Mateusz

Administratorzy
 • Zawartość

  1508
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Mateusz

  Rozwój Poezja Org.

  Nie ma na to szans. Skoro jednak autor ma możliwość stworzenia krótkiej notatki o sobie - dla mnie to nie problem. ;-)
 2. Mateusz

  Rozwój Poezja Org.

  Póki co to jedyne miejsce, którego nie możemy "spolszczyć". Taka możliwość ma zostać dodana w najbliższej wersji skryptu forum, więc jeszcze trochę musimy poczekać na "O mnie"
 3. Mateusz

  Help

  Zablokowane powiadomienia w przeglądarce? Ponowne włączenie wtedy je "odblokowuje".
 4. Mateusz

  Help

  Nie da rady. Jeśli działało, a potem nie, musiała być zmiana z pomocą ciekawskich łapek. ;)
 5. Mateusz

  Help

  Generalnie to jedynym miejscem w którym można to zmienić jest właśnie zakładka ustawienia powiadomień. Jest większa szansa za to, że kliknęliście na opcję nieumyślnie - bo nie jest na tyle jasno napisane, by wiedzieć, że chodzi konkretnie o nowe komentarze.
 6. Mateusz

  Rykowisko

  Warsztat jest odpowiednim miejscem do dopracowania każdej formy. Po tym jak zostanie poddany edycji, można nacisnąć "Zgłoś" i dodać krótką informację gdzie się Twoim zdaniem nadaje. :)
 7. Mateusz

  Help

  Tak jak Bronek napisał, nieumyślnie musiałeś wyłączyć powiadomienia. Tutaj poustawiasz wszystko => https://poezja.org/notifications/options/ Jeśli chcesz być automatycznie informowanym o nowych komentarzach pod swoimi wierszami musisz mieć zaznaczone: Automatycznie obserwuj nową zawartość, którą napiszę.
 8. Mateusz

  Rozwój Poezja Org.

  Marcinie, pamiętam o tym i mam na uwadze. Niestety, wdrożenie się przeciąga przez samo oprogramowanie godzin i moją mizerną liczbę roboczogodzin po pracy. Mam jednak nadzieję, że od Twojego postu minie mniej niż kwartał i będzie. :) W edytorze jest możliwość zmiany koloru tła (ikonka A z czarnym tłem, wygląda to tak i myślę, że to maksimum na co możemy pozwolić. Jest taki plan. Póki co chcę jeszcze sprawdzić czy utrzyma się wzrost komentarzy po wprowadzeniu limitu 1 utwór / 24 godziny w wierszach gotowych. Po wprowadzeniu zmiany dość zdecydowanie wzrosła aktywność "nowych twarzy" w innych utworach.
 9. Mateusz

  Rozwój Poezja Org.

  Nie, nie. Główna skórka na pewno pozostanie bez zmian - już badania prowadzone czy przez Washington Post czy Timesa pokazały, że dużą ilość tekstu zawsze najlepiej czyta się na bieli. Mogę za to włączyć dodatkową wersję z innym tłem - to nie jest duży problem. :)
 10. Mateusz

  Rozwój Poezja Org.

  To jaki kolor tła by Ci odpowiadał? :)
 11. Mateusz

  czas na wspomnienia

  Zachęcam jednak, by komentarze były dłuższe niż słowo. Szczególnie w dziale "Warsztat".
 12. Mateusz

  Rozwój Poezja Org.

  Wszystkie swoje utwory napisane i przed rokiem, a nawet dziesięcioma laty znajdziesz w swoim profilu. Należy nacisnąć "Zobacz utwory i komentarze", a następnie same "utwory" w lewym menu.
 13. Mateusz

  Po prostu ...

  Nie ma problemu, w Hydeparku jest miejsce na wszystko :)
 14. Mateusz

  ciężarne miniaturki

  Co dostrzegę to przeniosę. Użycie przycisku zgłoś statystycznie przyspiesza moją szybkość reakcji o 500%. ;)
 15. Mateusz

  "Miły młody człowiek" Wojtek Bąkowski

  Myślę, że spokojnie można wrzucać też linki z zamiarem dyskusji, tak w ramach "rozruszania" działu. ;)