Waldemar_Talar_Talar

Użytkownicy
 • Zawartość

  2,057
 • Rejestracja

 • Ostatnio

3 obserwujących

O Waldemar_Talar_Talar

 1. Jasne że znośniej ...i jaśniej nawet w ciemnościach. pozd.was obu
 2. Witam - księżycowa noc w tle zagubiony ptak wraca do gniazda
 3. Witaj Andrzeju - z której strony by nie patrzeć wiersz udany - z ową głupotą święta racja - a psiny mi żal . Miałem dwa wyżły - piękne myśliwskie psy - wierne... pozd.
 4. Witaj Bożenko - pomyśl sama ile można wydobywać wypompowywać - przecież to jest chore - wiem - ktoś powie ale ekolog się znalazł - ale nie w tym rzecz. Rzecz w tym ze ta pustka się zemści - ale ludzkość jest zajęta czym innym daną chwilą momentem - nie patrzy w przyszłość. Chyba się rozczuliłem - więc wybacz. pozd.serdecznie
 5. Witaj JADer - święte słowa w komentarzu - tylko my jesteśmy w tym świecie głupcami. Dzięki za czytanie i tak bardzo prawdziwy komentarz. pozd.
 6. ziemia to zamknięta kula w którą nikt nie inwestuje przeciwnie okrada ile można ile się da bezlitośnie na oślep nie patrząc na grawitację która kiedyś się zbuntuje i w kosmos wypieprzy na zbity ryj - w nieznaną czeluść gdzie nie będzie tak pięknie jak tu na ziemi która wszystko co najlepsze nam oddała - lecz my tego nie doceniamy chwilą żyjemy zamiast uczyć się myślenia zrezygnować z wandalizmu jaki ośmiesza wobec światów gdzie nikt nie nauczył się bezmyślności oraz okradania czegoś co ma w sobie sens - czyli życie które tylko w harmonii jest wstanie przetrwać Do napisania zmusiła mnie ludzka czyli nasza głupota która prędzej czy później się zemści.
 7. Witaj - długi nie znaczy nudny - poruszasz głęboki temat - ktoś lub coś zna na owe pytania odpowiedz.... Tak mi się zdaje. pozd.
 8. Witaj Jacku - jest powaga jest zaduma ale zakończenie śmie twierdzić piękne...motyl dusza. Czytając myślę jaka okoliczność zmusiła cię do napisania wiersza ... Mam nadzieje że nic głębokiego. pozd.
 9. Witaj Bożenko - Miło że czytałaś - cieszą mnie twoje odwiedziny. Poszperałaś i fajnie...ale zostawię wiersz w spokoju ... niech się broni. Co nie znaczy że nie biorę twoich rad na poważnie -jednak mam małe ale... Jeszcze raz dziękuje. udanego dnia życzę
 10. Witaj Bożenko - wyszło zgrabnie - mole być może ale inne raczej nie bardzo. Nie dziw się temu co napisałem - przepracowałem na celulozie mnóstwo lat. Widzę tę postać z tobołem pełnym marzeń... Miłego życzę
 11. Witam JADer - fakt - jest jedno za dużo - nie mam pojęcia czemu tak wyszło. Sprawdzałem a mimo to gafa za którą przepraszam. Miło że czytałeś - może jak dobrze poszukasz to znajdziesz ową krainę. pozd.
 12. Witaj - Aleksandrze ciężkie piszesz wiersze - pełne grozy - brak mi w nich optymizmu uśmiechu miłości - no ale to tylko moje gdybanie - wybacz więc . Owe czarne sowy robią wrażenie - skóra cierpnie. Jednak nie dla mnie taka poezja.... pozd.