Skocz do zawartości

Alicja_Wysocka

Wprawni poeci
 • Zawartość

  4122
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

Wszystko napisane przez Alicja_Wysocka

 1. Prawda banalna

  Udała Ci się miniaturka :)
 2. Czas i kobita

  E tam, to facetom się śpieszy, do łóżka i w łóżku, Nie odwracaj kota ogonem :P Serdeczki :)
 3. Nawet tego nie próbuj

  Oj tam, panowie, nie musicie nas rozumieć, wystarczy się z nami zgodzić :P Pozdrawiam :)
 4. Bajka o Ciesi i Wicusiu rozdz.II / część 3

  Tutaj każdy już wie, kim jest mucha tsetse
 5. Nie mógłbyś?

  Dwanaście lat temu zakopane... Dziękuję Bożenko :)
 6. Kobieta grzechu warta

  A ja jestem na TAK :)
 7. Attyka

  Pióro zamieniłeś w pędzel. Zamarłam, zastygłam i trudno mi się stąd ruszyć. Cudności :)
 8. To i owo czego nie ma echo i wiatr

  Ja za Bożenką - nic ładniejszego nie wymyślę :) Pozdrawiam, Waldemarze :)
 9. Nie mógłbyś?

  Witaj Don, szukaj, szukaj, może coś się nada, pozdrawiam :)
 10. Pocieszenie

  Nie piszesz tylko dla siebie, bo gdyby tak było, chowałbyś wszystko w szufladzie. Wstawiasz na portal, więc publikujesz także dla czytelników. Czekasz na komentarze, zdając sobie sprawę, że mogą być różne. Nie ma co liczyć na same pochwały, bo z nich niczego się nie nauczysz. To, o czym wspomina Bożenka nazywa się enteromanią. Jak widzę taki zapis zaraz sobie wyobrażam tomik wierszy długości metra na szerokość listewki. To oczywiście Twój wiersz i Twoje prawo do zapisu takiego czy innego, wystarczy napisać przemyślę :) Pozdrawiam życzliwie :)
 11. w kratkę

  Ale jak już będzie miał tytuł, znaczy nazwisko, niechaj ma też swoje miejsce, znaczy nowe mieszkanie w osiedlu Poezja Współczesna :)
 12. w kratkę

  przekomarzki jesienne raz pogodnie raz deszczyk tu humorek tam dąsik łut pierzastej firletki to w południe zjaskrawi środkiem lata nakłamie żeby nocą w oziębłą pozastygać niepamięć znów się skrapla uczuciem w chwilę mrozi na ostach i wydążyć z pogodą za poetą nie można wnet ciekawi się puenta którą zwykł pańsko szastać więc za karę nie będzie zmyślę kończyć i basta
 13. 3 erotyk

  Co niektóre erotyki są tak obcesowe lub wyuzdane, że zniesmaczają. Twój jest subtelny. :)
 14. Ambicja

  Ktoś tu na smutno ostatnio zasypia. Chcę związać wiersz z tytułem i zgaduję, że nie zadzwonił - więc Ty też nie. Więc może jakiś przytulas by się przydał, więc zostawiam. :)
 15. w kratkę

  Marcinie, nawet siódemką pociągnąłeś za mną w tej samej melodii. Z powodzeniem możesz temu Twojemu dziecku nadać tytuł i może sobie samodzielnie radzić w życiu. Dziękuję bardzo :)
 16. srebrny wilk

  Rozbrajasz mnie :))))
 17. srebrny wilk

  Marcinie, nie mówię żeby wyrzucać i nie pokazywać, tylko najpierw samemu popracować, poprawić, pomyśleć, itp. Może myślisz inaczej, ale uważam, że nie wszystko, co uleje się z pióra jest do pokazywania i do poprawiania bez końca przez innych. Namawiam do pracy, do zdobywania wiedzy, do analizowania - najpierw osobiście, tymczasem serdeczności :)
 18. srebrny wilk

  Andrzeju, nie zniechęcaj się. Pisz, co Ci tam przyjdzie do głowy i wrzucaj do szuflady. Po jakimś czasie, otwieraj, bierz się od nowa za którykolwiek i poprawiaj, uwzględniając, to, czego się dowiedziałeś. Nie śpiesz się. Masz dobre pomysły na wiersz, tylko nad warsztatem pracuje się dłużej, żeby nie powiedzieć całe życie. Czujesz rytm, to bardzo ważne, bez tego nie da się pisać rymem. Naniosłeś poprawki i teraz jest o wiele lepiej, powodzenia! Fajnie, że się nie obrażasz, tymczasem, pa! :)
 19. Nie zazdroszczę biednym

  A może postawić przecinek za słowem domu. Tylko szkopuł w tym, że nie masz interpunkcji. Zaraz północ, o tej porze już nie myślę, więc dobrej nocy :)
 20. Nie zazdroszczę biednym

  Edytowałam komentarz, masz rację, pomyślałam o domu, mea kulpa :)
 21. w kratkę

  Jeszcze, ale już mimozy kwitną, pozdrawiam ciepło :)
 22. w kratkę

  Dzięki :)
 23. para

  Rozpędziłeś pióro jak pociąg :)
 24. Nie zazdroszczę biednym

  w którym jadasz (napisałabym) Pozdrawiam :)
 25. Zalążek myśli

  Żal Ci tego słowa, bo dobrałaś go szczególnie i trafnie za pierwszym razem. Ale za drugim razem rozbija się w pył o pierwszy raz. Nie wiem czy szukałaś jeszcze innych synonimów, zatem zostawiam wszystkie, jakie znalazłam i już zmiatam, cobyś mnie nie prześwięciła debiut, faza wstępna, inauguracja, kamień węgielny, narodziny, okres początkowy, otwarcie, pierwocina, pierwszy krok, pierwszy moment, początek, początkowy etap, prapoczątek, praźródło, preludium, prolog, próg, przedtakt, przygrywka punkt wyjścia, rozbieg, rozpoczęcie, rozruch, rudyment, start, świt, wdrożenie wprowadzenie, wstęp, zaczątek, zaczyn, zapoczątkowanie, zaranie, zarodek, zaródź, zarzewie, zawiązek, źródło, żagiew, przedwiośnie, wiosna, embrion, podstawa, iskra, praprzyczyna, przyczyna, grunt, kanwa, pryncypium, przesłanka, założenie, zasada, zrąb, pierwsza oznaka, przebłysk, genealogia, geneza, jądro nasienie, zarodnik, zboże, ziarenko, posiew,
×