Skocz do zawartości

Mateusz

Administratorzy
 • Zawartość

  1440
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

62 Excellent

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

1416 wyświetleń profilu
 1. Przykład z gwiazd

  na życzenie autora przeniesione do gotowych.
 2. Wprawni poeci

  Myślę, że serc z komentarzy nie ma co całkowicie usuwać. Czasem, nawet w Warsztacie, ktoś w komentarzu zaproponuje swoją wersję: Forum za to pozwala na więcej "reakcji", więc obok "polubienia", próbnie, od wczoraj znajduje się także "dziękuję", będące neutralne, jeśli chodzi o reputację osoby/tematu.
 3. Wprawni poeci

  Dział został zlikwidowany, bo aktywność w nim była zerowa. Przez dwa lata publikowało tam na zmianę dwóch - trzech autorów. Formuła w tym przypadku wymagała zwyczajnego odświeżenia. @Marcin Krzysica, od dłuższego czasu zastanawiam się nad... trudno to ubrać w słowa, wyróżnianiem? co lepszych pozycji. Sam jednak nie czuje się na tyle kompetentny ( @kot szarobury znów stwierdzi po przeczytaniu wierszy byłego administratora Angello, że obłudny ze mnie erosoman;), a czynniki, które możemy wziąć pod uwagę - serduszka, wyświetlenia, komentarze, nie zawsze oddają jakość utworu, a częściej kojarzenie użytkownika przez resztę portalu. Z kolei oceny pozytywne/negatywne, niestety, prowadzą do osobistych wycieczek (jak już bywa w komentarzach) i trollingu. Szczególnie przy rosnącej popularności portalu. Na pewno pobudzaniem aktywności są wszelkiego rodzaju konkursy, ale... aktywność w poprzednim była mizerna. Znacznej części ochoczo komentujących w wątku nie chciało się tam nawet zostawić komentarza. Czy mamy zatem wyróżniać autorów, a jednocześnie patrzeć na puste wiersze z pustymi odsłonami z wyszukiwarki? Dobrą, a nie wykorzystywaną przez wielu, opcją tego skryptu forum jest obserwowanie użytkowników i budowanie forum "pod siebie", z wykorzystaniem strumieni. Same najlepsze utwory, najpopularniejsze (o tam, na dole pod każdym utworem) czy najczęściej komentowane (na stronie głównej) też bywają wskazówką.
 4. Co tam słychać u starych znajomych?

  To wina niedoskonałości jeszcze starszej poezji - przed kilkunastoma laty nie zapisywała się data rejestracji. Konta z 1970 to zatem najwytrwalsi. :)
 5. Skomentował Twój utwór słowami "Czy to są wyniki ostatniego losowania totolotka? :-)", po czym dostał atak ad personam o poziomie jego utworów i został przyrównany do "wsiowego głupka", by później jeszcze przeczytać, że jest "tępak, głąb, miernota". Kot_szarobury - młot na trolle. ;) Jeśli nie chcesz odpowiadać na czyjś komentarz - zwyczajnie go zignoruj. Takie zachowanie i atak na komentującego nie przystoi dorosłemu facetowi. Dopóki treści nie są wulgarne / nie łamią polskiego prawa to nie są kasowane. Inaczej musiałbym cenzurować wszystkie politwierszyki czy treści, które "nie zasługują", by stać obok wprawnych poetów, bo takie również bywają zgłaszane. Jesteśmy w XXI wieku portali internetowych staje po stronie "ignorowania" zamiast "cenzurowania". Bywa, że i piętnastolatek ma ochotę pochwalić się tym co spłynęło mu na kartkę. W przypadku nickt skończyło się na dwóch ostrzeżeniach mówiących, że takich rzeczy na portalu sobie nie życzymy. Przy kolejnym, niestety, otrzyma blokadę. Gdy nie znam się na fizyce kwantowej, staram się nie wypowiadać na jej temat. Wiersze niekomentowane spadają w otchłań. Zbytnia znajomość sztuki kończy się tyradami nt. "jestem lepszy" i tylko moje utwory można stawiać obok Miłosza. Proaktywna postawa prowadzi do cenzury, co zresztą było tu już praktykowane parę lat temu...
 6. Niezależnie od tego ile wisiała, taka wypowiedź nie powinna mieć miejsca. Doskonale wiesz dlaczego. Gdy sam za to trafisz na przypadki wymagające "reakcji", polecam naciśnięcie przycisku zgłoś, bo choćbym bardzo chciał to nie przejrzę całego portalu.
 7. Ostrzeżenie boleć musi, skoro grzebie się nawet za wierszami Angello, byłego admina poezji, publikowanymi 8 lat temu... ;)
 8. Dorastanie

  Niestety, na takie słownictwo nie ma przyzwolenia, stąd ostrzeżenia i moderacja komentarzy. Jeśli nie lubimy określonych użytkowników, zamiast komentować ich utwory, możemy ich dodać na listę ignorowanych.
 9. Witaj Mateusz 

  ja tak skromnie o moja fraszke pytam?

  swieta minely a tu gowno i kwita.

 10. Rewia

  przeniesione na życzenie autora.
 11. Miś na łące

  Na życzenie autora Miś w satyrze.
 12. Braki w tytułach

  Cała przyjemność po mojej stronie. :-)
 13. Co się stało Mateusz

  Ze względów technicznych. Faktycznie, wgrał się chochlik. Za chwilę powinno być w porządku.
 14. Co się stało Mateusz

  A możesz dać przykład? Bo nic takiego nie wgrywałem, więc może coś przy którejś z automatycznych aktualizacji skryptu forum się dodało.
 15. Braki w tytułach

  Tytuły naprawione, można je też edytować samemu - należy kliknąć na tytuł i chwilkę przytrzymać. Jeśli chodzi o ilość utworów - zmigrowane zostało wszystko.
×