Skocz do zawartości

czytacz

Wprawni poeci
 • Zawartość

  1032
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  26

Wszystko napisane przez czytacz

 1. Ten fragment mnie podoba się najbardziej. Trafniej bym tego nie ujęła. Pozdrawiam ciepło :)
 2. Kto pierwszy wymyślił krzyż

  Zajrzałam, czytałam :) A prawda - moim zdaniem - boli tylko tych, którzy nie potrafią się z nią pogodzić. Pozdrawiam ciepło :)
 3. chyba że

  Samo życie rzec by można. :) Podoba się - jak zwykle zresztą :) Pozdrawiam ciepło :)
 4. UROCZY PARADOKS

  Podoba mi się malowniczość Twojego wiersza Aniu. Pozdrawiam :)
 5. Wszystkie drogi

  Coś w tym jest :)
 6. Rozczarowana

  Niczego tym razem nie mogę poprawić :) Wszystko jest dla mnie na tak :)
 7. morze więcej

  Będzie mi miło :) No i skoro to całość to - jak wyżej - biorę w całości :)
 8. Wszystkie drogi

  "...a wezmę na czas krótki to tylko, co na zdjęciach." To tak jak ja - chwytam chwile ale kontempluję jak już fotografie przeglądam :) Pozdrawiam ciepło :)
 9. morze więcej

  Biorę w całości , bez żadnego ale, choć ubolewam że nie wiem co zostało wykasowane. Pozdrawiam ciepło :) Bożena
 10. Ra-zem

  Nie narzekajmy aż tak na tę starość niestety zbyt wielu nie będzie dane zestarzeć się brzydko albo może pięknie obok lub przy boku swoich wybranych. Cieszmy się chwilą i bierzmy za bary z niemocą, bólem, błędnym przekonaniem, że starym być to jest nasze przekleństwo bo kult młodości rządzi umysłami. Marzeń i pragnień na tory boczne nie przestawiajmy choć może trudniej zdobywać szczyty gdy już o lasce wchodzić musimy na zwykłe pagórki. :) Pozdrawiam ciepło :)
 11. Sztorm

  A ja sobie zanuciłam jak szantę i podoba mi się tekst, trochę nie zagrała puenta ale szczególnie nie razi :) Jestem bardzo na tak. Pozdrawiam ciepło :)
 12. a ja nie

  Smutna prawda. Dobrze się Ciebie czyta ale wierszem już dziś nie odpowiem. Dzień miałam dzisiaj przyciężki a Wena poszła sobie.
 13. Piasek Dunkierki

  Rozumiem, że żaden ze mnie krytyk ;)
 14. a ja nie

  Moja recepta nie wracaj do wczoraj - nie warto życie jak poker w świecie pełnym graczy z piątym asem w rękawie pech często rozdaje karty lecz grać warto bo życie jest tylko jedno :)
 15. a ja nie

  A ja przeciwnie, ja nadal czekam że coś miłego znów się przydarzy, że zdarzeń przeszłych żywe wciąż echa przywrócą uśmiech na mojej twarzy. Nie wierzę w powrót młodości drugiej więc spokój cenię i nie chcę szaleć. Nie rezygnuję z młodzieńczych marzeń a o odejściu wolę nie myśleć. Pozdrawiam ciepło :)
 16. Piasek Dunkierki

  Warto być szczerym, w wierszu też. Nawet jeśli warsztat szwankuje jeśli piszesz serduchem to widać , słychać i czuć - jak powiedział klasyk ;) Tak trzymaj :)
 17. Radosna twórczość

  Twórz tak dalej, podoba mi się Twój wiersz. Lubię. I kot szarobury ma rację ja też w wersie: bo także nieraz bywam szczęśliwa - zmieniłabym także na przecież. Będzie sensowniej i bardziej rytmicznie. Pozdrawiam :)
 18. Piasek Dunkierki

  To chyba najlepszy z Twoich wierszy. Lubię :) Pozdrawiam :)
 19. samotnik

  "Mowa jest srebrem, milczenie zlotem" - pewnie dlatego wydaje ci się znajoma :) Chyba, że przypadkiem wpadłaś na moja stronę internetową, zamieściłam go tam jakiś czas temu. Zaskoczyła mnie Twoja interpretacja. Nie spodziewałam się, że tak też można odczytać ten wiersz. Dziękuję za czytanie i lubienie :) Pozdrawiam :)
 20. samotnik

  wtłoczony w prawidła paragrafy i przesądy w ciszy przeżuwasz kolejny dzień na wodzy trzymasz słowa by nie poruszały czułych strun lęk przed ujawnieniem kawałka siebie twardym korkiem zatyka krtań oddałbyś całe złoto latami ciułane z przekory czy przekonania, za godzinę srebra
 21. samotnik

  Z powołania powiadasz... coś w tym jest :) Cieszę się, że wiersz się podoba. Dobrej nocy :)
 22. samotnik

  Dziękuję za czytanie i lubienie. Pozdrawiam ciepło. Bożena
 23. Nie mógłbyś?

  Jest taki, jaki powinien być wierszyk o miłości - bez nadęcia prosto i ładnie. Don Dawny miał rację że go odkopał :)
 24. Kobieta grzechu warta

  Ja się tak nad tym zastanowić , to trafna :)
 25. Echo z prawego płuca

  Proszę bardzo :) A co do tytułu nie zmieniałabym go. "Echo z prawego płuca" koresponduje z "nie godzę się na na ... ...raka..." Echo w USG sugeruje zmianę, coś być może groźnego. W wierszu jest mowa o raku, pustogłowiu i wojnie, zatem według mnie jest jak najbardziej na miejscu.
×