halcia

Użytkownicy
 • Zawartość

  493
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. @Andrzej_Wojnowski Andrzeju tyle jest zła na świecie że idę w odwrotną stronę i szukam tego dobrego, bo zło okrutnie głośno krzyczy,dziekuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam.
 2. To nic że mam spodnie połatane On bitelsówy a ja trampki Wyrwę sercu tą starą ranę Przywiążę ją wstążką do klamki Nich zostanie sobie za drzwiami Kiedy powracam do swego domu Nie mogę walczyć z trudnymi myślami Lub oddać w ręce niewiedzieć komu Gdzie na mnie czeka Ona i On Tam dziś zaniosę swoje problemy A gdy odezwie się trwogi dzwon Wspólnie je szybciej rozwiążemy Życie doświadcza nie łatwa droga w różnych kierunkach czasem prowadzi Ale istnieje Ktoś na tym świecie Kto kocha i nigdy Cię nie zdradzi To Bóg to Światło Olśniewające Jak Mu zaufasz nie zginiesz w świecie Życiem obdarza jak ziemię słońce To przecie Ojciec Czuły na świecie Niedole widzi i wynagradza Ma do człowieka swoje plany Nie popadając nigdy w zwątpienie Pamiętaj że zawsze jesteś kochany
 3. Henio Kochany Dziękuję
 4. Cały jest piękny w swej prawdzie przemyśleń, dla mnie mój klimat,pozdrawiam.
 5. @Waldemar_Talar_Talar Waldemarze ja piszę i będę pisać czy sa widziane czy nie, to moja misja, prosiłam Matkę Boską o ten dar, pisania wierszy religijnych i otrzymałam .Jestem upartym osiołkiem i już wiele razy ludzie próbowali mnie nakierować na inną drogę.Ja znajduję w nich radość .Ot co ,pozdrawiam, nigdy na nikogo się nie gniewam ,przyjmuję komentarze jako cenny dar.
 6. Jajko symbolem życia dawno jest głoszone Czy wiecie ze najważniejsze to czerwone Jego kolor na pamiatkę Zmartwychwstania Przed złem broni nas i zdrowie ochrania Jest też symbolem jeszcze dla scisłości Zwycięstwa radości i dobrych wiadomości Św Magdalena pierwsza zauważyła Że barwa jaj w czerwone się zmieniła Pobiegła do apostołów z wiadomością Dzieliła ich jajkami z wielką miłością My tradycyjnie też je święcimy Razem z nim chlebem i solą się dzielimy To sól przed zepsuciem chroni nas i trzyma "Niebieska sól " to Chrystus wg Św Hieronima Właśnie to dzięki Bożej miłości Odrodzeni w Duchu nabieramy swieżości Niech w każdym domu nie zabraknie też chleba Niech spadnie jak kiedyś manna z nieba On nas jednoczy wszyscy go potrzebujemy W to Święto Miłości znów go spożyjemy
 7. @Waldemar_Talar_Talar Ja też Ci życzę wszystkiego naj naj ,dzięki za odpowiedź.
 8. Dla mnie cudo podobne przemyślenia, jak moje Dzieki Ci Panie ,że takie osoby istnieją. ,pozdrawiam Mój dukaciku.
 9. Przepiękne Twoje czucie,po kilku wierszach wiem o Tobie wiele dobrego.Pisałabym wielkimi literami, ponieważ to krzyk,mój krzyk jest krzykiem radości ,że istnieją osoby podobne Tobie.Ja czuję dosłownie to samo.
 10. Andrzeju zaszokowałeś mnie, czegoś tak fajnego ,dawno nie czytałam,zawsze podobało mi sie mówić : że wy jestescie głową a my szyją i to szyja kręci głową.Cieszę się, że nas kobiety doceniasz.
 11. Ja się łatwo nie obrażam a przysłowia też uważam, takie poznaje w tej chwili ,pozdrawiam i uśmiecham sie do Ciebie bo słoneczko świeci dziś na niebie.
 12. Kru Krux Story "Kruk krukowi oka nie wykole" Kruk z krukiem tancza w stodole Oj owocne to były lata Kiedy brat donosił na brata A prawo takie "uczciwe" było Że pałkami Ludzi młóciło Za wyjazd do krajów dobrobytu Pozbawiano nas wszelkich zaszczytów Cały dorobek życiowy rekwirowano Później radośnie ręce zacierano Pozbywali się szybko "łobuza" Bo taki mógłby "prawych" podburzać O Kraju Matki Częstochowskiej Złapały oddech miasta i wioski Nadzieja znów w sercach ożyła Ludzi dobrej woli będzie jednoczyła Za rogiem jednak czai się bluźnierca Który przez sekty rani nasze serca Że wszystko nam wolno zakazów nie trzeba A mnie się wydaje że to wola nieba To właśnie dlatego uczmy się współżycia Omijając kłamstwo łatwe do wykrycia
 13. @Basia_Malic Basiu ,bardzo sie podoba.
 14. Jest w tym tylko odrobina prawdy wg mnie.My musimy chcieć się nauczyć ale nauka przychodzi od naszych nauczycieli a najwiekszym z nich jest dla mnie Jezus Chrystus .
 15. Jeszcze światła w oknach pogaszone Jeszcze cisza i mrok nad Hamiltonem A ja tak wcześnie się obudziłam Za mych przyjaciół się pomodliłam Wszak dziś Dzień św Walentego Przyjęto w tym dniu kochać każdego A prosić niebiosa o dar zrozumienia O coś co serca z kamienia przemienia Piuropusze złości wrogo nastroszone Wokół serca ludzi takie poranione Tyle zła na świecie wiec właśnie dlatego Kochajmy ten dzień św Walentego Kochajmy się rok cały nie tylko od święta Niech nas nie zatruwa trucizna przeklęta Sądzić za drobiazgi wydawać wyroki Wielki ten ocean mętny i głęboki A w jego odmętach toną myśli toną Zaszyliśmy pamięć prawdą utraconą Goniąc za dobrami wciąż więcej i więcej Kto korzysta na tym inny wiersz poświęcę A dziś kochany Jezu Królu Wysokości Za przyczyną swego sługi naucz nas miłości