Najlepsze utwory


Popularna zawartość

Pokazuje zawartość z najwyższą reputacją 18.01.2019 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  W zawiesinie wszechobecnego zapachu ziół, przechodnie beznamiętnie szlifują perfekcyjnie wygładzone już płyty. Tylko turyści puszczają do nich oko, a one odbłyskują cienkim, azjatyckim pudełkom. Spośród niezliczonych w całym wszechświecie, ponad dwa i pół tysiąca dotknęło bruku, wtapiając się w anielski trotuar. Większość już wygasła, ale cześć z nich do dziś świeci blaskiem sławy. Jednak każda z nich ma także swoją drugą, niewidoczną, czasem wręcz mroczną stronę. I nietrudno zauważyć tych, co staranniej wcierają brud obuwia w niektóre złote literki. #metoo??
 2. 1 punkt
  Niewiele pamiętam utraciłem pamięć semantyczną zasób leksykalny ramy modele skrypty wzory indywidualne cechy klas zdarzeń pogubiłem klucze do miejsca zwanego tu i teraz niekiedy są prześwity lecz choroba prionowa postępuje mózg o otwartym wlocie i wylocie wygląda jak podziurawiona gąbka Bynajmniej nie przez jedzenie steków wołowych z Kobe Foie gras z truflami którym zajada się elita zachwalając smak rarytasu wyprodukowanego z marskości wątroby od starożytnych czasów doskonalonej hodowli tuczenia gęsi przez Egipcjan Żydów Franków którzy zmechanizowali proceder tortury odżywiania na siłę lejkiem ptactwo niebieskie Wszystko przez to że odżywiałem się mięsem oddzielonym mechanicznie konserwami wołowymi pasztetem z resztek kości upierzenia i skóry tanią paszą z dyskontów tak jak pozostali konsumenci przyśrubowani do podłogi woliery Nucący sobie pod nosem że poszukują szalonej „czarnej krowy w kropki bordo co gryzła trawę kręcąc mordą” Jakoś tak wygląda świat ten wernakularny ale przecież mamy internecik w naszej gminie w Lądku-Zdroju i Londynie Kobieta tak etymologicznie towarzyszka łoża małżonka konkubina chlew kobyła u płotu wieszczka wróżka wróżba z lotu ptaków kobieta to istota która lubi się przytulać nie zaś wyzwisko więc jeśli kocham to dotykam fizycznie angażuję się uczuciem w prześwicie przedśmiertnych powtórzeń
 3. 1 punkt
  coś ubywa desek z płotu co kto przyjdzie łyka jedną w treści wiersza leży szkopuł każdy widzi w sobie wieszcza :P
 4. 1 punkt
  spokój wieczorny nagle blask błyskawicy szarawe oczy @Justyna Adamczewska
 5. 1 punkt
  No to trudno, bądź w - kurzony, t Hydepark - o wszystkim i o niczym. Bywaj musbron45. Może ta fotografia usunie chociaz w 20 procentach Twoje w - kurzenie, Krajanie. :)) j.