Skocz do zawartości

Animus_Lumen

Użytkownicy
 • Zawartość

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

62 Excellent

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

375 wyświetleń profilu
 1. Jak powinien wyglądać komplement

  To trzeba sobie takiego znaleźć :P.
 2. Droga ku wieczności

  Muszę przysiąść nad tym tekstem, reanimować go, może uszczuplić, rzeczywiście ostatnie wersy nie są chyba złe, ale jest trochę sztucznie i zbyt czytelnie, sam tytuł jest zbyt banalny. Pozdrawiam ;).
 3. Coś na ból głowy

  Dopisałem dwa wersy :P.
 4. Droga ku wieczności

  Jedno co wiem to to, że czegoś tu brakuje, albo za dużo powiedziałem, nie mam teraz głowy :).
 5. Droga ku wieczności

  To, że tekst mi nie wyszedł to ja już wiem, chyba że nie zrozumiałem komentarza :).
 6. Droga ku wieczności

  Ja tu gwałtu narodzin nie widzę, to świat nas źle kształtuje, a jaki jest każdy widzi.
 7. Coś na ból głowy

  jeśli rozgryzasz swoją kobietę jak tabliczkę czekolady to pewnie wiesz że zazwyczaj rozmyśla jak ją zjeść i nie przytyć to proste musi ją zjadać w ruchu do czego potrzebujesz polewy acz niełatwo się nią dzielić ze względu na znakomity smak :)
 8. Droga ku wieczności

  Bywa i tak, no cóż potraktuję to jako motywację przed następnym ;).
 9. Droga ku wieczności

  Bywa i tak :P.
 10. Droga ku wieczności

  bez względu na to jak głupio to nie zabrzmi musisz stanąć na głowie żeby zobaczyć siebie przed narodzinami jeszcze raz zrobić fikołka i powstać na nowo ewoluować w kogoś lepszego niż jesteś podnieść po-wieki zadbać o ducha bo ciało i tak zjedzą robaki
 11. Do świętej pamięci sąsiada

  Wiesz co, nie ma o czym pisać, jej mama umarła, gdy miała bodajże 4 latka, moja mama się nią opiekowała, a ja między innymi odbierałem z przedszkola (9 lat różnicy), gdy jej tata miał nadgodziny, po kilku latach się przeprowadziliśmy. 20 lat później, po roku od mojego rozstania z byłą (8 lat razem) spotkaliśmy się, dzięki facebookowi, przez rok ją wspierałem, a dodatkowo rozpracowałem go do zera, dosłownie, damskiego boksera, śmiecia. Dałem jej serce na dłoni, a ona je podeptała, oszukała mnie, karmiła obietnicami. Powiem więcej, ja ich widzię, czuję, jestem jak Chrystus, czy Neo, czy Blade (łowca wampirów), czy Łowca Androidów, ale i tak nie uwierzysz, pomyślisz że jestem świrem, więc nie ma o czym pisać...
 12. Do świętej pamięci sąsiada

  Całkiem możliwe, że tekst „nadaje się” tylko do adresata. Jednak krótko postaram się wyjaśnić, opiekowałem się kiedyś młodszą ode mnie koleżanką, córką sąsiada, a po 20 latach znowu ją spotkałem, głupi uwierzyłem, że to jest to, na co czekałem całe życie. To znaczy próbowałem ją wyciągnąć z rąk złego „człowieka”, psychopaty, węża, smoka, wampira energetycznego. W zasadzie byłem tylko oszukiwany i zwodzony, bo ona nie potrafiła od niego uciec, co jest najlepszą opcją w takich przypadkach. Nie mam kontaktu z nią od długiego czasu, nie wiem, co tam się dzieje, ale dostała informację na jego temat nie tylko ode mnie, ale również od psychologa. Po jednym, długoletnim związku, gdzie swoje wycierpiałem, wpakowałem się w ratowanie księżniczki (rok później), byłem karmiony obietnicami, w tej wstrętnej obłudzie.
 13. Jak powinien wyglądać komplement

  Żadna propaganda, do każdego człowieka podchodzę indywidualnie. Natomiast każdy taki twór, który ogranicza wolność drugiego człowieka to twór psychopaty. Psychopata traktuje ludzi przedmiotowo, chcę ich mieć pod pełną kontrolą, pragnie władzy absolutnej nad ich życiem. Wspomniane „szmaty”, tatuaże więzienne, czy w przyszłości chipy pod skórą to twory psycholi (znamię szatana). Proszę pamiętać o tym, że fałszywy prorok, o którym mowa, gwałcił dziecko i zalegalizował pedofilię.
 14. Jak powinien wyglądać komplement

  Dziękuję w takim razie, pozdrawiam :P.
×