Enchant

Użytkownicy
 • Zawartość

  311
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Enchant

  *

  @Maria_M no cóż, tak to mi się w głowie ułożyło, szczerze przyznaję - na razie wciąż jestem na etapie, w którym nigdy nie wiadomo, co powstanie finalnie - wiersze są bardzo nieprzewidywalne. Nie do końca umiem manipulować ich treścią. Jednak mimo wszystko, podoba mi się ten zamysł - bo choć teoretycznie obwinia Boga, to zmusza do pomyślenia nad aspektem poprawy własnymi rękami; okej Bóg to "zaniedbał", ale to nie znaczy, że ty nie możesz czegoś z tym zrobić.
 2. Enchant

  *

  @Maria_M kwestia spojrzenia. Bardziej ludzkie jest obwiniać Boga. Może i niedojrzałe, ale czasem prawdziwsze. Mi jest to bliższe, choć sama raczej tego nie robię. Ale wolę ubierać peela w takie właśnie ubrania, wydaje mi się, że dzięki temu łatwiej się jest utożsamić. @Waldemar_Talar_Talar kłaniam się nisko. Dziękuję za odwiedziny :)
 3. Enchant

  *

  @beta_b okupione cierpieniem, ale taka już cena poezji. Pozdrawiam ciepło i dziękuję za wizytę :)
 4. Enchant

  Broni ją tylko płacz dziecka

  Panie Waldemarze, tu jak zwykle ciepło i czule, tego się można u Pana spodziewać. Dwie ostatnie zwrotki przemawiają do mnie całkowicie. Dziękuję za ten wiersz.
 5. Enchant

  Betonowe lasy

  strasznie ładny, wymowny fragment o betonowych lasach. Jednak poobcinałabym trochę. Mam wrażenie, że jest lekko przegadany. Oczywiście, to tylko moja opinia.
 6. Enchant

  ...

  @Niewygodna dziękuję bardzo za głos i opinię. Niezmiernie mi miło.
 7. Enchant

  ...

  @Marcin Krzysica słyszałam o nim co nieco, ale nie czytałam :) Ciekawe skojarzenie.
 8. Enchant

  ...

  @Marcin Krzysica dziękuję za głos :)
 9. Enchant

  *

  @Niewygodna Dziękuję za komentarz. Cieszę się, że minimetafora ew przemówiła do Ciebie i że ogólnie się podobało. Chaos narracyjny niezamierzony, ale naprawdę nie wyobrażam sobie innego sposobu, w jaki mogłabym to napisać. Piosenkę już przesyłam:
 10. Enchant

  *

  Nie udało mi się oznaczyć, więc musiałam zacytować. Sorry :) Masz rację, tylko, kurczę, symbolika tej ewy wymaga pisowni z małej litery. Nie wiem, co z tym fantem począć. Co do zmagań - mam nadzieje, że w następna część ujawni więcej. Ta miała być takim wstępem, tylko nakreślającym sytuację. W drugiej części mówić będzie sama Ida, co myślę lepiej pokaże jej perspektywę. Pozdrawiam :)
 11. Enchant

  Zakończyli dzień w łóżku

  Bardzo cieplutki, tak blisko serca. Przyjemnie sobie wrócić do Ciebie, Waldemarze, i trafić na coś takiego. Dziękuję.
 12. Enchant

  Rymowanka pocieszanka

  @MaksMara nie szkodzi :D Nawet mnie to rozbawiło :))
 13. Enchant

  WYCIĄGAM RĘKĘ

  Hmm. A ja odebrałam bardzo prozaicznie, być może z powodu wciąż skromnego doświadczenia na polu poezji. Zimniejszy od kamienia... czyli martwy. E, nie, na pewno nie o to chodzi. Późno już, bredzę, wybacz :D