Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marcin Krzysica

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  3063
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1806

O Marcin Krzysica

 • Tytuł
  Grafoman

Ostatnie wizyty

4704 wyświetleń profilu
 1. Ja tam zymbami po glebie już cioram. Ostatnio chciałem przejrzeć własne utwory ale się wściekłem przez ten ogólny miks.
 2. Dla mnie serducha jeśli są to mogą być ale w tym właśnie sposobie, że gdy wchodzisz na danego autora to właśnie możesz sobie kliknąć na utwory i widzisz właśnie jak były oceniane, ilość wyświetleń i komentarzy. Wszystkie trzy czynniki można wrzucić do kosza, ponieważ do końca nigdy nie będą miarodajne (sam to zresztą zauważyłeś), ale coś tam zawsze mówią o danym potworku. Albo Opcja numer dwa wyrzucić filtr z komentarzami wyświetleniem itp statystykami grunt, żeby udało się zrobić podział na kategorie, które mamy. Klikam na autora i wyświetla mi się filtr limeryki, satyra itd. Ps. Szkoda że tylko nasza trójka dostrzega to co mogłoby usprawnić i przyciągnąć więcej osób do forum. Powiem szczerze że obecnie mimo że jest dużo opcji to interfejs dla czytelnika nie jest intuicyjny.
 3. Tak ale masz utwory A w utworach masz też Hydepark pomoc itp więc do końca tak nie jest że są same utwory. Powinien być taki filtr dzięki któremu mógłbyś wybrać dział podoba Ci się ktoś kto pisze limeryki to kuna wciskasz filtr i widzisz tylko limeryki itp. A teraz to jest mydło i powidło jak dla mnie brakuje też takiego który mówi o ilości serduch bo masz ilość wyświetleń komentarzy i moim zdaniem powinny być jeszcze serducha lub powinny być całkowicie usunięte.
 4. Jak to mówił Stuhr w Seksmisji jutro znowu uciekniemy... to ja może ciut to zmienię że za rok znowu się zapytam wiem upierdliwa że mnie typ. Fakt jest jednak taki, że jak wchodzę na profil ulubionego autora to guzik mnie obchodzą jego komentarze i to co pisze w Hydeparku, pomocy, czy nawet w limerykach jeśli mi jedynie podobają się jego wiersze gotowe. A tak muszę wertowac strony, aż się znudze i zrezygnuje.
 5. @Mateusz to jak z tą Wtyczka doczekamy się żeby nam pokazywało jedynie utwory? Bez Hydeparku pomocy itp.
 6. Może też być tak jak deonix pisała przecież @Mateusz może zrobić dwa katalogi jeden, w którym będą utwory wybrane przez jury, a drugi przez publiczność. Zastanawia mnie tylko czy czasem przez to nie przybędzie kolejnych nowych nickow :) ale im większy ruch w interesie tym lepiej dla strony ;)
 7. Tu się nie zgodzę, ponieważ teraz panuje moda selfpublishingu. Jak już ktoś tutaj zauważył są wydawnictwa, które wydadzą wszystko niezależnie, czy jest w tym sens i jakakolwiek poezja, czy jest to po prostu stek bzdur. Dla mnie to co zaproponowałeś miałoby sens. Czyli z tych najlepszych robić tomik wirtualny w .pdf czy jakis innym formacie. Tylko wolałbym, żeby to jednak było oceniane przez jakieś rzetelne osoby dla mnie już wspominałem Ihtiel Oxyvia Marlett Beta_b czy Alicja Wysocka Egzegeta, Jacek miało by sens. Zeby bylo podzielone w miare jury na tych rymujacych i nie rymujacych. ;) I może jedna siekierkę im dac :)
 8. Poetycka proza czy proza zwykła nie mam bladego pojęcia
 9. Marcin Krzysica

  Sprzątanie

  Jak widać z czasem przestaje działać ;)
 10. Marcin Krzysica

  Sprzątanie

  Taki wierszyk o wyliczaniu gdzieś po tym forum się plącze ;)
 11. Marcin Krzysica

  Sprzątanie

  Czy to Syzyf czy też tata Taka sama jest ich praca ;)
 12. Ech wy durni się nie znacie On tu przecie o tej babie Co to z nosa ją wyciagnął I mu kształtem przypomina Słonia lub zgniłe warzywa Lecz jak się przypatrze ciut to jest tylko zwykły Glut :)
 13. I oprócz sprzątania jeszcze droczyć umiesz
×
×
 • Dodaj nową pozycję...