Joanna_Bogdańska

Użytkownicy
 • Zawartość

  97
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

191 wyświetleń profilu
 1. @Annie_M Witam propozycja tytułu wiersza podoba mi się.Dzięki za poczytanie.Pozdrawiam
 2. @Waldemar_Talar_Talar Witaj Waldemarze.Nie żałuje że wróciłam.Przeszłość się już nie liczy.Pozdrawiam.
 3. Już byłam tam gdzie być nie chciałam patrząc nic nie widziałam czując pragnienie pojąc nie mogłam zdjąć obręcz z serca mocno uwierającą czy właśnie wtedy moja dusza umierała? teraz jestem tu czuje się wspaniale bo zakopałam głęboko smutek oraz wszystkie żale nareszcie odnalazłam perłę radości na którą chcę patrzeć i trzymając ją w dłoniach czuć gorąc bo to jest perła nie tylko radości ale prawdziwej i szczerej miłości.
 4. @wanesa_ciska Witam,Dziękuje za poczytanie i komentarz,Pozdrawiam.
 5. Witam.Wiersz piękny bardzo mnie wzruszył.Z miłą chęcią przeczytam go jeszcze nie jeden raz.Pozdrawiam.
 6. @Alicja_Wysocka Witam cię Alu zgadzam się z tobą,postaram się poprawić.Pozdrawiam.
 7. @Marlett Witam.Zgadzam się ale to nie było moje kolano.Pozdrawiam,
 8. @Lilka_Laszczyk Witam.Czyżby to ciebie to dotyczyło? Pozdrawiam. p
 9. @bess_enger Witam.Słuszne spostrzeżenie.Pozdrawiam.
 10. @Waldemar_Talar_Talar Witam.Ja polityki nie lubię,ale koło pewnych spraw trudno przejść obojętnie.Pozdrawiam.
 11. Zatopiona w przeszłości otulona powiewną szatą bólu niepojętnego cierpienia z błędnym spojrzeniem w kierunku lęku i strachu od którego nie sposób się uwolnić zatracona dusza bez drgnienia przestała już istnieć.
 12. Dla nielicznych szokujące dla większości budujące bo nie muszą do starości maltretować swoich kości ci nie liczni się buntują bo na wysokie emerytury nie zasługują pracy ciężkiej nie zaznali tylko niezasłużone profity pobrali bo dla wszystkich jest ten kraj nie powinno być tych naj... a obecny ten nasz rząd chce wykurzyć stary swąd.
 13. @halcia Witam.Bardzo miłe to zapoznanie.Ja też czytałam Twoje wiersze,oceniam je pozytywnie bo to są moje klimaty.Wszystko co dotyczy Boga jest bliskie mojemu sercu.Serdecznie pozdrawiam i życzę Wesołych świąt.
 14. Zawierasz siebie w skrytości duszy bojąc się życia nawet w niebie zgoła nie ufając pozornej potrzebie istnienia bez celu,bez marzeń zagłębiając w nurcie wody mętnej przytłoczony biegiem zdarzeń przedzierając się w gęstej mgle dążąc donikąd jedynie skrytości swej duszy powierzasz teraźniejsze życie ufając bezgranicznie że to co istnieje w wierze nie zginie.
 15. @Fanaber Być może.Jestem osobą wierzącą. Dziękuje za komentarz.Pozdrawiam.