Skocz do zawartości

Czarek Płatak

Użytkownicy
 • Zawartość

  259
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

184 Excellent

2 obserwujących

O Czarek Płatak

 • Urodziny 20 Lipiec

Ostatnio na profilu byli

567 wyświetleń profilu
 1. wiosna idzie

  Tuś mnie zaintrygował - dlaczego / czego się nie spodziewałeś?
 2. wiosna idzie

  Podzielam opinię Oxy. Perfekcyjnie zarysowałeś koło natury - życie i śmierć - nieodzowny wszak jego element.
 3. W teatrze życia

  Pięknie, dużo się tu dzieje. Miło było się na chwilę w te obrazy zanurzyć. Z słonecznym pozdrowieństwem!
 4. W noc nie zazna spokoju

  A taka moja mała 'wycieczka' :) Dziękuję i się kłaniam ;)
 5. W noc nie zazna spokoju

  O, to, to :) No, czerwień jako kolor miłości, choć ta ma dla mnie wszystkie odcienie.
 6. W noc nie zazna spokoju

  @MaksMara Czy ja wiem, czy wiem ;) Jeśli błękit to niebo, a czerwień to krew, to życzyłbym wszystkim więcej tego pierwszego.
 7. W noc nie zazna spokoju

  @Marcin Krzysica Podziękowania za wizytę i pozostawiony ślad.
 8. W noc nie zazna spokoju

  ojej, sorałka. Wielkość wynika sam nie wiem z czego. Wklejałem rzecz telefonem i pewnie to elektroniczne ustrojstwo coś nawywijało. Wciąż płata jakieś figle. Zapewne przyczynia się tego także fakt, że wszystko piszę w moim ukochanym i znienawidzonym 'międzyczasie', czyli w przelocie. Jest to zaczarowane miejsce, które znajduje się tuż obok mnie, i w które wskakuję, by 'stworzyć' cokolwiek. Dobrze, że je mam, ale też oddałbym bym wiele, by móc międzyczas zamienić na czas na takie działania, a pisanie w szczególności. W telefonie nie wyglądało też tak kobylaście. @MaksMara 'dla przyszłych pokoleń, błękit miast czerwieni' byłoby dobrze ;) Z pozdrowieństwem !
 9. W noc nie zazna spokoju

  @Deonix_ Absolutnie nie trzeba Deo. Niezmiernie mi miło. Ukłoniki :) @Stary_Kredens Dziękuję za wzytę. Z pozdrowieniem. @Annie_M Nie lubię się ograniczać i poruszać w jednym konkretnie nurcie ;) Niejasności pozostawię niedopowiedziane. Co do 'śród' to zamieszczam regułkę ;) Za wizytę dziękuję, również pozdrawiam.
 10. W noc nie zazna spokoju

  @jan_komułzykant Dziękuję, chwała im. Byle nie wznosili się zbyt wyskoko, bo "(...) upadek (nie) jest wówczas (tak) niebezpieczny." ;) Z pozdrowieniem! @Jacek_Suchowicz Dziękuję i odpozdrawiam ! @Ithiel Tradycyjnie dziękuję za jak zwykle w Twoim przypadku wnikliwą i nad wyraz celną analizę. Gałczyński jest mi bliski hmmm charakterologicznie, ale i Herbert i wielu, wielu naszych rodzimych i nie tylko poetów ma mocno ugruntowane miejsce w moim sercu jak również wywiera silną inspirację na to jak chcę i piszę. Kłaniam się serdecznie i pozdrawiam. P. S. - Twoja analiza pozwoliła również mej lepszej połowie lepiej zrozumieć to co autor miał na myśli :)
 11. W noc nie zazna spokoju

  W noc nie zazna spokoju W noc nie zazna spokoju, kiedy księżyc lity; w dom udręki zrzucony śród dusze świetliste, co tyle w cieniach gubi swe błyski srebrzyste, a te skrzące wieczyście drżą jak światła zniczy. Lament wiatrem skrzydlaty milionowych Niobe, ścianą deszczu opada w fale Acherontu, walczą chwilę z żywiołem wątłe ludzkie łodzie, by z łomotem w horyzont runąć z wodogrzmotu. Wiele miejsc niezbadanych w tanatoskiej kniei, lecz nim w nią upaść, zstąpić promieniem lunarnym, nim czas oczy spopieli, pozagasza gwiazdy, wszyscyśmy liśćmi — los je w klepsydry przemieni.
 12. Zła Matka Boska

  Słusznie. Ot, fantastyka.
 13. Zła Matka Boska

  Podpisuję się pod tym obiema rękami. Zjawisko demonizowania mniejszości jest niestety pospolite i stare jak świat...
 14. Bieszczadzki wiatr

  Bieszczady - mój duchowy dom, raj i miejsce na ziemi. Pozdrawiam!
 15. To, co każdemu pisane

  Zawsze powtarzam - ważne jest tu i teraz. Reszta to tylko tego wypadkowa. Pozdrawiam MM!
×