Czarek Płatak

Użytkownicy
 • Zawartość

  568
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Czarek Płatak

  Jeden wyraz

  Niech już oni lepiej nic nie reformują. Są jedyną partią w historii Polski, która na najwyższe stanowiska państwowe wyniosła sędziego, czy prokuratora stanu wojennego. Do tego słono opłacają się tej czarnej pijawce z Torunia nie służąc Polsce, służąc tylko i wyłącznie sobie i swoim.
 2. Czarek Płatak

  Jeden wyraz

  Szczęśliwie jest jeszcze wielu Polaków, którym 'coś do tego' i próbują protestować. Czy władza jednak coś sobie z tego robi? Czy bierze pod uwagę Vox populi? Nie w chwili wprowadzania rządów reżimowych. Co wtedy powiedzą jej entuzjaści? Niech się Zachód od nas uczy?
 3. Czarek Płatak

  Jeden wyraz

  Zachód patrzy i puka się w głowę, a ma przy tym bez dwóch zdań rację, piły chamy wolność złotym rogiem, teraz mordują demokrację.
 4. Czarek Płatak

  Ave Femina

  Dobrze, że mogę wygrzewać się w blasku Twojego intelektu, oczytania i arcydzieł sztuki poetyckiej o Ty w swym własnym mniemaniu najwspanialszy, niezrozumiany i niedoceniony połeto za dwa grosze. A tak na serio to wszystkie Twoje zarzuty i pretensje, a także to co sobą reprezentujesz zawarłeś właśnie w komentarzu z 'lewactwem'. Osobiście więcej mi nie potrzeba, by wiedzieć, że jako osoba nadajesz się do tego jedynie, by spuścić Cię w odmentach klozetu zapomnienia.
 5. Czarek Płatak

  Jeden wyraz

  Dziękuję za informację na temat tytułu tomiku Twoich alkoholowych wypocin :D Nie skorzystam jednak.
 6. Czarek Płatak

  Czujniki

  Jakby coś o hejcie, hmm wtedy rzeczywiście można strzelać na oślep, bo i hejt to ślepota głupca. Z pozdrowieniem
 7. Czarek Płatak

  By upiększyć popsute

  Mocne!
 8. Czarek Płatak

  Jeden wyraz

  Dziękuję M. Ja lubię. Nie lubię tylko tych negatywnych aspektów, które można w nim zamknąć.
 9. Czarek Płatak

  ciemna strona

  Tej opinii osobiście nie podzielam :)
 10. Czarek Płatak

  Jeden wyraz

  Dziękuję serdecznie. Również mamy nadzieję, że to do czasu. Z pozdrowieniem!
 11. Czarek Płatak

  Jeden wyraz

  Jeden wyraz Jest taki piękny kraj na świecie, zaczarowany, naprawdę, gdzie wszystko, co tylko się dzieje, w jednym li zamkniesz wyrazie. Że ciągle korupcja rząd drąży, afera w aferę, aż gęsto, sejm wpierw to biz jest, w nim p.osły interes i siano węszą. Kiedy rośnie w niebo wieżyca Pańskiej Świątyni kolejnej, w długach tonący za to szpital zamyka się obok w cholerę. Gdy rekord był pobił w pijaństwie, chłop jakiś spod Ostrołęki, i jechał traktorem zygzakiem, mordując kury i gęsi. Że zima rodakom za zimna, że lato im za gorące, że „sorry, taki mamy klimat”, że deszcz, że wiatr, grad, że słońce. Gdy przechodnie nijacy, szarzy, jak zbiry zmarszczeni srodze pytają, jak na nich popatrzysz — czy chciałbyś dostać po mordzie? Kiedy patriotyzm się mierzy na ilość -izmów i fobii, gdy rządzi pięść, everyhejtyzm, Alzheimer postępujący. Że wroga się widzi we wszystkim, co obce i nietutejsze, a uczył wieszcz wy skur wy syny! — „miej serce i patrzaj w serce”. Na koniec dla rzeczy porządku szkopuł wyrazu pozostał. Ty wiesz przecież to od początku, ten jeden wyraz to... Polska.
 12. Czarek Płatak

  stuku-puk

  Za Marą. Z pozdrowieniem!
 13. Czarek Płatak

  Ostatnia szansa Bożeny

  Oj, chyba Częstochowa po drodze była i kram z wyświechtanymi rymami z recyclingu za pół ceny.
 14. Czarek Płatak

  ciemna strona

  @Natalia Urbaniak Tym panem z wąsem powyżej w ogóle się nie przejmuj. Czasem jak się prozak skończy trzeba udać się do apteki, nie wylewać żółć po forach. No i odstawić alkohol ;)
 15. Czarek Płatak

  Ave Femina

  Teraz mi z lewactwem wyjeżdżasz? Temu panu zatem już podziękujemy. Pan idzie z koleżanką Krystyną P. prowadzić dialog na odpowiednim dla obojga państwa poziomie. Bez pozdrowień