Skocz do zawartości

Bolesław_Pączyński

Użytkownicy
 • Zawartość

  1360
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Bolesław_Pączyński

 1. Naucz mnie kochać

  Dzięki i tak jest lepiej już poprawiam. Z pozdrowieniem:)
 2. Naucz mnie kochać

  Naucz mnie kochać matkę naturę jej barwne szaty rankiem zroszone, zorzę poranną a nawet chmurę, i leśną głuszę, łąki zielone. Naucz mnie kochać faunę i florę ptaki, zwierzęta, drzewa i kwiecie bez względu kiedy i w jaką porę jesienią, zimą, wiosną czy w lecie. Naucz mnie kochać źródła, strumienie te drogi polne złotych zbóż łany, wierzby płaczące, koguta pienie, ten kraj ojczysty gamą barw tkany. Naucz mnie kochać za dnia i nocą gdy jutrznia wstaje i słońce wschodzi gdy szmaragdowe gwiazdy migocą kiedy ziewając senność nadchodzi. Niech się ta miłość moja obudzi wzejdzie jak słońce złote na niebie pokocham wszystko i wszystkich ludzi ale najbardziej kochał bym Ciebie. 15.17.2014r.
 3. Naucz mnie kochać

  Dziękuję za tak miły przekaz. Z pozdrawiam Alicjo:)
 4. Ławeczka rodząca miłość

  Jesień ma te swoje uroki lubią ja tez zakochani. ławka pod platanem parkowa alejka pani czeka z panem robi się kolejka:) Miłego Waldemarze.
 5. Gdzie się schowało kochanie

  Niestety miłość ma swoje humory i nie jest na zawołanie. Pozdrawiam Waldemarze:)
 6. a kiedy?

  Miły wiersz taki telefon pieszczoszek, oczywiście podoba się. Miłego Alicjo:)
 7. lampka

  Jesień zawsze budzi w nas ten nastrój nostalgii i my staramy się przelać te myśli na papier, każdy z nas jest marzycielem, fajne skojarzenia podoba mi się. Miłego:)
 8. Nie z tego pieca chleb

  I tak trzymaj nie zmieniaj swych zasad. Z pozdrowieniem:)
 9. tulipan

  Gdy posmakował stokrotek nagietki wzrokiem pożerał zapuścił korzeń pod płotek choć nie mógł, lecz się dobierał. Dobrze napisana satyra, zawsze jest weselej:) Z pozdrowieniem:)
 10. Zalotna brzózka

  Dzięki za miłą ocenę. Z pozdrowieniem:)
 11. Zalotna brzózka

  Przytuliła się brzózka do buka ten się wzbrania listkami przebiera pocieszenia czy miłości szuka gałązkami na niego napiera. Ona młoda i zielono biała on dojrzały i wiele już przeżył jego kora jest lekko zmurszała wiec zaloty młodziutkiej uśmierzył. - Nie chcę zwodzić cię urocza brzózko stoisz obok jałowca młodego jemu szepnij słów kilka na uszko po co tulisz się do mnie starego. Na to brzózka odrzekła - Dziękuję już do niego się raz przytuliłam lecz on taki zadziorny aż kłuje i się bardzo, tak bardzo zraziłam. - Nic ci po mnie ja jestem sędziwy i dzik ryje pod moim korzeniem widzisz jaki już robię się siwy. Stary buk na to odrzekł z westchnieniem. Ale co tam dla młodziutkiej brzozy żyje chwilą i chce być kochana dla niej ostry jest jałowiec hoży więc się tuli do buka od rana.
 12. Zalotna brzózka

  Dziękuję miło mi, faceci też maja w sobie tę trochę romantyzmu. Z pozdrowieniem:)
 13. mój pierwszy raz

  Ciepłe wspomnienie miłostek, powiało mi jakby retro, dawne wspaniałe czasy:) Pozdrawiam.
 14. Zalotna brzózka

  wiem może inaczej się czyta ale nie było by fajnie bo we wszystkich początkujących wersach mam po cztery sylaby.
 15. Zalotna brzózka

  ślicznie dziękuję za podobaśki. Z pozdrowieniem:)
 16. Zalotna brzózka

  Wszak brzózka młoda i ma urodę buk zaś zamożny chociaż sędziwy, może ulegnie, wyrazi zgodę chyba że nie jest taki kochliwy. Z pozdrowieniem:)
 17. Zalotna brzózka

  Cieszy mnie to że się podoba. Z pozdrowieniem:)
 18. Zalotna brzózka

  Właśnie szczera prawda a ten stary buczyna marudzi. Dzięki, miłego:)
 19. Zalotna brzózka

  tak tak i korzeń może opaść:) Z pozdrowieniem.
 20. Zalotna brzózka

  Dzięki zjadłem to " j" już poprawiłem. Z pozdrowieniem:)
 21. Zalotna brzózka

  Dzięki Waldemarze :)
 22. Instrukcja tonięcia latem

  Zapoznałem się z bezpieczeństwem i higieną tonięcia zwłaszcza że lubię kąpiele wodne i przyda mi się gdyby co hi hi. Miłego:)
 23. Różnie było nawet nago

  Każdy jakieś ma marzenia i do nich się uśmiechamy, szczerą miłość się docenia zwłaszcza gdy tę miłość mamy. Cała prawda życiowa, pozdrawiam :)
 24. Ulica Na Zboczu II

  Ciepły w czytaniu budzący marzenia i podoba się :)
 25. Piastowski ród

  Wprawdzie to zasługa Konrada Mazowieckiego on sprowadził Zakon Krzyżacki, miał mu pomoc w nawróceniu Prus i przy okazji Krzyżacy plądrowali także nasze pogranicze. Na pewno na wschodzie do dziś nie wszyscy mają pojęcie co spotkało Polaków w naszych szkołach jeszcze nie tak dawno ani mru mru na ten temat i zgadzam się z tym że mieszkańcy byłej ZSRR byli nie mniej narażeni niż u nas w PRL. Hi hi hi cud wiesz przecież że to taka przenośnia i po prostu możemy być dumni z postawy naszych ,pradziadów, przodków, bynajmniej ja takie mam odczucie. Dziękuję Oxyvio Miłego:)
×