Skocz do zawartości

Jacek_K

Użytkownicy
 • Zawartość

  295
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

71 Excellent

1 obserwujący

O Jacek_K

 1. zorza

  mniej więcej, i o dźwięk przy zbliżeniu się obu żywiołów. poprawiam bo "zwagarowałem" :) ale co z cytowaniem niedosłownym, takim cytatem z pamięci , byłoby to cytatem z cytatu :) Dziękuję i pozdrawiam:)
 2. zorza

  zorza coraz czerwieńsza i zaczerwieni się niebo wody nie na świece huragan za huraganem statek samotny i my jakby na nim...
 3. Freya opowieść nordycka

  ....albo lepiej nic nie powiem :)) zorza - zmierz się z gwiazdami słońce :))
 4. Zawiedziony oszukany który ma ją w d....

  Waldemarze, miłość niejedno ma imię, jak zawsze ciekawie u Ciebie :)
 5. niepożar(ł)

  Waldemarze, to ze znudzenia tą całą megalomanią napisałem taką drobnostkę :). W zasadzie powinienem się zawstydzić, ale prosty ze mnie człowiek. Pamiętam, że broniłem Twoje teksty, choć pisane w uproszczeniu to podejmowały ważkie tematy. Jeśli uszczypnąłem to w dobrej wierze :). Gdy przycisnąć to nawet diament zapłacze.(taka dygresja) Zrobiło się poważnie , a miało być na niepoważnie, ot co. :) Pozdrawiam :))
 6. czasem daje ciała ABW każe na klęczkach zaśpiewać mu...
 7. Freya opowieść nordycka

  Ładny zestaw haiku :))) Pozdrawiam)
 8. niepożar(ł)

  jest jeden as (las) czy cztery asy? (trzy) najlepszą talię mają kobiety? a tu w rękawie pik (przepraszam dzik) serce znów błąd kier (ować się) kreować trefl (trefny tik) karo i karo mi...(drogi kochany ty)kod upadnie na głowę jak topór dziś (ten pod) lewa upaś(ć) i podnieś(ć) się o talio "nie chcę a muszę" dźwigać Cię mam muchy w nosie i dzikie prosię darujcie Mi!!!
 9. to nic że nic?

  jeśli pisać o niczym to tylko sonetem nic bardzie nie ujmuje za serce ta tajemnica jest w samej formie ponad czasowej równej foremce niech następnie opiewa sam sonet :)))
 10. Niby głupi krok

  na granicy kroku wszystko jest piękne:)
 11. Haiku niecierpliwe

  Teraz jest super dwa przeciwstawne obrazy (harce i cisza), tak! , dokładnie tak:)
 12. Haiku niecierpliwe

  Deonix_ minie uprzedziła :) w drugim trzy obrazki też udane, ale sam staram się ,żeby tak jak w pierwszym zostawić czytelnikowi furtkę :) Pozdrawiam:)
 13. O nienasyconym

  :)
 14. tryptyk bez szkrzydeł

  Marcinie, przepraszam w momencie kiedy go wykasowałem z haiku, żeby nie dublować, zobaczyłem Twoje polubienie. Mam nadzieję, że nie satyrycznie :) Pozdrawiam :)
 15. tryptyk bez szkrzydeł

  zawód nieistniejący... "służąca", niemniej przerażające w perspektywie. Dziękuję i pozdrawiam :)
×