Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. powierzchowność

  Uważam, że bardzo obrazowo opisałeś powierzchnowności ludzkie, ich stałość, niestałość, lub jeszcze w skorupie, ale to chwila i pryśnie. Super przekaz ! :))
 3. WOLEJE 2

  Usypiać z przeświadczeniem swoich złych uczynków - uczynić może koszmar z sennych mar, wspominków. Wspominać możesz wtedy swoje czyny podłe - podłym będzie też ranek pod takim to godłem.
 4. WOLEJE 2

  bylejakość nie zawsze wynika też z tego tego że powtarza się w ludziach ciut złego złego rola przecież też jest dobra w gruncie grunt to zło docenić bo dobrze nie uśniesz
 5. WOLEJE 2

  Wada wadzie nierówna pod względem znaczenia - znaczeniem stać się może zakres doświadczenia. Doświadczyć możesz zatem jej powtarzalności powtarzalność przy wadach - znak bylejakości.
 6. zima

  I dobrze !!! Swoimi luźnymi myślami należy się dzielić (jak są przydatne)
 7. WOLEJE 2

  nieporadność choć ludzka - cecha to ujemna ujemna na tyle by sobie przyjednać przyjednać innych ludzi - cały ludzki świat świat niedoskonały - obfity w bezmiar wad
 8. zima

  A tak mi się prrzypomniało: byłeś dzisiaj na spacerze, bo ja aż 3 godziny. Stąd taka myśl.:)
 9. zima

  Mnie też nie za bardzo - sam siebie często "chwytam" na błędach - ale bardzo lubię układ metrum 5+7+5 (klasyczne haiku)
 10. zima

  Nie obrażam się, nie znam się na haiku, to tylko próba, skorzystam z Twojej instrukcji, ale i tak haiku mi nie leży. :))))
 11. Today
 12. zima

  Nie obraź się, lecz tego tekstu ja nie mógłbym zaliczyć do haiku - do udanych miniaturek, tak. W haiku autor opisuje jedynie widziany w mgnieniu oka obraz, natomiast drugi wers nie jest takim obrazem, a tylko domysłem autora.
 13. zima

  przyszła wiosna na spacer iść możesz polna dróżką
 14. oszroniony liśćw przydomowym ogródku lodowe sople . Cieszy mnie ogromnie, jeśli uda mi się zapisać haiku w takiej postaci, gdy środkowy wers można połączyć z obydwoma skrajnymi.
 15. Z Jędrkiem spotkałem się też w więzieniu - byłem u niego tam na widzeniu. Siedzi tu bowiem kolejny dzionek, za to, że ukradł zwykły postronek. Lecz na postronku z końca drugiego była też krowa. No i dlatego ... .
 16. Odwiedziłam Jędrka, nogę złamał w biodrze, leży nieruchomo, lecz czuje ..... dobrze. Co się wydarzyło, jaka to przyczyna? Chciałem doić krowę, kopnęła mnie świnia.
 17. Spotkałem Jędrka z dala od ludzi - siedział na trawie, no i się nudził. Pytam zmartwiony - co tu się dzieje? On zaś z nadzieją - może polejesz? Miał bowiem nikłe marzenie swoje że ja tu z flaszką zapewne stoję ...
 18. Akroteleuton

  Rzeczywiście, moje niedopatrzenie, w tym więc przypadku zwracam honor.
 19. Akroteleuton

  Twoja odpowiedź świadczy o tobie samym - dostrzegasz jedynie to, co pragniesz koniecznie dostrzec - inne fakty pomijasz. Takim faktem jest natomiast widoczny pod tytułem publikacji tag "eksperymenty" - i to wszystko na ten temat. Nie mam najmniejszej ochoty na dalszy ciąg tej wymiany zdań. EOT
 20. I to się nazywa klasa!!! Witamy wśród znajomych Jędrka!!!
 21. Akroteleuton

  Nie dostrzegłem żadnej adnotacji, że jest to eksperyment i należy traktować go z przymrużeniem oka. Moja krytyka nie była również skierowana bezpośrednio przeciwko Tobie, lecz dotyczyła zjawiska tworzenia podobnych eksperymentów. Przyznaję natomiast, że bardzo trudną jest sztuką zdobycie się na cytat z samego siebie i decyduje się na nią niewielu piszących, być może z uwagi na pewne poczucie taktu i pokory wobec czytelników. Cytat z Ciebie oczywiście wziąłbym sobie do serca, gdybym zdołał go w pełni zrozumieć. Niestety, jasne jest dla mnie tylko drugie zdanie, mam bowiem wrażenie, że w pierwszym czegoś brak. Dziękuję za zachętę, a może nawet wyzwanie, nie podejmę jednak rękawicy, bo choć sam uwielbiam bawić się słowem, to obawiam się, że mój utwór byłby tylko mniej lub bardziej karkołomną repliką na Twój, a przez to straciłby w moich oczach wydatnie na szczerości i świeżości. Wreszcie nie mam obowiązku zamieszczania tu czegokolwiek, jeśli tego nie chcę, pozwolę więc sobie pozostać tam, gdzie jestem.
 22. Spotkałem Jędrka, leżał na trawie choć było chłodno, on goły prawie Co, na golasa chcesz podgrzać trawkę? Jak na golasa, przecież mam czapkę. Wieczorem Jędrek był już w burdelu, leżał rozparty wśród dziewcząt wielu. Co ty tu robisz w tym babskim gronie? Muszę - wykrztusił - konar mi płonie. Nad ranem z trudem do domu wrócił, padnięty ledwo w łózko się rzucił. Czymże tak bardzo jesteś zmęczony? Zbiorowo - załkał - jestem zgwałcony. Od tego czasu pomimo namów nigdy nie użył już braveranu.
 23. . Jak na razie - zabawa przednia zaledwie dla dwójki uczestników. Nie mam pojęcia, czemu inni nie chcą brać w niej udziału ... .
 24. WOLEJE 2

  Nieporadnym jest niemowlak, jak i człowiek stary - starość z nieporadnością nie zawsze od pary - Do pary są natomiast choroby wszelakie, wszelako gdy się starasz, nie zawsze są znakiem znaku nieporadności, co z wiekiem przychodzi. Przyjdzie do nas czasami, gdy jesteśmy młodzi młodością zakochanych, lecz bez wzajemności. Wzajemność tu lekarstwem dla nieporadności.
 25. WOLEJE 2

  pora ta czy inna - to nie ma znaczenia znaczenie ma za to dla zarazków scena scena ta powinna być wyjałowiona wyjałowioną mało co ruszyć zdoła zdołać tu niewiele może kwarantanna kwarantanna czasowa - zatem nieporadna
 26. WOLEJE 2

  Sterować zda się prosto w otchłań grobu - grób niemal pewny, nań nie ma sposobu. Sposobem byłaby kwarantanna chorych - chory już nie zakazi, tak jak do tej pory ...
 27. Akroteleuton

  Zgadłeś - byłoby bezcelowym komentowanie tekstu określonego mianem eksperymentu. Na dokładkę przytoczę ci moją osobistą sentencję: ... Sama krytyka zjawiska nie stanowi jeszcze świadectwa nowatorskiej, a na dodatek znacznie szlachetniejszej twórczości w jego temacie. Pokaż swój talent i zaprezentuj swoje propozycje - bronmus45
 1. Załaduj więcej aktywności
×