Skocz do zawartości

Jacek_K

Użytkownicy
 • Zawartość

  295
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Jacek_K

 1. zorza

  mniej więcej, i o dźwięk przy zbliżeniu się obu żywiołów. poprawiam bo "zwagarowałem" :) ale co z cytowaniem niedosłownym, takim cytatem z pamięci , byłoby to cytatem z cytatu :) Dziękuję i pozdrawiam:)
 2. zorza

  zorza coraz czerwieńsza i zaczerwieni się niebo wody nie na świece huragan za huraganem statek samotny i my jakby na nim...
 3. Freya opowieść nordycka

  ....albo lepiej nic nie powiem :)) zorza - zmierz się z gwiazdami słońce :))
 4. Zawiedziony oszukany który ma ją w d....

  Waldemarze, miłość niejedno ma imię, jak zawsze ciekawie u Ciebie :)
 5. niepożar(ł)

  Waldemarze, to ze znudzenia tą całą megalomanią napisałem taką drobnostkę :). W zasadzie powinienem się zawstydzić, ale prosty ze mnie człowiek. Pamiętam, że broniłem Twoje teksty, choć pisane w uproszczeniu to podejmowały ważkie tematy. Jeśli uszczypnąłem to w dobrej wierze :). Gdy przycisnąć to nawet diament zapłacze.(taka dygresja) Zrobiło się poważnie , a miało być na niepoważnie, ot co. :) Pozdrawiam :))
 6. niepożar(ł)

  jest jeden as (las) czy cztery asy? (trzy) najlepszą talię mają kobiety? a tu w rękawie pik (przepraszam dzik) serce znów błąd kier (ować się) kreować trefl (trefny tik) karo i karo mi...(drogi kochany ty)kod upadnie na głowę jak topór dziś (ten pod) lewa upaś(ć) i podnieś(ć) się o talio "nie chcę a muszę" dźwigać Cię mam muchy w nosie i dzikie prosię darujcie Mi!!!
 7. czasem daje ciała ABW każe na klęczkach zaśpiewać mu...
 8. Freya opowieść nordycka

  Ładny zestaw haiku :))) Pozdrawiam)
 9. to nic że nic?

  jeśli pisać o niczym to tylko sonetem nic bardzie nie ujmuje za serce ta tajemnica jest w samej formie ponad czasowej równej foremce niech następnie opiewa sam sonet :)))
 10. Niby głupi krok

  na granicy kroku wszystko jest piękne:)
 11. Haiku niecierpliwe

  Teraz jest super dwa przeciwstawne obrazy (harce i cisza), tak! , dokładnie tak:)
 12. Haiku niecierpliwe

  Deonix_ minie uprzedziła :) w drugim trzy obrazki też udane, ale sam staram się ,żeby tak jak w pierwszym zostawić czytelnikowi furtkę :) Pozdrawiam:)
 13. O nienasyconym

  :)
 14. tryptyk bez szkrzydeł

  słyszała Pani? służąca ma im posprzątać ------------------------------------------------ liście na grobach cicho kasztany niech odpoczywają!
 15. tryptyk bez szkrzydeł

  Marcinie, przepraszam w momencie kiedy go wykasowałem z haiku, żeby nie dublować, zobaczyłem Twoje polubienie. Mam nadzieję, że nie satyrycznie :) Pozdrawiam :)
 16. tryptyk bez szkrzydeł

  zawód nieistniejący... "służąca", niemniej przerażające w perspektywie. Dziękuję i pozdrawiam :)
 17. na szafocie

  za angielskim humorem :), hermetyczny, ale otwiera drogę do dalszej interpretacji po zastanowieniu.Wtrącę znaną pointę jako rozwinięcie "Różnica stroju - tak, tej bądźmy pewni. Szczegół jest niewzruszony." Pozdrawiam:) PS chyba nie dałem się aż tak we znaki :)
 18. Glory Hole

  Na pewno nie dla dzieci :)
 19. Look thep

  szkoda ,że bez odzewu...
 20. za wcześnie też nie jadłem śniadania sikorki !
 21. za późno dziś wszystko ryb nieśmiałe kaczki
 22. na smutek

  nie bądź smutny los nie jest aż tak okrutny niebo wyjrzy zza chmur nie bądź smutny te myśli za mgłą dalej jest przystań niejeden Wisły most nie bądź smutna rano wzejdzie słońce ogrzeje zimne dłonie i ogień rozpali się znów
 23. na smutek

  Liryka jest mile widzianą choć kapryśną panną wiele mądrości dała lecz niejednego oszukała :))
 24. na smutek

  Justyno, masz prawo tak uważać, okrucieństwo losu ? przecież to parodia, los jest taki jaki jest, można mu przypisać wiele, albo myśleć jako o czynniku na który możemy lub nie mieć wpływu. Nie myślę w sensie totolotka, ale jako dola lub ładniej przeznaczenie, a każdy ma swoje. Jest taka teoria, że możemy mieć wpływ pozytywny na niego, wystarczy pozytywnie myśleć, a będzie lepiej. Oczywiście działa to i w drugą stronę. Pozdrawiam :)
 25. na smutek

  Jacku; pewnie ,że tak:) bzdurki bzdurkami , ale jak sobie coś ubzduramy to; ani rusz;) Justynko, tak jak każda partykuła, tu w znaczeniu wzmocnienia i zastanowienia się. Aż sprawdziłem :)) Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej, ani tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej.
×