Anna Świętokrzyska

Użytkownicy
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

290 wyświetleń profilu
 1. samm Lubię wtrącać takie różne słówka, żeby je przybliżyć do codziennego języka. Nawet kiedyś sobie stworzyłam taki dość pokaźny zbiorek pt "Słownik wyrazów oswojonych...". A dużo inspiracji czerpię z krzyżówek, są fajne określenia i hasełka............Pozdro. A.
 2. Milo i z uśmiechem za przeróbki dziękuję. Rzeczywiście, w beznadziei zgubiłam "i". Już poprawiam.A.
 3. Dzięki radom z Radomia lepszyś od gamonia. Aleś Ty skromny, Marcinie. Pozdro.
 4. No, tak, mgła umrze, ale taka kolej rzeczy. Nastanie nowy, słoneczny dzień.. pomyślimy..........
 5. A co Ty na to, Czytaczu? To tak ad hoc, a od poprawek i kłębiących się myśli mam niejedną bezsenną nockę.
 6. Choć nie jest łatwo edytować słowa powiedziane w gniewie, to chodzi mi o chęć rozmowy, przeproszenia, w ogóle dojścia do porozumienia, a nie zamknięcia się w skorupie obrazy i "cichych dni". Życie jest za krótkie......
 7. Coś wymyślę, spokojnie..................:)
 8. Dzięki,przemyślę.
 9. Dzięki za czytanie., CZYTACZKU. Ja wiem, że jeszcze nie raz go poprawię, jest jeszcze dosyć świeży. Słonecznik kręci głową za słońcem, na pewno to wiesz. Taki zrobiłam skrót myślowy.Pozdrawiam.
 10. Gdy poczujesz w głowie renons dobrych myśli i zatracisz się w smutku, bólu i żałości, może dobre słowo samo ci się przyśni i pomoże przetrwać wszystkie przeciwności. Szukaj barteru w sobie, zmień wór beznadzei na ocean własnej, małej szczęśliwości. Powód niech będzie błahy- bieganie po łące, szum drzew,mgła poranka, słonecznik za słońcem, byle odpędzić chmury- czarne zwały smutku zamienić na marzenia i sny bez pobudki. Z tymi rymami jakoś niezbyt dobrze.......Pomóżcie.Pozdrawiam.
 11. Niełatwo edytować słowa powiedziane w gniewie. Jeśli chcesz spróbować- najpierw „DELETE”, potem „KOPIUJ-WKLEJ”, ale w pamięci mocno trzyma się badziewie, i nie zawsze z każdą chwilą lżej….. Próbować jednak warto, uporządkuj sprawy, ciesz się życiem , nie przesadzaj z męką, choć nie często radość zwycięża obawy, dobry emotikon zawsze miej pod ręką.
 12. Tak trzymać, :)) się z takiego czepiania i łapania za słówka.
 13. Odkurzaj, odkurzaj i nie będzie problemu.......:)
 14. Bożenko, napisałam to stwierdzenie już dawno. Wtedy wydawało mi się, że co drugi. A teraz większość moich wierszy to takie "HEKATOMBY". Samą mnie to przeraża. I gdzie tu uciekać? Na pocieszenie...............
 15. :)