Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Mateusz

Administratorzy
 • Liczba zawartości

  1579
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

139

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

2774 wyświetleń profilu
 1. @Justyna Adamczewska wiersze333 to poprzedni login tego użytkownika.
 2. Dział poezja śpiewana służy do zamieszczania twórczości wszelkiego typu - swojej, innych, byleby z oznaczeniem autorów. ;-) Zamieszczenie 4 wątków pod rząd, każdy z tym utworem tej samej osoby to jednak zdecydowanie za dużo i jak 8fun napisał - zwykły spam. Spiąłem wątki, ale autorka będzie musiała trochę odczekać nim doda coś jeszcze.
 3. Mateusz

  5:50

  Gotowe. :) Następnym razem proszę nacisnąć "Zgłoś" przy treści tekstu (jest widoczne jak najedziesz na jego część) i wpisać powód. Tekst zostanie przeniesiony.
 4. Pomysł jest dobry i wart przemyślenia, myślę, że nawet te wydane mógłbym potem zamieścić, już jak osobne dzieła, w "Wierszach znanych", by autor miał po sobie ślad już na dłużej. Skonsultuję temat z prawnikiem - odnośnie zgód na takie zamieszczenie w przypadku samego autora z forum i wrócę do Ciebie, Polmanie. :)
 5. Mateusz

  Leśna ballada

  Co ja mam z Wami, żeby nawet w piątkowy wieczór... Posprzątane. :)
 6. Proszę zapoznać się z netykietą nim opublikujesz kolejny tekst i komentarze. Tekst przenoszę do kosza - po zdjęciu kolorowego formatowania i dopracowaniu, zapraszam do działu Warsztat.
 7. Jest dokładnie tym o czym piszę - czepialstwem i stalkingiem jednego nielubianego autora - podbijaniem tematu sprzed ponad miesiąca, tylko dlatego, że strona autora chwilowo padła. Kolejny taki wybryk zakończy się blokadą. Tym razem stałą. Wątek zamykam, bo żadna z odpowiedzi (oprócz tej autora) nie wnosi nic do przedmiotu dyskusji.
 8. Ze względu na mechanizm cache'owania zawartości forum - niestety - nie ma takiej technicznej możliwości, by połączyć taką zachciankę, jednocześnie mając na względzie wydajność całego forum. Wiązałoby się to zarówno ze zmianą systemu wątków, odpowiedzi (bo inna osoba jako "ostatnia" musiałaby wyświetlać się na liście tematów, na liście subfor i tabelkach z boku) i masy innych niepotrzebnych zmian. Bardziej korzystne z perspektywy użytkownika i wydajności forum jest przewinięcie wątku adwersarza zamiast składania mu wieńców pod każdym tekstem.
 9. A czy dodając go na listę zaznaczyłeś wszystkie 4 opcje? Powinno to wyglądać w ten sposób: Teksty nie będą ukryte, ale odpowiedzi nie będą się wyświetlać od razu.
 10. To czego szukasz to opcja "Ignorowani" dostępna w ustawieniach konta.
 11. Zamysłem wierszy gotowych jest publikowanie gotowych tekstów pod krytykę / opinie innych użytkowników forum. Stworzenie tematu w którym zamieszcza się wiele niepowiązanych ze sobą tekstów, mija się z jakimkolwiek celem działu - utrudni to zarówno przeglądanie go jak i komentowanie innych tekstów (bo ten sam będzie ciągle na górze, mimo, że komentarze zamieszcza wyłącznie autor). Najlepiej użyć wtedy przycisku - "Zgłoś". Na forum codziennie publikowanych jest tyle komentarzy, że mimo szczerych chęci, nie mam możliwości przeczytania ich wszystkich. Nie. Wątek egzystował w dziale "Hydepark" przez wiele miesięcy, chociaż, przez swoją budowę, zupełnie tam nie pasował. @bronmus45 zdecydował się jednak wcielić w rolę moderatora i agresywnie komentować limeryki innych twórców stwierdzając widocznie, że do działu nadają się wyłącznie jego teksty (bez jakichkolwiek argumentów, koncentrując się na samej agresji). Następnie zaatakował @Witold Szwedkowski, który w dziale Hydepark zamieścił zdjęcie zbioru poetyckiego, najprawdopodobniej mając na celu ograniczenie samego Hydeparku wyłącznie do odpowiedzi do jego wątku. Bronisław oczekiwał regulaminowej reakcji - zatem, jego treści niespełniające zasad Hydeparku (bo miejsce takich treści jest w innych działach na forum) zostały przeniesione. Reakcją każdej administracji byłoby zablokowanie takiego użytkownika, zupełnie nierespektującego regulaminu działów (co podkreśla zresztą w komentarzu 2214015 "P.S - a czy "Warsztaty" też zamierzasz objąć limitem? .. bo przecież wiesz, co mogę za chwilę wykonać .."), jednak ja, niestety, mam duże pokłady cierpliwości.
 12. Jeśli dział tytułowałby się "Wiersz gotowy" po pierwszej publikacji musiałby zostać zamknięty. ;)
 13. Dział "wiersze gotowe" służy do zamieszczania pojedynczych publikacji, nie przelewania setek myśli na jedną kartkę.
 14. Mateusz

  kaligram

  Dział Hydepark służy do zamieszczania treści na każdy temat - mogą być to zarówno ciekawostki literackie, strzępki utworów jak i zdjęcia. Wszystko czym chcemy się podzielić i także zainspirować do tego innych. Mogą być to nawet kaczki nad brzegiem Wisły. Masz jednak rację. Dział Hydepark nie służy przede wszystkim do publikacji tekstów - od tego są inne działy. Przeniosłem zatem treści niespełniające jego wymagań do Kosza.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...