Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mateusz

   Problemy techniczne   20.11.2017

   Z winy usługodawcy występują drobne problemy techniczne z serwerem (szybkość działania). Za utrudnienia przepraszamy.

Mateusz

Administratorzy
 • Zawartość

  1424
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

54 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1055 wyświetleń profilu
 1. Co się stało Mateusz

  Ze względów technicznych. Faktycznie, wgrał się chochlik. Za chwilę powinno być w porządku.
 2. Co się stało Mateusz

  A możesz dać przykład? Bo nic takiego nie wgrywałem, więc może coś przy którejś z automatycznych aktualizacji skryptu forum się dodało.
 3. Braki w tytułach

  Tytuły naprawione, można je też edytować samemu - należy kliknąć na tytuł i chwilkę przytrzymać. Jeśli chodzi o ilość utworów - zmigrowane zostało wszystko.
 4. za dużo

  Zablokowane na życzenie autorki. Można to również zrobić samemu naciskając na "działania moderacyjne" pod tytułem, a następnie "Zablokuj".
 5. za dużo

  Odpowiedzialność za treści ponosi zawsze użytkownik, bo to on publikuje je na łamach portalu. Należy też rozróżnić słowa Pana Jerzego wypowiadane w miejscu publicznym przy dużym gremium, a część utworu zamieszczonego na forum literackim.
 6. za dużo

  Moi drodzy, proszę pamiętać, że dyskusja to nie ataki ad personam. Takie komentarze zawsze będą usuwane / moderowane. Wiersz spełnia wymogi forum - cenzurujemy dopiero, gdy wulgaryzm jest w tytule albo używa się go jako przecinka. Nie mi jednak rozstrzygać czy autorka używa go słusznie czy nie.
 7. prosze tu troche pozamiatac!

  Admin się zmienił to i porządki się zrobiły. Ciekawe czy Pani H. jeszcze zajrzy na portal. Oby! :)
 8. Zombie

  Dzięki i zapraszamy na dłużej. :)
 9. Flisak

  Pierwsza wypowiedź w wątku zawsze jest utworem. Dodatkowo, świadczy o tym duży napis "Autor". Nie prowadzimy tutaj moderacji dzieląc utwory na "perfumerię" i "szambo". Decyzje podejmują sami użytkownicy. Utwory naruszające prawo, będące bezpośrednim atakiem na innego użytkownika, a także pełne wulgaryzmów zgłaszamy przyciskiem "zgłoś". W innych przypadkach - można publikować co autorowi ślina na język przyniesie.
 10. Co się stało Mateusz

  Sprawa już wyjaśniona, ale zostawię dla potomnych: Po naciśnięciu zgłoś, post pojawia się u mnie. Zgłaszamy posty, gdy chcemy przenieść coś do innego działu (częściej) albo dany czytelnik zachowuje się niestosownie (rzadziej).
 11. Życiorys

  przeniesione na życzenie autorki;
 12. P co tyle działów z wierszami?

  Rzecz w tym, że ja nie żałuję. :) Rozwiązania są dwa: => wspomniana przez Ciebie całkowita blokada pisania do X komentarzy; => pisanie odblokowane po X dniach; Pierwsze rozwiązanie wydaje się sensowniejsze, ale sprawdzę jak to wygląda z implementacją tego w skrypcie.
 13. P co tyle działów z wierszami?

  Aktualnie jeszcze zastanawiam się czy nie ograniczyć możliwości publikacji utworów dla kont młodszych niż np. tydzień wyłącznie do warsztatów konkretnych działów. Niestety, lwia część nowych użytkowników doda swój utwór i, jeśli nie zasypią tej wybitności pochwały, już na forum nie wróci...
 14. Zakazane Lustro

  Przeniosłem do odpowiedniego działu i spiąłem tematy. Na następny raz - wystarczy przycisk zgłoś i informacja gdzie przerzucić. :-)
 15. Złoty Bożek

  przeniesione do gotowych.
×