• Ogłoszenia

  • Mateusz

   Konkurs poetycki   04/30/2017

   Zapraszamy do udziału w konkursie poetyckim: http://poezja.org/utwor/156891-konkurs-poetycki-na-pomoc-gin%C4%85cej-mi%C5%82o%C5%9Bci/

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
 • Zawartość

  3,977
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Wszystko napisane przez Alicja_Wysocka

 1. Fajna dziewczyna i jak ładnie się uśmiecha :)
 2. Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna, znów Ci ubyło lat Jak w nowym krawacie. Poetycznie :)
 3. Ale Ci się zebrało Andrzeju na przemyślenia. Sama prawda i tylko prawda. Zgadzam się z Tobą, 'Szczęśliwszą rzeczą jest dawać niż brać' I podrap proszę za uszkiem Twojego piesia ode mnie, Pozdrawiam serdecznie :)
 4. Zasada jest następująca. Albo stosujemy interpunkcję, albo całkowicie z niej rezygnujemy. Twoja kropka na końcu jest zbędna po prostu. Jeśli chodzi o Twoją prośbę w sprawie konstruktywnych komentarzy, to powiem tyle: Jeśli chcesz żeby komentowali Twoje wiersze, sam też komentuj innych. To działa w dwie strony, w jedną raczej kiepsko. Pozdrawiam :)
 5. Och Jacku, mam w ostatnich dniach same hiobowe wieści, i jeszcze Ty o Powązkach. Z zadumą i refleksją pozdrawiam Cię serdecznie.
 6. Nie pisz wielkimi literami, Patrz regulamin 4h
 7. @Justyna Adamczewska, Dziękuję, że byłaś, eh Ty, "Ludziu po Piórze" Pozdrawiam słonecznie :)
 8. spójrz księżyc co noc sobie wschodzi nikomu się jeszcze nie znudził srebrzone korale z zachwytów poecie na oczy nawłóczył więc wieczór i noc nawet całą przewieszał je kartce papieru czarownie miłośnie bo dla niej misterniej nawlekać już nie mógł aż zbudził się dzień lawendowy zbyt długo z księżycem wzdychali i popiół pozostał na biurku bo wiersz się ze wstydu sam spalił
 9. Gdy piszesz komentarz prozą widzę pod wierszem karetę a kiedy ułożysz go wierszem to jakbyś z niej wysiadł z bukietem i wszytko śmieje się do mnie ktoś nocą słońce zapalił wypuszczam motyle z serca inaczej nie umiem pochwalić Dziękuję, Jacku :)
 10. Skutek złudy i zapatrzenia się. PLu, masz swój rozum, sama podejmuj decyzje, bo to Ty będziesz ponosić konsekwencje, a nie syreny. Tym razem tak odebrałam przekaz, mam nadzieję, że trafiłam. Czytałam poprzednie komentarze i powiem, że omijam hermetyczne wiersze, może nawet dlatego żeby nie być posądzoną o tępotę umysłową. Dobra metafora może oświetlić niezrozumiałe i nieznane, przenosząc je do znanego i zrozumiałego. Uważam, że nie powinna być niekomunikatywna, bo wtedy autor zostaje z nią sam, podparty przekonaniem (wziętym nie wiadomo skąd), że wierszy się nie tłumaczy. No i dobra, może być i tak. Jeśli chodzi o mnie, zapłakałabym się gdyby ludzie nie wiedzieli o czym mówię, ale w końcu tylko ja, Ala Wysocka i moje zdanie. Odjeżdżam, nie wiem kiedy będzie kolejna stacja :) Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzliwie :)
 11. Oj filut z Ciebie :)
 12. No ładnie, tylko smutno. Posmuciłabym się z Tobą, gdyby to mogło pomóc. Skoro nie może "Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej" Pozdrawiam słonecznie :)
 13. Byłam, czytałam, faktycznie :)
 14. Więc się nie spalił ze wstydu :) Dziękuję Marku.
 15. @beta_bez_alfy Dygam lewą nóżką :)
 16. Też coś, nie narzekaj, bo się Twoja Pani Wena obrazi :)
 17. Ja też dziękuję :)
 18. Zajrzałam do słownika frazeologicznego 'mieć klapki na oczach - nie umieć spojrzeć na coś krytycznie, być zaślepionym, ograniczonym, nie widzieć tego, co jest oczywiste, czytelne, być dogmatycznym w swoich poglądach. No i utknęłam, pomożesz?
 19. Wiesz co Sammie, chyba nie bardzo da się przyciąć. Masz trochę rymów gramatycznych ale tak się stopiły z treścią, że żal wyrywać. Jest parę załamań rytmu, zaproponowałam conieco, może się nada. :)
 20. Waldku, nie żałuj, on się spalił tylko w wierszu. Smacznej kawy :)
 21. Witaj Oxy, jak miło, że wróciłaś, bardzo się cieszę i dziękuję :)
 22. Dziękuję za pomysł i radę, zmieniłam. Pozdrawiam serdecznie :)
 23. Bajeczka z niezłym morałem. Nie czepiam się rymów, bo to satyra w końcu. Pozdrawiam :)
 24. Zaraz się ustawi kolejka, pozdrawiam z uśmiechem :)
 25. Marzenie sięgające nieba. Poetycko, wysoko, jest na co patrzeć, Pozdrawiam :)