Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Gieesz

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  248
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

65

O Gieesz

 • Tytuł
  Połeta

Ostatnie wizyty

1162 wyświetleń profilu
 1. Gieesz

  K2

  trnscendencja -literówkę tu masz
 2. Wzruszające metaforyczne opowiadanie. Pewnie zostało jakby opowiedziane na jednej wielkiej ważnej i świadomej naradzie rodzinnej. Ku przestrodze w celu uniknięcia "klęski".
 3. Twoja historyjka to balsam dla duszy.
 4. Gieesz

  nauka

  zło zamienia się w dobro kiedy śnisz że zło jest wykrzyknikiemdo wyrazu który podkreśla twój podziw na widok smoka z bajki Tutaj jest chyba mowa o oświeceniu, całość to chyba historia o ścieżce doń i w tym nauki. W pierwszej i drugiej zwrotce posługujesz się czasem przeszłym a w trzeciej jest już teraźniejszość. Mam wrażenie wszystko że jest bardzo mocno przemyślane. Fajne te Twoje pisanie.
 5. Nie potrafię często spojrzeć na to co piszę obiektywniej. Od razu mi się wydaje że większości będzie się kojarzyło miej więcej tak samo i będzie w miarę łatwe do interpretacji.Tak jak dla mnie. Ps. Spoko
 6. Znowu zmieniłem bo ilość sylab się nie zgadzała. Wersja ostateczna musi zostać taka jak jest, od początku miał być tam wyraz maja Maja – w hinduizmie oszałamiająca moc Boga lub iluzja, ułuda < w tym znaczeniu Jeszcze dopiszę zwrotkę bo to noc, tylko nie wiem czy z przodu czy z tyłu :) Dzięki za czytanie i sugestie. Pozdrawiam Deonix
 7. Cześć, Twoja propozycja ma sens. Ukryłem coś w tym ostatnim wersie. Zmienię tak aby było nie ukryte. Od razu zauważyłaś że coś tam nie gra:)
 8. Blaski pełni w noc śpiew ciszy przez eony po człowieka czas Tratwa na morzu kołysze się w bezruchu maja czy lądy
 9. Gieesz

  Coś mnie męczy

  Nawet trochę przypomina Taco Hemingwaya.
 10. Gieesz

  Darling

  Ja dostrzegam potencjał. Czemu miałbyś nie pisać. Pisanie czasem pomaga wydobyć na światło to co ukryte i zrozumieć więcej. Zdejmij ten niebieski i poświęć więcej czasu na szczegóły. Więcej ci nie powiem bo sam nie jestem "miszczem" pisarstwa.
 11. Lwo i Deonix, zgadzam się z Deonix i chwała Ci za podjęcie tak trudnego dla Ciebie tematu. Mam nadzieję że nie odebrałaś mojej wypowiedzi jako naśmiewanie się. Po prostu chciałem abyś zrozumiała że nie ma co się obwiniać o nic. Z Twojego ostatniej wypowiedzi wnioskuję że postąpiłaś bardzo rozsądnie. Nie "uciekłaś" tylko zmieniłaś klasę. Tak to widzę. "Chcieli mnie zmienić, byli blisko, ale w środku wiedziałem. Że kurwa nie da się, gdy jestem nimi nie ma mnie"
 12. Luule , bardzo mi miło czytać tak pozytywny komentarz. Po prostu napisałem o tym co frasuje moją głowę. Mam nadzieję że kiedyś ludzie wezmą odpowiedzialność za swoje losy w własne ręce.
 13. Mi się zdawało że MaksMarze chodziło o myślnik który dostawiłem a nie wytłuszczenie tekstu. Teraz już nie mam pewności. Miło mi że jesteś na tak masz rację jest tego dużo więcej.
 14. Gieesz

  Nie uciekam

  Dobre, od razu mi się ta piosenka przypomniała.
 15. Gieesz

  u podnóża maja

  Może to taka pomyłka że, ojej ja wcale nie chcę spać poduszka sucha za oknem wiosna czas by żyć.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...