Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Michaello_73

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0
 1. Michaello_73

  Życzenia

  Już wieczór się zbliża pierwszej gwiazdki witanie przy stole pełnym miłości pora na spotkanie Przy nim rodzina opłatkiem się dzieli o sporach i waśniach dziś zapomnieli Czas to miłości i pojednania dobrych życzeń bliskim składania Życzę więc Tobie i całej rodzinie niech szczęście, łaska z nieba Ci spłynie Nowy Rok 2015 niech spełnia marzenia takie dziś Tobie przesyłam życzenia :-)
 2. Niech Mikołaj do dzieci przychodzi jak w zwyczaju to jego uchodzi. Zamiast niego chcę Śnieżynki -Słodkiej ślicznej tej dziewczynki. Po co ma tam przy nim stać niechaj do mnie przyjdzie spać. Chociaż spać to takie słowa , -ja z nia chcę dziś baraszkować W krótkiej spódniczce ze zgrabnymi nóżkami w gorsecik zamknietymi krągłymi piersiami. Zimno pewno bidulce , szalik czapkę nosi by rozgrzać ją trochę aż się sama prosi. Ze mną będzie cieplutko rozgrzeję całuskami uwolnię z gorseciku i zajmę się sutkami W śnieżnej pościeli pod kołderką puchową ścieżkami rozkoszy uczynię swą królową
 3. W wannie pełnej zachwytu kąpiesz się codziennie w wierszykach opisuję Twą urodę niezmiennie. By kąpiel była bardziej udana potrzebna będzie Ci Skarbie piana Ja w tą pianę chcę się zamienić i śliczne Twe ciało całe napienić Swoim zapachem całą okrywać i zakamarki Twoje przepływać Gładką Twą skórę jak balsam relaksować każdą jej komórkę nawilżać i pielęgnować. Pieszcząc Cię namiętnie swymi bąbelkami płynąć pomiędzy górkami , pomiędzy dolinami. Sunąć powoli od piersi do łona tam gdzie najwięcej Jesteś rozpalona Muszelkę dotykać a w niej śliczny koralik - ale ten wierszyk mnie do Ciebie rozpalił :-)
 4. W tajemnicę słodką Twe wdzięki odziane, Niby ciało nagie a jednak ubrane. Koronkowym ciuszkiem chcę byś mnie kusiła, wielką tym radochę byś mi uczyniła. Większego szczęścia ten tym dostępuje, gdy z opakowania prezent swój wyjmuje. Wzbudzisz tym mój zachwyt oraz pożądanie. Chciałbym Ciebie taką oglądać Kochanie.
 5. Dziewczynki , Kobiety dziś promocja taka , każdej ,która zechce daję dziś buziaka. Może nie jest to całkiem takie higieniczne niemniej jednak uważam ,że bardzo sympatyczne. Pocałunki rozkoszne ,buziaki słodziutkie mogą być namiętne, mogą być milutkie. Zapewniam ,że nie mam nieświeżego oddechu lecz moje buziaki skłaniają do grzechu. Nie bójcie się Kochane ja nie mam próchnicy a nie stoje tak zawsze na Waszej ulicy. To tylko dzisiaj promocję taką daję, więc niechaj każda w ogonku dziś staje. Spokojnie dziewczynki , nie bójcie sie dziewczęta żadna z Was dzisiaj nie będzie pominięta. Ustawcie sie wszystkie w jakimś porządku, będę całował wszystkie, chetnie bez wyjątku. Każdy mój całus o uśmiech was przyprawi, może u niektórych rumieniec się nawet pojawi. A jesli Wam się spodoba, to tak po kryjomu włożycie mi do kieszeni numer telefonu ;-)
 6. Michaello_73

  Grotołaz

  @stanisław_prawecki Dzięki celna uwaga. pozdrawiam
 7. Michaello_73

  Szpilki

  Szpilki to jest zwykła rzecz kobieca; lecz facetów to podnieca. Wiedzą o tym już kobiety i kupują te "gadżety". Gdyby o tym nie wiedziały pewnie by ich nie wkładały. Przecież to jest niewygodnie tak wysilać się, choć modnie. Gdy na stopy się nałoży , zaraz mięśnie nóg ułoży . Pięta wyżej podniesiona a ta łydka naprężona . Coś takiego w sobie mają, że nasz wzrok tak przyciągają. Co za miłe poświęcenie , by przyciągnąć me spojrzenie.
 8. Królestwo Twoje - nieziemska kraina, cudne na niej pagórki i cudna dolina. z moim konikiem tam wkrótce przybędę i te dolinkę rozkoszną zdobędę. Radość wielka w królestwie zapanuje gdy w tej dolince konik zaparkuje. Raz już zwiadowców piątka wspaniała Twoją dolinkę penetrowała. Piękną o niej relację zdali , o cudnym źródełku opowiadali. Druga piątka też zadanie miała i piękne pagórki penetrowała. Zwiadowcy moi są niezawodni, przygód i wrażeń są zawsze głodni.
 9. Michaello_73

  Grotołaz

  Chciałbym dziś być grotołazem - gdzie się boją tam ja włażę Gdzie wilgotna okolica tam mnie kusi i zachwyca. Tych miejsc światło nie dotyka na myśl o nich dreszcz przenika. To cudowne są obszary aż parują okulary. Wiesz gdzie owa "okolica" Tak to właśnie Twa spódnica.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...