Czarek Płatak

Użytkownicy
 • Zawartość

  940
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Czarek Płatak

  Bukiet rozkoszy

  Dokładnie, za Oxyvią. Do tego przyjemny dodatkowo, bo prosty, nieprzekombinowany.
 2. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Przyznaję, że czuję się nieco onieśmielony... Wiersz jest efektem zabawy w specyficzny układ rymów jaki założyłem sobie zabierając się do jego pisania. Nie spodziewałem się jednak , aż tak dobrego i mocnego przyjęcia. Twoje zdanie jest dla mnie niezmiernie istotne jako, że wspominałeś o swoim wcześniejszym zajęciu jako krytyk literatury. Można by rzec że to opinia zawodowca. Nie mam okazji spotykać się z taką chyba w ogóle. Co nie oznacza, że bym nie chciał. Co prawda próbuję kołatać do różnych drzwi jednak przyznaję bez bicia jestem w tym dość nieporadny - słaby PR, czy coś. Czort wie. Możliwe też, że brak mi pewnego samozaparcia, bo ilekroć obiecuję sobie poświęcenie czasu na owe 'kołatanie' do drzwi szerszego upowszechnienia mojej twórczości kończy się to zapisaniem kolejnych strof. Na pewno dużo lepiej wychodzi mi pisanie wierszy niż próby ich 'sprzedania' innym. Nie wiem, czy kolejny mój wiersz zadowoli Twoje rozdelektowane powyższym podniebienie. Staram się jednak zawsze znajdować przyjemność w pisaniu żywiąc nadzieję, że ową przyjemność odnajdzie również czytelnik.
 3. Czarek Płatak

  Najpiękniejsze z imion

  Tak, to prawda. Jednocześnie chciałbym, by matki wszystkich dzieci mogły na nie zasłużyć, bo bycie matką nie kończy się na darze życia, a wiele jest takich matek, które zdają się o tym nie pamiętać.
 4. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Przepięknie dziękuję. Cieszę się, że mogłem w pewnym sensie Ci ten powrót umilić :))
 5. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Właściwie to nie do końca drzewa, bo to po średniku jest, ale też w sumie nic nie stoi na przeszkodzie. Niech gadają :))
 6. Czarek Płatak

  U mnie okej

  @Wojciech Bieluń -Targosz Dziękuję za wizytę :)
 7. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Cieszę się, że gra Dziękuję za odwiedziny. Łączę pozdrowienia!
 8. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Aaa narazie się nie wygadam :)) Niech się sama przyzna, haha. Jeśli też uzyskamy porozumienie co do tego, czy i jak, to udostępnimy ten nasz wspólny song tutaj :D
 9. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Dziękuję Beta. Cieszę się, że 'czary' działają ;))
 10. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Jest mi niezmiernie przyjemnie. Nie spodziewałem się takiego odbioru. Za Betą - zostań, Twoje komentarze wiele dla mnie znaczą i są zawsze bardzo rzeczowe :))
 11. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Hie, hie. No właśnie można by było. Tylko zastanawiam się jak to ugryźć. Chyba mp3 do pobrania? Co doradzasz?
 12. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Właściwie to już zostało zrobione. Do tego jest podkład muzyczny i jedna z naszych koleżanek również się tam udziela ;)
 13. Czarek Płatak

  U mnie okej

  Dziękuję Janku Jeśłi chodzi o budowę było dokładnie tak jak napisałeś. Tylko to WTC jakoś tak się przypadkiem wybudowało :)) Z pozdrowieniem
 14. Czarek Płatak

  U mnie okej

  U mnie okej Suną chmury po niebie stadami jak miejskie gołębie, tulą kominy i wieże w ciężarne objęcia ciężkie, szumią ulice wściekle krwią spalin krztusząc się w męce, nie New York na szczęście, lecz buro trochę i tęsknie i jeszcze to morze cegieł. Oburącz ktoś szpetnie „urwą” o bruk bluznął w patriotycznym geście, brulion rośnie i dzieci w śmiechu, płaczu i we śnie, rudzą już też się drzewa w parku, bo przecież znowu jest jesień; mówią — unoś się serce w powietrze, stamtąd lepiej jest widać ziemię. Struną światła przetnie słońce przestrzeń przed wieczorem i półmrok skądś, gdzieś przyjdzie z szarugą i przyjdzie temu dniu polec, znów noc gwiazdami skrzące się oczy modre utopi w studniach okien, sfruną myśli płoche, zwątpień pełne i strojne w niebodostąpień tęsknotę. Strugą dni poprzez palce ciekną, aż pękną kiedyś na koniec, trudno to rzeczy kolej ważne, by drogę przejść mądrze, w lustro póki co spojrzeć bez wstydu wciąż mogę i z duszą na co dzień swą żyję w zgodzie, reasumując — u mnie okej.
 15. Czarek Płatak

  W ogrodzie deszczowych dni

  No jacha, że Twoje i tylko Twoje Marysiu! To były jedynie tylko moje rozmyślania Mam nadzieję bez urazy ;)