• Ogłoszenia

  • Mateusz

   Konkurs poetycki   04/30/2017

   Zapraszamy do udziału w konkursie poetyckim: http://poezja.org/utwor/156891-konkurs-poetycki-na-pomoc-gin%C4%85cej-mi%C5%82o%C5%9Bci/

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
 • Zawartość

  3,972
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

2 obserwujących

O Alicja_Wysocka

Ostatnio na profilu byli

973 wyświetleń profilu
 1. Nie pisz wielkimi literami, Patrz regulamin 4h
 2. @Justyna Adamczewska, Dziękuję, że byłaś, eh Ty, "Ludziu po Piórze" Pozdrawiam słonecznie :)
 3. Gdy piszesz komentarz prozą widzę pod wierszem karetę a kiedy ułożysz go wierszem to jakbyś z niej wysiadł z bukietem i wszytko śmieje się do mnie ktoś nocą słońce zapalił wypuszczam motyle z serca inaczej nie umiem pochwalić Dziękuję, Jacku :)
 4. Skutek złudy i zapatrzenia się. PLu, masz swój rozum, sama podejmuj decyzje, bo to Ty będziesz ponosić konsekwencje, a nie syreny. Tym razem tak odebrałam przekaz, mam nadzieję, że trafiłam. Czytałam poprzednie komentarze i powiem, że omijam hermetyczne wiersze, może nawet dlatego żeby nie być posądzoną o tępotę umysłową. Dobra metafora może oświetlić niezrozumiałe i nieznane, przenosząc je do znanego i zrozumiałego. Uważam, że nie powinna być niekomunikatywna, bo wtedy autor zostaje z nią sam, podparty przekonaniem (wziętym nie wiadomo skąd), że wierszy się nie tłumaczy. No i dobra, może być i tak. Jeśli chodzi o mnie, zapłakałabym się gdyby ludzie nie wiedzieli o czym mówię, ale w końcu tylko ja, Ala Wysocka i moje zdanie. Odjeżdżam, nie wiem kiedy będzie kolejna stacja :) Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzliwie :)
 5. Oj filut z Ciebie :)
 6. No ładnie, tylko smutno. Posmuciłabym się z Tobą, gdyby to mogło pomóc. Skoro nie może "Uśmiechnij się, jutro będzie lepiej" Pozdrawiam słonecznie :)
 7. Byłam, czytałam, faktycznie :)
 8. Więc się nie spalił ze wstydu :) Dziękuję Marku.
 9. @beta_bez_alfy Dygam lewą nóżką :)
 10. Też coś, nie narzekaj, bo się Twoja Pani Wena obrazi :)
 11. Ja też dziękuję :)
 12. Zajrzałam do słownika frazeologicznego 'mieć klapki na oczach - nie umieć spojrzeć na coś krytycznie, być zaślepionym, ograniczonym, nie widzieć tego, co jest oczywiste, czytelne, być dogmatycznym w swoich poglądach. No i utknęłam, pomożesz?
 13. Wiesz co Sammie, chyba nie bardzo da się przyciąć. Masz trochę rymów gramatycznych ale tak się stopiły z treścią, że żal wyrywać. Jest parę załamań rytmu, zaproponowałam conieco, może się nada. :)
 14. Waldku, nie żałuj, on się spalił tylko w wierszu. Smacznej kawy :)
 15. Witaj Oxy, jak miło, że wróciłaś, bardzo się cieszę i dziękuję :)