Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Mateusz

   PRACE TECHNICZNE   26.07.2017

   Na forum trwają prace techniczne związane z aktualizacja systemu. Za utrudnienia przepraszamy.

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
 • Zawartość

  3985
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

Wszystko napisane przez Alicja_Wysocka

 1. Butelki z niebanalną zawartością

  I niebanalny wiersz, kłaniam się :)
 2. delirium

  @Marcin_Krzysica Dziękuję Marcinie, tak dobrze się śpi, a tu mnie ktoś usiłuje obudzić :P Pozdrawiam :)
 3. Ratunku !

  To mój obraz :)
 4. Szczere wyznanie

  Skoro lubisz, pochwalę :) Jednak nie tylko dlatego. Zasługujesz i tyle. Serdeczności Ps. Jutro ma padać :)
 5. Złodziej uśmiechów

  złodziej zbladł - złapał się za serce ręką w której miał worek z uśmiechami (...) całe zajście zauważył wiatr Tak bym to widziała, Waldku. Serdeczności
 6. REFLEKSJA

  Jeszcze ode mnie gratulacje :)
 7. Na wirtualną miłość

  Tobie także gratuluję :)
 8. Ratunku !

  Winszuję :)
 9. Wielka Księga Mądrości

  Fajna dziewczyna i jak ładnie się uśmiecha :)
 10. Wielka Księga Mądrości

  Ale Ci się zebrało Andrzeju na przemyślenia. Sama prawda i tylko prawda. Zgadzam się z Tobą, 'Szczęśliwszą rzeczą jest dawać niż brać' I podrap proszę za uszkiem Twojego piesia ode mnie, Pozdrawiam serdecznie :)
 11. Jutro, jak wczoraj

  Zasada jest następująca. Albo stosujemy interpunkcję, albo całkowicie z niej rezygnujemy. Twoja kropka na końcu jest zbędna po prostu. Jeśli chodzi o Twoją prośbę w sprawie konstruktywnych komentarzy, to powiem tyle: Jeśli chcesz żeby komentowali Twoje wiersze, sam też komentuj innych. To działa w dwie strony, w jedną raczej kiepsko. Pozdrawiam :)
 12. Powązki

  Och Jacku, mam w ostatnich dniach same hiobowe wieści, i jeszcze Ty o Powązkach. Z zadumą i refleksją pozdrawiam Cię serdecznie.
 13. CZY TO JUŻ JESIEŃ ?

  Nie pisz wielkimi literami, Patrz regulamin 4h
 14. absurdałka

  spójrz księżyc co noc sobie wschodzi nikomu się jeszcze nie znudził srebrzone korale z zachwytów poecie na oczy nawłóczył więc wieczór i noc nawet całą przewieszał je kartce papieru czarownie miłośnie bo dla niej misterniej nawlekać już nie mógł aż zbudził się dzień lawendowy zbyt długo z księżycem wzdychali i popiół pozostał na biurku bo wiersz się ze wstydu sam spalił
 15. absurdałka

  @Justyna Adamczewska, Dziękuję, że byłaś, eh Ty, "Ludziu po Piórze" Pozdrawiam słonecznie :)
 16. absurdałka

  Gdy piszesz komentarz prozą widzę pod wierszem karetę a kiedy ułożysz go wierszem to jakbyś z niej wysiadł z bukietem i wszytko śmieje się do mnie ktoś nocą słońce zapalił wypuszczam motyle z serca inaczej nie umiem pochwalić Dziękuję, Jacku :)
 17. Poprawka do CUDÓW

  Skutek złudy i zapatrzenia się. PLu, masz swój rozum, sama podejmuj decyzje, bo to Ty będziesz ponosić konsekwencje, a nie syreny. Tym razem tak odebrałam przekaz, mam nadzieję, że trafiłam. Czytałam poprzednie komentarze i powiem, że omijam hermetyczne wiersze, może nawet dlatego żeby nie być posądzoną o tępotę umysłową. Dobra metafora może oświetlić niezrozumiałe i nieznane, przenosząc je do znanego i zrozumiałego. Uważam, że nie powinna być niekomunikatywna, bo wtedy autor zostaje z nią sam, podparty przekonaniem (wziętym nie wiadomo skąd), że wierszy się nie tłumaczy. No i dobra, może być i tak. Jeśli chodzi o mnie, zapłakałabym się gdyby ludzie nie wiedzieli o czym mówię, ale w końcu tylko ja, Ala Wysocka i moje zdanie. Odjeżdżam, nie wiem kiedy będzie kolejna stacja :) Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzliwie :)
 18. Żale z mottem

  Oj filut z Ciebie :)
 19. Zima

  No ładnie, tylko smutno. Posmuciłabym się z Tobą, gdyby to mogło pomóc. Skoro nie może "Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej" Pozdrawiam słonecznie :)
 20. Pan Bóg dla ludzi czy ludzie dla Boga

  Byłam, czytałam, faktycznie :)
 21. absurdałka

  Więc się nie spalił ze wstydu :) Dziękuję Marku.
 22. absurdałka

  @beta_bez_alfy Dygam lewą nóżką :)
 23. absurdałka

  Też coś, nie narzekaj, bo się Twoja Pani Wena obrazi :)
 24. Ja też dziękuję :)
 25. Twarz to prawdziwa rzeżba

  Zajrzałam do słownika frazeologicznego 'mieć klapki na oczach - nie umieć spojrzeć na coś krytycznie, być zaślepionym, ograniczonym, nie widzieć tego, co jest oczywiste, czytelne, być dogmatycznym w swoich poglądach. No i utknęłam, pomożesz?
×