Annie_M

Użytkownicy
 • Zawartość

  1050
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Annie_M

  Rozwój Poezja Org.

  ale dosadne. Chcesz tu zrobić szkółkę niedzielną?
 2. Bardziej mi to pasuje na wiersz. Niesamowite w jak przeróżny, bardzo obrazowy sposób określiłeś stan psychiczny Peela. Sama puenta - zakończenie nie daje nadziei. A przecież trzeba znaleźć dno, żeby się od niego odbić. Bo kazdy cień prowadzi do światła.
 3. Annie_M

  Rozwój Poezja Org.

  Pierdoły nic więcej.
 4. Annie_M

  Démodé

  Jest w tym jakiś żal, że drzewiej lepiej bywało. Ładny wiersz. Natomiast z puentą jednak się nie zgodzę. Może niektórych to oburzy ale tradycja nie pozwala na postęp, nie chce zmian. A tylko zmiana pozwala na rozwój. Pozdr.
 5. Annie_M

  Jesień nad Wisłą

  Oxyvio, piękne obrazy namalowałaś słowem. Dla mnie to właściwie bardzo urokliwa proza poetycka. Piękne - i tak właśnie robię :) Pozdr.
 6. Annie_M

  Uciekające pejzaże

  gratulacje :)
 7. Annie_M

  pozerstwo

  Jest w tym dużo prawdy. Wiersz, który pokazuje różne aspekty naszej rzeczywistości. Akurat z tym psem to sama to przeżywałam - wyjące zwierzę zamknięte na balkonie na przeciwko, przez cały dzień.
 8. Annie_M

  Rozwój Poezja Org.

  Masz rację beto. człowiek się zainteresuje jakimś nowym autorem, skomentuje jego kilka tekstów i ten autor nagle znika. Pojawia się ktoś nowy i znowu to samo. To zniechęca do nowych nicków. Wiem, że nie ma na to wpływu, ale można by może zrobić prawo do publikacji swojego utworu po zamieszczeniu np. trzech komentarzy pod innymi wierszami. To może ograniczyłoby zupełnie przypadkowych, jednowierszowych userów.
 9. Annie_M

  Rozwój Poezja Org.

  Dlatego przydałby się może czat? Wtedy dziękowanie za podziękowanie, odpozdrawianie ( jakiś neologizm?) za pozdrawianie, przeniósłby się może tam?
 10. Annie_M

  Co artysta miał na myśli?

  Ta naga postać po prawej stronie globusa to ewidentnie kobieta :)
 11. Annie_M

  Pokolenie Y

  Bardzo fajne. Bohaterowie są zmęczeni - można by to tak podsumować :) Zastanawia mnie tylko het, czy nie powinno być hen?
 12. Annie_M

  BAJKA

  Hmm - powiedział konik polny, kiedy spotkał go nad rzeczką królik - jestem teraz raczej wolny. Ale nie wiem czy nie kłamiesz - masz jej zdjęcie w Istagramie? Mam też problem z jakąś Gender więc być może ( gdy przybędę) chociaż serce mam na dłoni - wyjdzie ze mnie pasikonik
 13. Bardzo ładne, ale czy to nieszczęście? Raczej milusińscy :)
 14. Annie_M

  Co artysta miał na myśli?

  Ciekawa płaskorzeżba, w zasadzie mogłabym się zgodzić z MaxMarą, ale dla mnie po prawej stronie kuli ziemskiej - to kobieta. Byłoby to łatwiejsze do zinterpretowania, gdyby nie ten koń. Czy chodzi o walkę płci? słynne Gender i urzędnicy, stare truposze, którzy ustawami wprowadzają to w życie?