Alicja_Wysocka

Użytkownicy
 • Zawartość

  3983
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11

2 obserwujących

O Alicja_Wysocka

Ostatnio na profilu byli

1080 wyświetleń profilu
 1. To mój obraz :)
 2. Skoro lubisz, pochwalę :) Jednak nie tylko dlatego. Zasługujesz i tyle. Serdeczności Ps. Jutro ma padać :)
 3. złodziej zbladł - złapał się za serce ręką w której miał worek z uśmiechami (...) całe zajście zauważył wiatr Tak bym to widziała, Waldku. Serdeczności
 4. Jeszcze ode mnie gratulacje :)
 5. Tobie także gratuluję :)
 6. Winszuję :)
 7. Fajna dziewczyna i jak ładnie się uśmiecha :)
 8. Ale Ci się zebrało Andrzeju na przemyślenia. Sama prawda i tylko prawda. Zgadzam się z Tobą, 'Szczęśliwszą rzeczą jest dawać niż brać' I podrap proszę za uszkiem Twojego piesia ode mnie, Pozdrawiam serdecznie :)
 9. Zasada jest następująca. Albo stosujemy interpunkcję, albo całkowicie z niej rezygnujemy. Twoja kropka na końcu jest zbędna po prostu. Jeśli chodzi o Twoją prośbę w sprawie konstruktywnych komentarzy, to powiem tyle: Jeśli chcesz żeby komentowali Twoje wiersze, sam też komentuj innych. To działa w dwie strony, w jedną raczej kiepsko. Pozdrawiam :)
 10. Och Jacku, mam w ostatnich dniach same hiobowe wieści, i jeszcze Ty o Powązkach. Z zadumą i refleksją pozdrawiam Cię serdecznie.
 11. Nie pisz wielkimi literami, Patrz regulamin 4h
 12. @Justyna Adamczewska, Dziękuję, że byłaś, eh Ty, "Ludziu po Piórze" Pozdrawiam słonecznie :)
 13. Gdy piszesz komentarz prozą widzę pod wierszem karetę a kiedy ułożysz go wierszem to jakbyś z niej wysiadł z bukietem i wszytko śmieje się do mnie ktoś nocą słońce zapalił wypuszczam motyle z serca inaczej nie umiem pochwalić Dziękuję, Jacku :)
 14. Skutek złudy i zapatrzenia się. PLu, masz swój rozum, sama podejmuj decyzje, bo to Ty będziesz ponosić konsekwencje, a nie syreny. Tym razem tak odebrałam przekaz, mam nadzieję, że trafiłam. Czytałam poprzednie komentarze i powiem, że omijam hermetyczne wiersze, może nawet dlatego żeby nie być posądzoną o tępotę umysłową. Dobra metafora może oświetlić niezrozumiałe i nieznane, przenosząc je do znanego i zrozumiałego. Uważam, że nie powinna być niekomunikatywna, bo wtedy autor zostaje z nią sam, podparty przekonaniem (wziętym nie wiadomo skąd), że wierszy się nie tłumaczy. No i dobra, może być i tak. Jeśli chodzi o mnie, zapłakałabym się gdyby ludzie nie wiedzieli o czym mówię, ale w końcu tylko ja, Ala Wysocka i moje zdanie. Odjeżdżam, nie wiem kiedy będzie kolejna stacja :) Tymczasem pozdrawiam serdecznie i życzliwie :)
 15. Oj filut z Ciebie :)