Skocz do zawartości

Alicja_Wysocka

Wprawni poeci
 • Zawartość

  4148
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  17

Alicja_Wysocka wygrał w ostatnim dniu 21 Sierpień

Alicja_Wysocka ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

211 Excellent

2 obserwujących

O Alicja_Wysocka

Ostatnio na profilu byli

1608 wyświetleń profilu
 1. CIEPŁO

  To się jeszcze ogień ugrzeje przy Was, Uśmiech zostawiam :)
 2. Kolejna historia

  Aaa, dzięki za doprecyzowanie, teraz jaśniej :) W takim razie więcej słonka i optymizmu życzę :)
 3. Kolejna historia

  Mówią, że ten więcej cierpi, kto bardziej kocha. Zwijanie się w kłębek, to pozycja obronna przed Delikatnym. Ciekawe czy on sam nadał sobie taki przydomek, czy Twój pomysł? Serdeczności :)
 4. chyba że

  Z dymem tak bywa. Wciąż piszę listy na niebie, tam przynajmniej nie zabraknie miejsca. Dziękuję An, pozdrawiam i ściskam :)
 5. chyba że

  samm, od Twojego komentarza , kawa wyraźnie zmieniła smak na lepszy, Uprzejmie dziękuję, miłego dnia :)
 6. jeszcze przed tobą

  Zapamiętam. Poskładany, że miło czytać :)
 7. P co tyle działów z wierszami?

  Oxy, o ile dobrze zrozumiałam, nie przyjęłaś tytułu wprawnego poety, czy tak? Na dawnym Orgu, trzeba było 'zapracować sobie u wprawnych' za pomocą głosowania (pięć wierszy po 10 punktów) na możliwość publikowania po stronie "Dla wprawnych poetów:" Michał Krzywak, przysłał mi na PW wiadomość, że uzyskałam takie prawo. Ucieszyłam się bardzo, tylko, że kiedy wstawiłam tam wiersz (oczywiście rymowany) jedna z Wprawnych Poetek, zapytała w komentarzu: - taki wiersz tutaj? To chyba jakiś żart. Od tamtej pory nigdy już nie wstawiłam po tamtej stronie wiersza. Wolałam swoją niewprawność od kopania się z koniem. Kończąc wywód, kiedy teraz Mateusz zaproponował mi wyróżnienie, zapytałam czy ta nobilitacja zobowiązuje mnie do publikowania po ''niby" lepszej stronie i dowiedziałam się, że nie - i to mi pasuje. Dlatego wciąż mi się marzy podział na rymowane i białe. Tymczasem :)
 8. P co tyle działów z wierszami?

  Nie, nie chodzi o ranking sympatyczności, ale myślę, że chodzi także o atmosferę i klimat. Chyba lepiej tak, niż warczeć i się wyzłośliwiać. (Tak już było) I nie myślę, że Mateusz obdarza tytułami za ilość serduszek, aktywność czy dłuższy pobyt na tym portalu. Może kiedyś nam powie jak to jest, za co przyznaje tytuł wprawnego poety :)
 9. P co tyle działów z wierszami?

  No już nie przesadzaj, zaraz tam razi. Sam sobie ich nie stawiasz przecież, więc schowaj ten nadmiar skromności do kieszeni. A jak postawią za to, że jesteś sympatyczny, to będzie koniec świata czy co? Miłego wieczoru :)
 10. chyba że

  Dziękuję Oxy, pozdrawiam Cię szczególnie miło i cieszę się, że znowu jesteś z nami :)
 11. P co tyle działów z wierszami?

  Serduszka są fajne, za komentarze, także. Bywa przecież, że komentarz jest lepszy od wiersza, a poza tym, mobilizuje do aktywności, komentowania no i uczy, przynajmniej mnie. Stawianie ocen jest o wiele gorsze. Byłam na portalu, gdzie stawiano oceny od 1-6 punktów, z tego brała się średnia. Ludzie są dziwni, często zawistni. Jak postawiłeś komuś jedynkę za słaby wiersz, to w odwecie przyjdzie i napaskudzi ci także jedynką, choćby nie wiem ile dobrych ocen i komentarzy miał twój wiersz. Nie ma przecież przymusu serduszkowania, a to, że się liczą? Mój ty smutku, można liczyć uśmiechy jak komuś nie pasują serduszka :P Mateusz powiedział kiedyś, że to jest miłe, no i prawda :)
 12. Stan fugi

  Ufff...nic nie kumam :(
 13. P co tyle działów z wierszami?

  No chyba, że każdy autor sam sobie zrobi porządek. Za pomocą - Przenieś do działu. Wracając do limitu, jeśli wierszy będzie przybywać w zawrotnym tempie, nie damy rady komentować. Ile kawałków ciasta można zjeść na raz?
 14. P co tyle działów z wierszami?

  Nic się nie stanie, jak taki hybrydowy wiersz trafiłby do któregoś działu, autor sam zadecyduje, nikt nie będzie do niego strzelał. Też bym chciała żeby został jakiś dział bez limitu, niechaj tam sobie wstawiają po ile i kiedy chcą, skoro już muszą. Rozumiem, ze to nie jest takie proste. Bo kto niby miałby podzielić i poprzenosić ze sto tysięcy wierszy w odpowiednie miejsca. Chciałabym podziału, ale trudno mi sobie to wyobrazić od strony technicznej. Jeszcze Mateusz nam się rozchoruje ze zmartwienia, sorry Mateuszu, tak sobie marudzę, a Ty wiesz, co można, a czego się nie da. Tymczasem :)
 15. chyba że

  Waldemarze, kłaniam się wdzięcznie :)
×