Skocz do zawartości

Annie_M

Użytkownicy
 • Zawartość

  873
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

260 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1772 wyświetleń profilu
 1. Co też ludzie powiedzą

  Ja zostawiłabym tytuł, ale wyrzuciłabym ten wers z całego wiersza :) Ale to tylko moje widzimisię :)) Pozdr.
 2. Co też ludzie powiedzą

  Marcinie, przesłanie fajne ale na mój gust, za dużo tego Albo zrezygnowałabym z takiego tytułu, albo wyrzuciłabym z tekstu. Róbmy swoje :) Pozdr
 3. Drań

  To jest groteska naszej rzeczywistości. Wszystko jest grą, więc czym tu się przejmować?
 4. Žarko Aleksić "Esej o poezji"

  Esej o poezji oparty na głosce O, szkoda, że nie na głosce Om, który jest podstawą tej rzeczywistości i wibruje na częstotliwości czakry trzeciego oka :) Poszerza więc świadomość, co dla poety jest podstawą. Nasuwa mi się jedno stwierdzenie, że to już było i powstało w genialnym umyśle Mozarta :) Koloratura na głosce A :) https://youtu.be/dLs-Z47oFYw Pozdr :))
 5. Uważniej

  Tu i teraz - tylko to mamy, ładnie napisane. Pozdr. :)
 6. Siedem Grzechów Głównych

  Zajrzałam tutaj i ja. Masz tyle przychylnych opinii, ale ja niestety jestem na nie. Nic odkrywczego, trochę jak kazanie w kościele. Czy z rymami czy też nie nic z tego nie będzie W puencie przyszła mi na myśl piosenka Dylana: Odpowie ci wiatr, wiejący przez świat, odpowie ci bracie tylko wiatr. Pozdr.
 7. Czy do pisania poezji potrzebne jest wykształcenie?

  Mała ilustracja muzyczna :) https://youtu.be/YR5ApYxkU-U
 8. "Miły młody człowiek" Wojtek Bąkowski

  Maniera śpiewania podobna do Mister D czyli Doroty Masłowskiej. Ciekawe tylko kto był pierwszy. https://youtu.be/-1-z48cJDbc Pozdr.
 9. Epistoła

  Hmm, ciekawy ten tytuł Wiktorze, jeżeli odnosi się do nudnego listu - to mi za bardzo nie pasuje, bo nie jest nudno. Chyba, że dla adresatki były już trochę nudne te wyznania :) Wiersz bardzo osobisty, ale piękny w wymowie, o pięknym uczuciu. Bardzo ładna puenta. Jesteśmy wieczni i tylko na moment wpadamy tu z wizytą na Ziemię. Pozdr :)
 10. Rymowanka o króliczku

  Oj kica ten króliczek tutaj po forum i ciągle z przodu :) Fajny wdzięczny tekst. Pozdr :)
 11. Stwierdzenie

  Jak wrzuciłeś tekst - to od razu lepiej. Ogólnie, zgadzam się z komentarzem Marcina i MaksMary. Od siebie dodam, że tytuł masz Stwierdzenie, a puenta to same pytania. Pozdr :)
 12. @@@

  Ithielu, Twoje komentarze to poezja :) Bardzo mnie cieszy, że to zauważyłeś. To tak jak mówi zasada nieoznaczoności Heisenberga - obserwator wpływa na doświadczenie, czyli na otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki za odwiedziny, miło było Cię gościć :) Pozdr.
 13. W noc nie zazna spokoju

  Dzięki, dobrze widoczna :) Dyskusja zeszła trochę z tematu wiersza, przepraszam. Wiersz ma swój urok, podobasię, a po analizie Ithiela - jeszcze bardziej. Pozdr :)
 14. W noc nie zazna spokoju

  Akurat Arystoteles zapędził obecnie metafizykę w " kozi róg" bo oddzielił ducha od materii. Jego model rzeczywistości odchodzi powoli do lamusa. Pogoń za nowością nie jest wg mnie bezpłodna, bo pozwala poszerzyć horyzonty o nowe oryginalne spojrzenie, a nie ograniczać się do mielenia dawno odkrytych, czy już wymyślonych wzorców. A z Twoje ostatnie stwierdzenie - cóż, nie jest dla mnie przekonujące. Często nauka w szkole, powoduje zanik oryginalności, wtłoczenie w schematy i narzucenie utartego sposobu myślenia. Pozdr.
 15. tokio

  Przeczytałam wszystkie cztery wiersze. Najbardziej podoba mi się chyba ten. Przesiąknięte, bardzo oryginalnie tematyką Wschodu. Pozdr :)
×