Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Enchant

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  314
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

145

5 obserwujących

Ostatnie wizyty

1462 wyświetleń profilu
 1. @beta_b dziękuję bardzo. Giną, giną, ale co zrobić. Może to i lepiej dla nich, myślę @Maja Cyman kłaniam się w pas, merci :)
 2. @Jacek_K nie wiem, może dlatego, żeby było bardziej ode mnie, że uczucia itd. Bo jak człowiek, to ginie i tyle razy już to się przewinęło, że nikt nie zwróci uwagi. A ginąca mgła, no nie wiem, może ktoś zwróci :). Dziękuję, dziękuję bardzo za wizytę. @Marlett dokładnie, czy kogoś obchodzi? dziękuję za bycie :) A pana i panią serdecznie pozdrawiam.
 3. jest dobrze rzucam mrużąc oczy jeszcze nie umarłam (ale nie martw się dzielnie próbuję) na razie wraz z moim entourage ścigamy się kto bardziej chory wart nieistnienia za oręż mając jedynie słońce i łzy nie martw się zobacz jest tyle różnych zjawisk którymi można się stać i nikt nawet nie zauważy zmiany stanu skupienia bo czy ktoś kiedyś widział jak giną okulałe mgły
 4. Enchant

  *

  @Maria_M no cóż, tak to mi się w głowie ułożyło, szczerze przyznaję - na razie wciąż jestem na etapie, w którym nigdy nie wiadomo, co powstanie finalnie - wiersze są bardzo nieprzewidywalne. Nie do końca umiem manipulować ich treścią. Jednak mimo wszystko, podoba mi się ten zamysł - bo choć teoretycznie obwinia Boga, to zmusza do pomyślenia nad aspektem poprawy własnymi rękami; okej Bóg to "zaniedbał", ale to nie znaczy, że ty nie możesz czegoś z tym zrobić.
 5. Enchant

  *

  @Maria_M kwestia spojrzenia. Bardziej ludzkie jest obwiniać Boga. Może i niedojrzałe, ale czasem prawdziwsze. Mi jest to bliższe, choć sama raczej tego nie robię. Ale wolę ubierać peela w takie właśnie ubrania, wydaje mi się, że dzięki temu łatwiej się jest utożsamić. @Waldemar_Talar_Talar kłaniam się nisko. Dziękuję za odwiedziny :)
 6. Enchant

  *

  @beta_b okupione cierpieniem, ale taka już cena poezji. Pozdrawiam ciepło i dziękuję za wizytę :)
 7. Panie Waldemarze, tu jak zwykle ciepło i czule, tego się można u Pana spodziewać. Dwie ostatnie zwrotki przemawiają do mnie całkowicie. Dziękuję za ten wiersz.
 8. strasznie ładny, wymowny fragment o betonowych lasach. Jednak poobcinałabym trochę. Mam wrażenie, że jest lekko przegadany. Oczywiście, to tylko moja opinia.
 9. Enchant

  ...

  @Niewygodna dziękuję bardzo za głos i opinię. Niezmiernie mi miło.
 10. Enchant

  ...

  @Marcin Krzysica słyszałam o nim co nieco, ale nie czytałam :) Ciekawe skojarzenie.
 11. Enchant

  ...

  @Marcin Krzysica dziękuję za głos :)
 12. Enchant

  *

  @Niewygodna Dziękuję za komentarz. Cieszę się, że minimetafora ew przemówiła do Ciebie i że ogólnie się podobało. Chaos narracyjny niezamierzony, ale naprawdę nie wyobrażam sobie innego sposobu, w jaki mogłabym to napisać. Piosenkę już przesyłam:
 13. Enchant

  *

  Nie udało mi się oznaczyć, więc musiałam zacytować. Sorry :) Masz rację, tylko, kurczę, symbolika tej ewy wymaga pisowni z małej litery. Nie wiem, co z tym fantem począć. Co do zmagań - mam nadzieje, że w następna część ujawni więcej. Ta miała być takim wstępem, tylko nakreślającym sytuację. W drugiej części mówić będzie sama Ida, co myślę lepiej pokaże jej perspektywę. Pozdrawiam :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...