Skocz do zawartości

Mateusz

Administratorzy
 • Zawartość

  1464
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

73 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1609 wyświetleń profilu
 1. Niebo nad Chorzowem

  Utwór nie spełnia wymogów działu "Wiersze gotowe", odpowiednie miejsce to "Różne".
 2. Daty

  Bez bluzgów, proszę. Skrypt w domyśle jest angielskojęzyczny. Jeśli zmienię tłumaczenie słowa "Marzec" na "Marca" nie będzie to działać tak jak chcemy (np. podając datę). Wysłałem zapytanie do supportu 31 marca i czekam na odpowiedź.
 3. hurtownia wierszy

  Panowie, tematem rozważań jest utwór autora, nie kolor Waszych skarpetek. Dyskusje na inne tematy możecie prowadzić w offtopicu.
 4. Magiel

  Panowie, zamiast nonsensownych dysput zachęcam do blokowania, jeśli współkomentator nie odpowiada.
 5. Wprawni poeci

  Te opcje są od "zawsze" - poprzednio jednak były dostępne wyłącznie dla gości. Za Waszymi uwagami publikacje na FB została wstrzymana do czasu dodania dodatkowej opcji w ustawieniach. Jeśli jednak ktoś za taką możliwość zamierza się obrażać i pisać o "pakowaniu walizek"... to nie wiem czy świadczy to o dojrzałości autora.
 6. Wprawni poeci

  Użytkownik akceptując regulamin pozwala portalowi na przetwarzanie treści. Jest to wymagane przez prawo w momencie, gdy dowolny użytkownik internetu może udostępnić treść z pomocą mechanizmów forum (wbudowanych, nad którymi też nie mamy kontroli) na portale społecznościowe czy sam portal chce wysłać powiadomienie z treścią utworu przez newsletter na maila. Tego niestety nie możemy zmienić. Sam facebook wyszedł dodatkowo, bo zakładałem, że większość użytkowników jednak chętnie przyjmie dodatkowe zainteresowanie swoim utworem...
 7. Wprawni poeci

  Po RODO musimy mieć taki nawet jeśli istnieje opcja udostępniania samego utworu na FB. Wciąż jednak użytkownik ma opcję usunięcia treści, również z naszego FB, na żądanie.
 8. Witam, ze względu na niewielkie problemy techniczne, grupa "Wprawni poeci" zostało tymczasowo wyłączona. Biorąc pod uwagę okoliczności, zachęcam do kontynuowania dyskusji nt. ewentualnymi zmianami w promowaniu najlepszych utworów. Jednocześnie zapraszam do polubienia niedawno utworzonego fanpage portalu na facebooku. Jeszcze trochę czasu minie nim sam fanpage się uaktywni. :) https://www.facebook.com/poezjaorg-602648463218290/ Staram się na nim, póki co, publikować utwory wyróżnione jako "najlepsze utwory" w ostatnich 24 godzinach.
 9. Lustrzanie

  a co to ma do utworu, który zamieszcza? Pod tekstem komentujemy utwór, nie czyjeś avatary na innym portalu.
 10. Lustrzanie

  drodzy Państwo, pragnę przypomnieć, że jesteśmy w "Wiersze gotowe". Wrzucanie zdjęć autora, by zrugać utwór nie przystoi dorosłym ludziom. Pozwoliłem sobie wymoderować.
 11. Nie wiem jak to się stało, że "uciekło" z tej strony kilka pozycji - nie miałem z tym nic wspólnego.

  dotyczy:

   

   

 12. Wydaje mi się, że problemy z uploadem obrazków nie powinny już występować. Może być potrzebne dodatkowe odświeżenie cache przeglądarki (ctrl+f5).
 13. ideogram japoński i hebrajski

  Owszem. Poezja.org jest miejscem, gdzie można umieszczać swoje utwory. To założenie jest w regulaminie portalu od samego początku. Dział "Wiersze gotowe" nie jest odpowiednim miejscem na utwór Hansa Arpa. Pewnie z tego względu trafił do "kosza". ;) Zachowanie innych użytkowników nie ma wpływu na Twój tekst.
 14. Ze względu na usługodawcę, niestety, nie udało się tego zrobić do popołudnia. Mam nadzieję, że problem uda się rozwiązać jutro. Samo forum jednak chyba już odrobinę lepiej działa. :)
×