Skocz do zawartości

Alicja_Wysocka

Wprawni poeci
 • Zawartość

  4334
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Alicja_Wysocka

 1. Naucz mnie kochać

  Polubiłam :) Za spokój, pogodę i śpiewność.
 2. Co tam słychać u starych znajomych?

  Ooo! Witaj Messalinie, cieszy mnie bardzo, że w końcu się znalazłeś, a skoro tak, to chyba zostajesz z nami, bo gdzie jak nie tutaj? Mamy wyremontowany Dom, posprzątany, z nowymi mebelkami i białe firanki w oknach, dywaniki, wygody i różne luksusy :)
 3. Topielec

  Marcinie, jak czytam, to stawiam sobie przecinek za słowem unosił i wszystko pasuje. To jest erotyk bez kawy na ławę i tak go odbieram, wyłącznie :)
 4. a kiedy?

  :) Dziękuję, Andrzeju.
 5. a kiedy?

  nie chcę żeby mój telefon trzymał język za zębami nazbyt wprawny ma i słodki śpiewnie zda egzamin niech mi złoży z kawałeczków obietnicy kruchość kiedy ślicznie szepcze do mnie ugryzę cię w ucho
 6. a kiedy?

 7. a kiedy?

  Bożenko, nie zauważyłam, że jest ą zamiast ę. Zdarza mi się czasem literówka,a przepraszam, bo sama nie lubię błędów - a robię.
 8. Kreatyw

  Pełna zgoda, Janko. Po pijaku wierszy się też nie pisze. Ale życie jest jakie jest, jedno i drugie się zdarza, pozdrawiam :)
 9. a kiedy?

  Mój telefon śpiewa, zdaje egzaminy, ma zęby i gryzie. To najnowszy model, Justi :P
 10. a kiedy?

  Wzajemnie Bolesławie, miłej (na przykład nocy) Dziękuję :) A ja polubiłam Twój komentarz, Waldemarze :)
 11. a kiedy?

  Nie lubię kropek i dużych liter, bo mi śmiecą i rozpraszają. Zlikwiduję zaraz co trzeba, dziękuję.
 12. a kiedy?

  Bożenko, poprawiłam literówkę, dziękuję i przepraszam.
 13. Gdzie się schowało kochanie

  Byle do wiosny, Waldemarze :)
 14. czy chcę jeszcze

  No to jednak chcesz :) Może w takim razie chociaż platoniczna? Serdeczności :)
 15. Kreatyw

  Zaraz się narażę, ale co tam. Wiersze są trochę jak nasze dzieci. Istnieją lub nie, za naszą sprawą. Powołują je do życia Wena i Autor. Nie można pisać wierszy na siłę, podobnie jak nie można płodzić dzieci bez głowy, bez umiaru, bez sensu - bo mi się chce, bo muszę. Dziecku trzeba dać jeść, ubrać, wykształcić, wpoić wartości, ukierunkować, pomóc, żeby mu się lepiej żyło, żeby ludzie mu nie dokuczali żeby dawało sobie radę w życiu. Podobnie rzecz ma się z wierszem. Samodzielny wiersz ma tytuł i adres (Portal, tomik, gazeta, lub póki co, szuflada) Da sobie radę, jeśli autor dołoży wszelkich starań, czego Tobie, sobie i każdemu poecie życzę. Pozdrawiam serdecznie:)
 16. Biała pani

  Włóczymglista przybłęda jest bardzo poetycka, mnie się podoba, pozdrawiam :)
 17. Biała pani

  Waldemarze, to jest chyba o mgle :)
 18. Biała pani

  Trochę za dużo entera, (msz) szczególnie pod koniec. Jakoś nie widzę sensu w tym przypadku w wersach jednosłownych. Może tylko po to żeby wyglądał na dłuższy. Taki drobiazg techniczny, nie czepiam się treści Pozdrawiam :)
 19. MiędzY

  Człowiek - cZŁOwiek
 20. Czarna magia

  No, to jest pomysł :P
 21. Kreatyw

  Wiem o czym prawisz, ale żeby zaraz krowiniec? :) Ze słów można tworzyć. Dają się położyć, postawić, pociąć, rozerwać, wykrzyczeć, wyszeptać, przekręcić, przenieść, uładzić. Wszystko zależy od Ciebie, jaki chcesz osiągnąć efekt. Gdyby nie Twoja puenta, nie pomyślałabym w ten sposób o Twoim wierszu. Pozdrawiam :)
 22. tulipan

  A może to tulipan poeta, w słowach też się można zakochać. Np. moje pióro kochało się kiedyś w jednym piórze, Pozdrawiam, Jacku :)
 23. jesienny...

  Lubię deszcz, więc biorę parasol i siadam pod Twoim wierszem, zasłuchana, zamyślona... niech jeszcze popada. Pozdrawiam :)
 24. wymyśliłam

  szczęście o szczęście moje kochane zaraz tobie opowiem co wymyśliłam nad ranem że mnie ze sobą zabierzesz w jakąś słoneczną niedzielę zabierzesz mnie na lizaki a potem na karuzelę obiecam że będę grzeczna na pewno się tobie nie zgubię tak dawno mnie nigdzie nie brałeś aż zapomniałam co lubię ja wiem że cię wszyscy proszą i mało kto ci dziękuje nawet zapłacę za ciebie jeśli się zdecydujesz * więc jak będzie 2003
 25. A ty?

  Czy księżyc nam kiedyś zniemodniał, spogląda wciąż po staroświecku, czy niebu się gwieździć znudziło błękicić i deszczyć przy deszczu? Czy maje już maj odżegnały, a ścieżkom zdłużyły bezkresy lub brzegi pobrzydły od fali, a tyś mną nabawił, wycieszył? Co, jeśli się także na zawsze to twoje i moje uparło, co chciałbyś, niestety? na szczęście? ja wolę już trudno - niż darmo.
×