Annie_M

Użytkownicy
 • Zawartość

  1003
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Może bez dzisiaj byłoby lepiej. No i haiku nie ma tytułu. Pozdr.
 2. Iwona, nie słuchaj Bronka, z resztą dyskusja z nim nie ma sensu. Wielu już próbowało, ale on uznaje tylko swój pogląd na tę sprawę jako jedyny słuszny i tyle. Tworzy opisy obrazków i twierdzi, że to jest haiku :) Pozdr.
 3. Annie_M

  martwa natura

  Rozumiem, licentia poetica i wszystko jasne :) Pozdr.
 4. Annie_M

  martwa natura

  Ladna ekfraza, zastanawiam się tylko nad puentą - bez makijażu prawdziwości. Makijaż kojarzy się zawsze nie z prawdą ale pewnym koloryzowaniem rzeczywistości. Prawda( prawdziwość) jest bez makijażu :) Chyba, że jest tu ukryty jakiś głęļszy sens, którego nie zrozumiałam, co jest całkiem możliwe. :) Pozdr
 5. Annie_M

  lodówka nocą

  Dobre, chociaż ja nie mam takich spotkań z lodówką w nocy :) A co tam, dam serducho :)
 6. Annie_M

  Nie poruszę już

  Bardzo dobrze - byle do przodu :) Dla mnie - trochę zmieniłabym układ wersów. myśli zwiędłych i słów zostawię je zapomnieniu Zlikwidowałabym wielokropek na początku. Pozdr.
 7. Annie_M

  białe firanki, muśliny, mgły...

  Bardzo dobre mini Jak to się mówi - prawda w oczy kole. Przez firanki zazwyczaj podgląda się życie innych - być może o to chodziło Autorce. Niewygodną prawdę, można też owinąć w muśliny, można błądzić we mgle zanim się do niej dotrze. Pozdr. :)
 8. Annie_M

  nie letnie

  Fajne haiku wyszło :) Pozdr.
 9. Annie_M

  nie letnie

  Gdyby nie tytuł - byłoby bardzo dobre haiku :) Są dwa obrazy, jest nawiązanie do pory roku. Trochę za długie wersy - nie trzyma się konwencji 5/7/5 ale to we współczesnym haiku nie zawsze jest przestrzegane. Niepotrzebny tylko ten "enter" czy jak to się nazywa między wersami.:) Minimax. Pozdr.
 10. Annie_M

  Uzdrowisko

  Ładny obraz, może pozbyłabym się tylko inwersji? Pozdr. :)
 11. Annie_M

  Entropia

  Beto, ja patrzę ze swojego punktu widzenia - nas czyli jednostki obdarzone świadomością. Dzięki za czytanie :)
 12. Annie_M

  Uwielbiam dobre zakończenia, a Ty?

  Przeczytałam z przyjemnością. Jest w tym złośliwość przez łzy, a może nie? Może uwolnienie się z toksycznego związku? Tu dla potrzeb fabuły - karnisze zostały zabrane do nowego domu, chociaż normalnie chyba nikt starych karniszy nie zabiera :) Pozdr.
 13. Annie_M

  sen drapieżny

  Koszmar senny, peelka walczy w nim ze swoją podświadomością. Jest coś w tym wierszu, ale na pewno nie interpunkcja :) Pozdr.
 14. Annie_M

  Entropia

  Iwonaroma - dzięki :) Dzięki Ithiel za Twoje przemyślenia, fakt można to przełożyć również na inne układy - niefizyczne :) Fakt pozostaje faktem, że bałagan, chaos, splątanie - są takimi stanami materii, również tej subtelnej, niefizycznej, które nie wymagają od nas energii ani dużo pracy :) Pozdr.