Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Today
 2. O pieniaczach

  Jeden pieniacz, dość w konfliktach rozległy, Stroi fochy, gdy miast jaj zrobi cegły. I tak ciężko to znosi aż znajome uprosi by coś jeszcze (prócz tych cegieł) ulęgły.
 3. Ja ci kij. I? Pij i kicaj.

  Ten woła i pika zator. A tarot? A, zakipiało wnet. Iluż luty tu bada, dotknie loki kolein, kto da, da buty. Tul żuli.
 4. Ja ci kij. I? Pij i kicaj.

  Jej, a i pijanica. Zacinaj... ipi a jej!!!
 5. Wczoraj
 6. w lesie

  Będę nieskromna, ale czytając ten wiersz, to mimo woli przypomniało mi się moje iuvenilium napisane w wieku 16 lat. Ci, co ten utworek wtedy przeczytali, z moją o 12 lat starszą siostrą włącznie, uznali go za niemoralny :p Oczywiście opisałam własne doznania, i to z autopsji ;) Na wszelki wypadek nikogo - oprócz szkolnej kumy - o tym nie poinformowałam. Ta (chyba) z zazdrości [?] posądziła mnie o konfabulację ;-) Tutaj jest ten link do wiersza, oczywiście ułomnego z rozmaitymi niedoróbkami. Lecz o ileż ciekawsze są pod nim komentarze, tak jak i tutaj, w wyżej opublikowanym :-) http://postscriptum.net.pl/viewtopic.php?t=21682 Bardzo serdecznie :)))
 7. w lesie

  strasznie podoba mi się to Twoje odpozdrawianie - przeurocze :)))
 8. w lesie

  teraz to może oko nasycić albo czasami tylko pogłaskać i chociaż w głowie sztubackie mysli trzeba uważać koniec i basta Z pozdrowieniem:)
 9. w lesie

  Lidziu a o asonansach i wyrazach współbrzmiących słyszała. Z wrodzonego lenistwa dość często odbiegam od rymów dokładnych i zadokładnych żeby nie powiedzieć częstochowskich, które to uwielbiam. U mnie zawsze lekko i przyjemnie :)) Pozdrawiam
 10. Poezja śpiewana Wiesława Janusza Mikulskiego

  Poezja śpiewana Wiesława Janusza Mikulskiego
 11. Ja ci kij. I? Pij i kicaj.

  To kije jej i kot?
 12. w lesie

  Dziękuję za uśmiechy :) Odpozdrawiam cieplutko :)
 13. w lesie

  Ty wszystko wydobędziesz - ale znamy sie nie od dziś:))) Starałem się z pomysłem :))) Pozdrawiam Alu
 14. Poezja śpiewana Wiesława Janusza Mikulskiego

  Poezja śpiewana Wiesława Janusza Mikulskiego
 15. w lesie

  może tak nie do końca Bożenko, ale stosuj:))) Serdecznie pozdrawiam - mnóstwo uśmiechów
 16. w lesie

  jeśli się dobrze czyta i jeszcze z sensem to pełnia szczęścia dzięki Waldku Pozdrawiam Jacek
 17. w lesie

  masz rację Leszku najważniejsze by się dobrze czytało:)) Pozdrawiam Jacek
 18. Ja ci kij. I? Pij i kicaj.

  Sine panu tło (kije jej) i kołtun. A penis?
 19. Ja ci kij. I? Pij i kicaj.

  I pika zakipi? I pika zakpi ci.
 20. Nibybajka

  Widzę tak Twój wiersz: Anioły widziały, jak moje oczy płakały przez sen. Tęskniły za rodzonymi braćmi. Piękne siostry tańczyły gdzieś we śnie - wróżki i księżniczki. Bracia, dzielni niczym rycerzyki, gnali do zameczków wiklinowych. Smutne oczy rodzą łzy za każdym razem, gdy śnię minione chwile jak bajkę, że był jakiś Eden - ogród magiczny, że oni razem i wąż pomiędzy spijał ich krew. Co prawda nie lubię minimalizmu ale zbytnie rozgadanie też nie przydaje wierszowi uroku. Staraj się zatem unikać słów bez których wiersz sobie poradzi. I jeszcze jedna rada - moim zdaniem, lepiej jest jeśli układasz myśli w całość nie szafując enterami. To nie nadaje oryginalności a utrudnia czytanie i odbiór wiersza. Jest coś w Twoim wierszu, co każe się przy nim zatrzymać na dłużej :) Powodzenia życzę :)
 21. szeroko otwarte

  Ech Ty. :) No to zdradzę pewną tajemnicę, że w 2005 roku, gdy Ty byłaś już na poetyckim Olimpie, to ja jeszcze nie istniałem w internecie i wysłałem Ci e-maila z nieporadnymi swoimi początkami, czy mogę je zamieścić na nieistniejącym już portalu Kraina Wierszy. Tak Pani Profesorko, to ja uczyłem się od Ciebie pisania wierszy. :)
 22. ależ Elu? Tu leż Ela.

  A, Miki, włóż no to kopyto. - Spal. - A, psoty? - Pokot, on żółwiki ma.
 23. Co tam słychać u starych znajomych?

  Witaj Messalinie:) Miło na nowo zobaczyć kogoś ze starej wiary :) PozdrawiaM.
 24. szeroko otwarte

  Pamiętam, Profesorze i dziękuję za wszystko czego mnie nauczyłeś. Bardzo, bardzo bym chciała jeszcze zgłębić stopy akcentowe. Wiem, że w tym temacie czujesz się jak rybka w wodzie. Do tej pory (od pewnego czasu, bo kiedyś nie miałam bladego pojęcia) ogarniam to zjawisko ze słuchu. Teraz mam powiedzmy, zielone - a mnie się marzy wiedzieć wszystko i potrafić. Jak się tego nauczę, to może mi pozwolisz nosić za sobą kałamarz, co? Z ukłonikiem :)
 25. Naucz mnie kochać

  Dzięki za tak malowniczą strofę, cóż może być piękniejszego niż matka natura. Z pozdrowieniem:)
 26. Nibybajka

  Anioły widziały, jak moje oczy płakały przez sen. Moje oczy tęskniły za braćmi rodzonymi i piękne siostry tańczyły... gdzieś... we śnie... wróżki i księżniczki. A Ci młodzi, dzielni niczym rycerzyki, przed siebie gnali do swych zameczków z wikliny. Smutne oczy, smutne oczy rodzą łzy za każdym razem, gdy przyśnie wszystkie minione chwile jak bajkę... że był jakiś Eden- ogród magiczny i Oni razem żyli, a wąż pomiędzy nimi, spijał z nich krew.
 27. Naucz mnie kochać

  Zawsze można pomarzyć, pozdrawiam:)
 1. Załaduj więcej aktywności
×