Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki


Mateusz

Administratorzy
 • Liczba zawartości

  1542
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

123

6 obserwujących

Ostatnie wizyty

2506 wyświetleń profilu
 1. Niektóre z utworów możesz bez problemu przenieść na poezja.org. Wystarczy tu dostawić parę spacji, tu nacisnąć enter... Można np. eksperymentować tutaj.
 2. Jak najbardziej możesz. Autor utworu jest wciąż oznaczony, ponadto ma pełne prawo do zarządzania wątkiem - może go skasować czy edytować. Prawda jest też taka, że tak jest często wygodniej, jeśli chcesz wskazać sugerowane zmiany czy poprawki. Ze swojej strony nie mogę tego utrudniać/blokować.
 3. Treść znajduje się na serwerze autora. Wykop nie przypisuje sobie autorstwa treści, a jedynie osadza w swojej ramce. Co do tego przypadku - można wrzucać linki, kopiować do akapitu zgodnie z prawem cytatu, nie można przenosić całego utworu - jest to niezgodne z prawem. Tak jak poprawiłeś - tak jest w porządku. :)
 4. Dzięki. Przy aktualizacji forum mi zniknęła. Już jest :)
 5. Jaki ma to związek z działem: "Forum dyskusyjne o poezja.org"? Temat został przeniesiony do kosza, dodawanie kolejnych wątków zakończy się czasową blokadą dostępu do forum.
 6. ... a ja kolejny już raz przy próbie logowania widzę taką oto informację:

   

  Niestety, wystąpił problem

  Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.

  Kod błędu: 2S119/1

  .

  - dopiero kolejne logowanie przebiega normalnie

 7. Nie, wszystko co zostało dodane wciąż znajduje się w pamięci. Czasowo opcja podglądu / dodawania jest po prostu niedostępna. Powodowała dużo błędów (te zaskakujące "Wyłączanie" się forum) i muszę ją przejrzeć.
 8. Niestety, ze względu na ponawiające się problemy techniczne z tą funkcjonalnością, opcja "Zakładek" musiała zostać tymczasowo wyłączona. Za utrudnienia bardzo przepraszam.
 9. Zostawić Was na chwilę samych... ;)
 10. 1. Nie rozumiem jak mam być zainteresowany współpracą z samym sobą. 2. Dział "Forum dyskusyjne o poezja.org" służy do dyskusji o portalu. Proszę o nie tworzyć kilku wątków o tym samym - istnieje możliwość komentowania wątków, zachęcam do korzystania z niej, szczególnie w przypadku dodawania przez siebie utworów.
 11. Pełnia władzy nad Treścią przysługuje autorowi. Jeśli doszło do naruszenia praw, to bezpośrednio po zgłoszeniu od autora treść zostaje usunięta, a użytkownik zamieszczający treść otrzymuje ostrzeżenie/blokadę konta (przycisk Zgłoś znajduje się nad każdym z postów). Jeśli chodzi o ewentualne dalsze konsekwencje, to już stoi po wyłącznie stronie autora dzieła.
 12. Mateusz

  Spojrzenie

  No to na początek, czy robisz wszystko to o czym napisała Justyna? :)
 13. Punkt 3 regulaminu dotyczy całości zamieszczanych treści. Zarówno utworów jak i komentarzy.
 14. Zachęcam do wskazania przykładów, nawet w prywatnej wiadomości. Na ten moment wydaje mi się, że nie chodzi tu o punkty regulaminu, tylko o jakiegoś konkretnego użytkownika, jak sugeruje @Bączek_Bączyński. ;) Oczywistym jest, że takie naruszenia reguluje regulamin. Trudno mi się jednak wypowiedzieć nie widząc samego tekstu.
 15. Przycisk "Zgłoś" znajduje się obok każdego postu. Skorzystać z niego może zarówno użytkownik jak i niezalogowany podglądacz. Na każde z takich zgłoszeń otrzymujesz odpowiedź wraz z informacją o reakcji. Sugestia i poprawka również może być przestawieniem wersów czy zmianą paru słów, forma ich podania zawsze zależy od tego jak Użytkownik ubierze ją w słowa (i wygląd). Jeśli autor dzieła nie życzy sobie zmian czy komentarzy - musi użyć przycisku Zablokuj. Może to zrobić w każdej chwili. Podobnie jak skasować utwór (wraz z komentarzami) z forum. Sugestie i komentarze nie dotyczą wyłącznie działu "Warsztat". Jeśli nie zamierzasz przyjmować sugestii i poprawek od innych użytkowników, musisz używać opcji moderacyjnych jakie daje Ci forum.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...