Skocz do zawartości

anima_corpus

Użytkownicy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Flisak

  Kompletnie nie rozumiem, czy autorem jest Iru_De, czy tylko komentuje, ale nie widzę komentarza...?? Zniknął nawiedzony i nienawidzący Cywilizacji Łacińskiej jehowita, a pojawiła się dziwna odsłona graficzna strony o niezrozumiałej nawigacji... Jakie demony niszczą tę stronę, która mogłaby być pięknym miejscem:-( "Napisano Luty 14, 2016 Mocarny flisak zza Dunajca Pociągał biskupa za jajca Klecha całował go w usta Echem się niosła rozpusta Bo Góral bez dutków to zdrajca" Jak możecie tolerować takie cuś...?? To nadal szambo, do perfumerii lata świetlne.
 2. Piastowski ród

  Panie Bolku...Nie "obudził się" i "nie upadła" Komuna ma się dobrze, patrz pan na Federica Mogherini...
 3. agorafobia sen

  agorafobia sen schodzimy z ogromnego zbocza nieprawdopodobnie płaskiego rozległego i stromego mając przed sobą wielokilometrową perspektywę zapierających dech w piersiach górskich widoków idę w towarzystwie trzech starych kobiet żadnej nie znam choćby z imienia a rozmawiamy spokojnie i rzeczowo jak starzy dobrzy znajomi pamiętam narastający silny lęk nie mam pojęcia czy tylko mój wobec naszej bezbronności wystawionej na pojawienie się żywiołu o którym dobrze wiem ale którego zupełnie nie odczuwam przed zdmuchnięciem przez bardzo silny wiatr w przepaść 11.11.2017
 4. SZAMBO WYBIŁO - administracja toleruje ten smród?

  [s]http://www.poezja.org/wiersz,71,153367.html[/s] Za obrażanie Prezydenta, Premiera i (powszechnie szanowanej) Osoby Duchownej są przewidziane oczywiście sankcje prawne. Admin/admini mogliby zmierzyć się jedynie z tymi ludzkimi, a skoro "w poezji robią", to i wykazać się przy okazji człowieczeństwem i wrażliwością. Bo wcale nie z "pięknym różnieniem się" mamy tu do czynienia, lecz z psychopatycznymi tendencjami, a na skutek podobnego szczucia zamordowany został nie tak dawno jak pamiętamy... działacz Prawa i Sprawiedliwości Marek Rosiak. Dopóki takie szambo może wisieć na stronie sugerującej swoje związki z kulturą wysoką... jeśli chodzi o mnie - nie czuję się tu komfortowo... A inni wrażliwcy - "poeci"?
 5. ****

  ***
 6. Kałuże

  dziury na łokciach...:-) Uruchamiają u mnie wzruszenia z dzieciństwa... Dobrze mi się czyta.
 7. Upadły orzeł...

  Proszę oprzytomnieć: bolszewia pełowska idzie tam, gdzie jej miejsce: na haniebny śmietnik historii dla zdrajców Ojczyzny.
 8. Upadły orzeł...

  "Strażnik Konstytucji łamie podstawy prawa w Niej to zapisane." Proszę nie rozpowszechniać kłamstw.
 9. ****

  Z takiej materii są sny i obsesje, to inna gramatyka:-)
 10. ****

  ***
 11. ****

  ***
 12. ****

  ***
 13. ****

  ***
 14. Pokój

  Kocham Twoje wiersze...:-)
×