Waldemar_Talar_Talar

Wprawni poeci
 • Zawartość

  2273
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. nie ma problemu kto umiera nie myśli o przeszkodach jakie po sobie zostawia jak by było inaczej zostawił by po sobie instrukcje która pozwoli zrozumieć co zrobił tak moi drodzy umieranie jest nie trudne zawiera coś co nazywamy tajemnicą za jaką płacimy - a i tak o niej nic nie wiemy jej korzenie są zbyt głębokie by je zrozumieć
 2. Witaj Marcinie - niby nie możliwe ale jednak tak - masz rację - już poprawiłem - dzięki. pozd.
 3. Witaj Annie - no właśnie - miłość do nas czy my do miłości...dzięki że czytałaś. Radości życzę
 4. Witaj Marlet - miło że jesteś - sama widzisz niby proste drzwi a zmienne jak kobieta... A z tym za trzaskaniem dobrze prawisz - ktoś lub coś czasem nie pozwala... Miłego ci życzę
 5. Witaj Andrzeju - miło że czytałeś i zostawiłeś zgrabne słowa. A drzwiom nikt nie dogodzi choć by je smarował co dnia. pozd.
 6. Witaj Caterina - i tak trzymajmy - obie piękne...dziękuje za czytanie. Udanego dnia życzę
 7. Witaj Caterina Dziękuje za obecność pod wierszem - przy okazji zapytam co ma znaczyć ten Poeta wprawny - czy coś nie tak ... pozd.
 8. Witaj - myśle że to ma sens być sobą - dobra cecha - mimo że czasem boli... pozd.
 9. Witaj Dyziek - dzięki za czytanie - a z tym sarkazmem trudno się zgodzić w pełni - może mała nutka... pozd.
 10. Witam ponownie - mówiąc o odnośniku poetyckim mam na myśli wyrazistość ciepło przytulność coś co budzi refleksje czyli sens słów które czynią wiersz czytelny.. Nie wiem czy zadowolę cię taką odpowiedzią - a co się tyczy gdybania nic w tym asekuracyjnego nie widzę - asekuracją może być brak szczerej oceny wiersza - udawanie że się podoba ...choć tak nie jest. pozd.
 11. #

  Witaj - też mi się wydaje jakiś nie taki - spijanie łez jakieś słabo przemawiające - no ale może ja mam takie odczucie może inni inaczej zobaczą. pozd.
 12. Witaj - myślę że warto dokończyć wiersz - no ale to tylko moje gdybanie - zbyt mało poetyckiego odnośnika. pozd.
 13. Witaj - no i fajny wiersz - uroku dodała mu owa butelka - pozd.
 14. gdzieś na dnie myśli marzenia szukają wyjścia - światełka które zaprowadzi je do fascynacji do spełnienia przykrytego czymś co nazywa się ciężarem z którego mimo prób tak bardzo trudno się wydostać
 15. Witaj - co to jest z czym to zjeść - a zresztą i tak nie smakuje... Wywal to zanim inni cię wygwiżdżą. Dodam jeszcze że jeżeli chodziło by zanudzić to ci się udało... pozd.