Skocz do zawartości

Recommended Posts

 • Autor
 • No cóż, na początek mogę zaprosić do konkursu. Myślę, że jeśli będzie dużo prac to kolejnym razem uda nam się nawiązać współpracę z jakimś sponsorem i podnieść odrobinę pulę nagród. Tak czy siak, powodzenia! W razie wątpliwości - odpowiem na wszystkie pytania.

  Udostępnij ten post


  Link to postu

  @Kolina5

  chyba nie ten dział. Proponuję kliknąć na .'Działania moderacyjne' następnie usuń, i wkleić we właściwym miejscu. Tutaj może przepaść. 

   
  Edytowano przez Alicja_Wysocka

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  24 minuty temu, klimat napisał:

  Oczywiście - poza konkursem...!!!
  - znamy przecież różne rodzaje "miłości" - oto jedna z nich:

   

  - ślepa miłość -
  Niektórzy są zakochani
  - i to miłością bez granic
  w partii politycznej
  - nawet egzotycznej.
  Która to w swoim programie
  przyszłych wyborców okłamie
  - jej wolno, bo to... wielka pani.
  .
  O taką walczyć nie przystoi;
  obejmie rządy - nas zgnoi...

  a może tak ?

   

  Niektórzy są zakochani i to miłością bez granic
  w partii politycznej - często  egzotycznej.
  Która to w swoim programie przyszłych wyborców okłamie
  - jej wolno, bo ... wielka pani.
  .
  O taką walczyć nie przystoi;
  obejmie rządy - wyborców zgnoi...
   
  przez "często egzotycznej" rozumiem, że odnosi się do interesów - bliższa koszula ciału (jak mówi przysłowie) więc interesy wszystkich pozostałych  są bardzo owej partii odległe . Reszta poprawek czysto kosmetyczna :)
  I jak zwykle -  sugestie nie obligują do nanoszenia poprawek :)
   
  Poprawiam ciepło :)

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  3 minuty temu, klimat napisał:

  - wypowiedziała Hania szykując się do spania

  1. nie jestem Hania

  2. nie idę jeszcze spać

  3. nikogo nie obraziłam

  4. .................................?

  Udostępnij ten post


  Link to postu
 • Autor
 • Lepiej, żeby utwór nie był publikowany wcześniej nigdzie poza poezja.org. Niestety, w przypadku publikacji na innych witrynach nie jestem w stanie zweryfikować np. plagiatu.

  Udostępnij ten post


  Link to postu
  15 minut temu, klimat napisał:

  - kończy się na ... mać ?

  4. to był konkurs na skojarzenia :))))))))))))))))

  Udostępnij ten post


  Link to postu
 • Autor
 • Dnia 3.05.2017 o 4:17 PM, klimat napisał:

  Tak jak myślałem - dlatego też dobrze byłoby uzupełnić pierwotny zapis obowiązujących zasad, bo zapewne nie każdy dotrze do tej tutaj wypowiedzi admina. I na dodatek powoła się na brak takowego zastrzeżenia w zapisie tychże zasad.

   

  Zastrzeżenie oczywiście istnieje w regulaminie. Dopisywanie takich kwestii na samej górze nie ma żadnego sensu - większość i tak założy, że utwór ma być oryginalny. ;)

  1. Uczestnik publikując Dzieło w dziale Fraszki 1.05.2017 oświadcza, że:

  - utwór jest oryginalny, nie narusza praw autorskich osób trzecich, jest wolny od jakichkolwiek zapożyczeń oraz nie mają miejsca żadne inne okoliczności, które mogłyby narazić Organizatora na odpowiedzialność wobec osób trzecich z tytułu korzystania lub rozpowszechniania wiersza,

  Udostępnij ten post


  Link to postu
 • Autor
 • To Ty nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi. Jeśli użytkownik udowodni, że utwór opublikowany na tych wszystkich stronach należy do niego to nie ma żadnego problemu. ;)

  Udostępnij ten post


  Link to postu
 • Autor
 • Konkurs służy przede wszystkim do zabawy. Zapewne, gdybyś doczytał regulamin, zwróciłbyś uwagę, że każdy z utworów opublikowanych w tym dziale - niezależnie od jego jakości - bierze udział w konkursie. Nagroda jest jednak dla tego najlepszego.

  Udostępnij ten post


  Link to postu
 • Autor
 • Niby gdzie jest informacja, że musi być tak oznaczony? Musi być opublikowany w tym dziale. Naprawdę, polecam najpierw uważnie czytać, a potem głosić opinie. ;)

  Udostępnij ten post


  Link to postu
 • Autor
 • Nie było takiego zapisu, bo sam regulamin konkursu nie był zmieniany od chwili po dodaniu w poniedziałek... To, że ktoś doda taki tag to jego własna wola. Proszę tylko nie wprowadzać ludzi w błąd, jeśli czegoś nie przeczytaliście.

  Udostępnij ten post


  Link to postu

  Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

  Utwórz konto

  Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

  Zarejestruj nowe konto

  Zaloguj się

  Posiadasz własne konto? Użyj go!

  Zaloguj się


  • Ostatnie komentarze

   • I dobre masz odczucia.   Czytam go tak: Jeśli coś ci nie wychodzi, jeśli masz zły dzień... kiedy coś ci nie wychodzi , kiedy myślisz że się pogubiłeś, kiedy łzy nie będą ulgą... jeśli łzy nie będą ulgą, gdy łzy nie będą ulgą TO podaj swoją dłoń temu  co pokaże ci to co niby słabo ale jeszcze się  tli   i nawet gdy trudno jest do ciebie się uśmiecha lekarstwem na wszystko co nie wychodzi  dziś   Takim antidotum na całe zło tego świata może być  przyjaciel albo modlitwa. Jestem za GDY i tą pocieszanką. A słowo pocieszanka nie mam według mnie mnie złych konotacji, wręcz przeciwnie.   Pozdrawiam ciepło.  
   • Ech kobiety, niby nie jest obrażona, ale ta zemsta w postaci kuszenia starszego pana takimi fotkami to chyba wystarczający dowód, że tak nie jest, ;))) Dobrze, że żona tu nie zagląda ;)   Pozdrawiam z zamkniętymi oczami ;) AD
   • Tak mi się zdawało, że zakończenie niedwuznacznie sugeruje o jaka jesień chodzi. A że kalendarzowo też idzie jesień... może stąd ten jesienny nastrój. Musze to przemyśleć bo właśnie chodzi o to że zbliżająca się jesień życia jakoś temu małemu chłopcu nie przypomina prawdziwego wieku, a jawnemu napisaniu "życia" wolałby zapobiec.  
   • Witam Marlett - pod zadnym pozorem nie osuwaj -  masz prawo do swojego zdania które szanuje - a co się tyczy owego / gdy /  to miałem zamiar  nie   zastosowani   go lecz coś mnie tknęło i  zastosowałem. W moim odczuciu  nie przegiąłem  i myślę że jest dobrze -  no ale zobaczymy   co inni na to .... Jeszcze raz dziękuje że byłaś.                                                                                                                                   Radości z dnia życzę
   • Całkiem zgrabna miniaturka poetycka aż żal, że w warsztacie:)   Pozdrawiam ciepło :)   P.S. Zbliża się jesień... Taki zapis sugerowałby że coś nie zostało dopowiedziane  i być może nie tylko o porze roku mowa.  
  • Ostatnio dodane

  ×