Skocz do zawartości

Jacek_K

Użytkownicy
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

48 Excellent

1 obserwujący

O Jacek_K

 1. ,,Intrygant,,

  Nie wiadomo o jakie figi chodzi :)
 2. Dziwny jest ten świat? To nie ja !

  Al Opola, Alo Pola! woła już z estrady Mam ja ci rodzynki i ubieram się u Prady Nieziemska maskotka zabawiła się w kotka W kokosowych wiórkach Ala szuka porady czy zwady? :))
 3. o niezrozumianym

  no tak :)
 4. Czy wszystko jest na sprzedaż ?

  dziś wszystko jest na sprzedaż dziś wszystko możesz kupić jutro staje się najdroższe gdy pojutrze się pogubisz jeśli chcesz pomagać to pamiętaj o tym miłość jest za darmo ale schodzisz dla niej buty :)
 5. o niezrozumianym

  Hart umie pomagać rodakom zza Buga Pisać limeryk jak malarzowi sztaluga Wymyśla malując słowa od takich owakich, aż boli głowa Mniej więcej krzycząc, samego siebie ruga :)
 6. Ładny, nałożenie form i kolorów odwraca uwagę od przeciekawego podsumowania, będąc jednocześnie zagadką o pochodzenie, i czy miejsce pierwotne obiektu istnieje w dawnej formie. A Muzea, kiedyś ich nie było czy będą? Czas nie daje szansy na to, patrząc perspektywicznie.Uaktualniono maksymalny biologiczny wiek człowieka w naszej teraźniejszości to 117 lat, z takiej perspektywy "życia wieczne" skazane są na "powielanie" atomowe co ileś milionów lat. Nie daję tyle ludzkości. W takim rozumieniu wieczność to tylko dobre chęci :)
 7. coin

  Najwidoczniej dostałem małej bolączki , której podstawą jest powiedzenie "sytemu zawsze mało" i podjąłem, tę próbę , nie tyle odczynnikową co uczynkową, tak by nie zabrakło chemii. Czy neutralną?, szkoda bo pisałem jako sprzeciw, ale nie mający alternatywy, z dość wymowną pointą. Ogólnie biorąc, pieniądz już jest wirtualny (karty bankomatowe, przelewy internetowe, płatności elektroniczne). Nikt się nie dziwi, że wartość pieniądza zmienia się i to zawsze w dół, dewaluując. Inną rzeczą, tematem, jest wartościowanie czy mamy na to jakiś wpływ? . Jeśliby na wartość pieniądza miałyby mieć wpływ tylko gromadzone zasoby naturalne (złoto itp.), to wartość intelektualną można uznać za wirtualną :). Jednym słowem nie ma sensu się wysilać ;))
 8. coin

  sporo wszystkiego chce się więcej choć poza mówi nic mi nie potrzeba zawsze głód wysiłek maszynowy ubiera rozbiera syci smuci koi sława urząd to nic badsektor i ogołocony ciesz się bo to tylko coin zwirtualizowany znakopomny wynalazek człowieka ten który zabiera który nie znaczy nic zamiast grosza bit pieniądz to pieniądz choć nic mi nie potrzeba to jedna z żądz płacąc zapłacisz choć to prawda niepotrzebna mówię mu rządź
 9. Wiersz radosny

  Kopi(koci) Luwak ;)
 10. Ciągle jeszcze

  Jak dla mnie za dużo już.Jakby na siłę ta jedenastka.Całość jak w Boskiej Komedii, zalatuje mocno Dante'm - jakbym czytał interpretację.
 11. Cisza tak cicha że aż boli

  Też jestem przeciwny, chociaż irracjonalny :)) strach wynika z niewiedzy lub bezsilności, a ta jest (i chyba pozostanie) tajemnicą :)
 12. Prawda banalna

  nie depcz też muszki gdy przyklejone ma nóżki wdepnięcie oznacza że smród otoczy także deptacza i nici z frajdy gdy są odporne na Raidy i tak wygrają wyścig przetrwania będąc łańcuchem (po)karmowym pomiędzy smrodem ,a gó..em :)))
 13. Wybuch uporząkowany

  Pointa to o harfie? wycyzelowany , ale nie na tyle by nie czuć swobody. Podobamisię ;) PS w tytule uciekło...
 14. Jestem

  Chciałbym ;), ale w domu, moje maleństwo nie lubi bzyków, toteż nie mogę :) Wkradł czy się, czy zakradł ort to rzecz względna. Przepraszam ,że razi brak ...punkcji, za "byka" też i za co tam, kto co chce, jeszcze raz. Nie jestem dobry w te klocki. Od pozdrawiam :)
 15. Zmywanie

  Razu pewnego zabrał się za zmywanie Lecz zapomniał że to tylko jaj..nie Ja nie myję naczyń garnków Ja szoruję tak że lśnią Bo kto inny jest od tego by gotować dla innego Wszystko czyste błyszczy pięknie Nawet brzuszek mało co nie pęknie Bo zapomniał gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść. A tu tylko czyste garnki bo nie ma kucharki Więc gdzie jest?
×