Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Deonix_

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  2630
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1148

Ostatnie wizyty

7927 wyświetleń profilu
 1. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Dziękuję za tak dobrą i miłą dla mnie recenzję i interpretację. Znalazłaś w nim to, co chciałam przekazać, głęboko weszłaś w treść, to bardzo cenne mieć takich odbiorców. Nad końcówką myślałam dość długo, ale co mi tam, mogę pomyśleć jeszcze dłużej 🙂 Serdeczne dzięki za wartościowy komentarz, pozdrawiam Ciebie również 💐 D.
 2. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Właśnie, choćby i to 🙂
 3. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Justyś, Pięknie dziękuję za ujawnienie swoich emocji po przeczytaniu i trafną interpretację. Tak, to jest smutny i niesamowicie gorzki, bolesny (także dla mnie) wiersz. Pozdrawiam najlepiej, D.
 4. Deonix_

  Re(-)sekcja

  @Liryk, @Daniel Kordel Uprzejmie dziękuję za serca 🙂
 5. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Pewnie, że tak 🙂 Wybacz, że odpowiadam dopiero teraz, ale internet odmawia mi współpracy, jak pisałam Nawojce. Przez ten swój egocentryzm bywa, że niepotrzebnie odnoszę wszystko do siebie 🙂 Dzięki za wpis, będę mieć na uwadze Wasze zastrzeżenia. Miłego również 🙂🙂 D.
 6. Deonix_

  Re(-)sekcja

  @nawojka Hej, przepraszam że dopiero teraz odpowiadam, ale mnie współczesna technologia nie chce słuchać 🙂 Jasne, że warto dyskutować, nawet jestem zdania, iż warto robić szerokie, ogólnożyciowe dygresje 🙂 Wracając jeszcze do tej duszy - generalnie rzadko zdarza mi się iść na łatwiznę, wręcz często obrywam za to, że coś "wydumałam" i nie każdy ma dostęp do przekazu. Tutaj akurat nie zwróciłam uwagi na pospolitość tego wyrażenia i mi ona specjalnie nie zawadzała (może dlatego, że nie ma w moim tekście nagromadzenia tego typu elementów), ale przecież od tego są czytelnicy, żeby dostrzegać w tekście rzeczy, które autorowi umykają 🙂 Przemyślę ten fragment, choć czuję, że trudno mi będzie znaleźć odpowiednie zastępstwo... Pozdrawiam również 🙂 🙂
 7. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Ekologia - jak najbardziej 🙂 Ale czy muszą akurat przez nie przechodzić i czy muszą być one asfaltowe? To by należało przemyśleć 🙂 Dzięki za zajrzenie do mnie 🙂 Pozdrawiam, D.
 8. Deonix_

  ?

  Oj, wyczuwam młode, zranione pióro ;) Dla mnie w wierszu wolno wiele, ale nie wszystko, bo jak wolno wszystko, to to już nie jest wolność twórcza tylko samowola, a w samowoli można kogoś skrzywdzić... Składnia jest o tyle istotna, że jej nieprawidłowe użycie może zmienić sens użytego wyrażenia. Nie trzeba popełniać błędów językowych by zobrazować chaos życia :) Nie lubię perfekcjonizmu, ale i nie lubię wszechobecnego niechlujstwa, jakie nastało w słowie pisanym wraz z pojawieniem się smarttechnologii (albo się tylko uwypukliło, trudno orzec). W związku z tym z puentą wiersza się nie zgadzam. Ale przyznam uczciwie, że (mimo iż się nie zgadzam z Peelką) wiersz mnie wzruszył i rozczulił. I jeszcze na koniec, jak ta wiedźma ostatnia Ci literówkę pokażę: Nie miej mi za złe tej paplaniny, ja chcę tylko być uczciwa wobec Ciebie i siebie samej :) Pozdrawiam :)
 9. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Domyśliłam się ;) Nic strasznego się nie stało, na moje :)
 10. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Ojej :)))))))))))))))))))))
 11. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Twórcza zazdrość nie jest zła :)) Pozdrawiam również :))) D.
 12. Deonix_

  Re(-)sekcja

  @Magdalena Dziękuję pięknie :)
 13. Deonix_

  Re(-)sekcja

  Witaj Bączku, miło Cię widzieć :))) Bardzo dziękuję za serce i wsparcie duchowe :)))) Jakoś tak mam skonstruowaną psychikę, że się przejmuję wieloma sprawami, które nie są tego warte, niestety... Dobrze chociaż, że jest to ignorowanie :) Pozdrawiam ciepło, D.
 14. Deonix_

  Re(-)sekcja

  A, co do zajrzenia w duszę ... (bo nie pamiętam, czy się do tego ustosunkowałam, chyba nie :)) Nie jest to pewnie wyszukane, ale nic lepszego i trafniejszego mi do głowy nie przychodzi, jak na razie :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...