie , a samotność milczy o tym że jestem pusty i o tym że nie ma litości. Pewnie poczuję jeszcze to zimno mocniej w obliczu śmierci.Wtedy będę się o to martwił choć to wywołuje strach równy usłyszeniu swojego nowego nazwiska.Nie ma odwrotu! Te wspominienia połączone z innymi o których napiszę póżniej tworzą jakąś dziwną magię i mają umetafizyczniać się latami.Opisanie ich być może zniszczy uczucie że doświadczyłem w życiu czegoś niezwykłego.Z drugiej strony medalu czasem myślę że jakaś magiczna melodia istnieje w życiorysie każdego z nas, trzeba tylko umieć usłyszeć tę muzykę, nawet jeśli jest bardzo ciężka. Tym czasem chora rzeczywistość wciąga mnie niczym czarna dziura,zaczynam myśleć , logika schodzi poniżej zera aż zniknie, a ja skończę jak balon intensywnie nadmuchiwany niemym wspłczuciem i wyrzutami sumienia zrodzonymi z niemocy.Tak oto zaczynam się modlić o pomoc.Towarzyszy mi w tym szaleńczo-(nie)logiczna konkluzja że ani rzeczywistość, ani przestrzeń, ani czas nie posiadają granic... W końcu nachodzi mnie myśl że zaakceptowanie tego że istnieje się w czasie i przestrzeni może uczynić ból przyjemnym jak widok niepełnej szklanki wody którą można! Tylko i aż wypić.
 12. Przez niebo też brną chmury, widok dziwny ponury, temperatura niska, nie zamknie tur paszczyska, Przywykło jego ciało, że ciepła jest tak mało, umysł figle mu płata, tur to jest twardy tata, Huragany i wietrzyska, tur ma je mocno z bliska, sen niekontrolowany, rym jest ten zgrany o rany rany!?
 13. wilcze refleksje

  Mam wrażenie że piosenka jest też o tym wilku albo owcy ze zdjęcia wyżej :)
 14. Słuchowiska?

  Mnóstwo materiału tam jest :)
 15. Słuchowiska?

  Ciekawe, dziękuję.
×