czytacz

Użytkownicy
 • Zawartość

  723
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  15

1 obserwujący

O czytacz

Ostatnio na profilu byli

1564 wyświetleń profilu
 1. Miłość nie zawsze czas zatrzymać umie w zawirowania zdarzeń uwikłana. Gdy kłamstwem się staje droga wybrana porywów serca miłość nie zrozumie. Złamanej duszy także nie podniesie gdy w koleiny niemocy schwytana na szlaku, który od dziejów zarania poprzez cierpienie niesie dusze kruche . Kiedy droga sama kreuje wybory miłość nie zawsze znajdzie w sobie siłę by ją skierować na właściwe tory. Więc skoro droga wybrała twą duszę przed miłością ustawiając przeszkody że wybaczysz i jej i sobie tuszę.
 2. Przez moment myślałam, że to nie do mnie i zrobiło mi się niezręcznie, usunęłam wpis - przepraszam. I będzie mi bardzo miło Joasiu :)
 3. Dobrze Marku :)
 4. Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. Dziękuję
 5. Nie masz za co przepraszać. Rzeczywiście lepiej brzmi :) Muszę przyznać, że sama jestem sobie winna wybierając taki login :) Pozdrawiam :)
 6. Skoro było warto , to dlaczego tylko epizod ? - ech mężczyźni ;) A poza tym, wydaje mi się, że to tylko warsztat - ale ładnie napisane :) Pozdrawiam :)
 7. Może lepiej będzie Waldku, żeby się nie odzywał. Widzisz... jak Ty do niego mówisz to się nazywa modlitwa ale jakby się odezwał, to byłaby już schizofrenia :) Przepraszam za żart :) A co do wiersza - no cóż - prawda w nim zwarta nie jest obca żadnemu myślącemu stworzeniu. Wcześniej czy później wszyscy się zastawiamy dlaczego jest tak jak jest. Miłej niedzieli, mimo wszystko :)
 8. Dziękuje Waldku. Miłego weekendu Ci życzę :)
 9. OK, rozumiem :)
 10. Gdy się przedrze do komnaty, w moim ręku miecz zapłonie... - Pożyj, Królu, drugie tyle, dziś zabiorę twoją żonę. Ty, zapłaczesz w swym królestwie, w którym nic ci nie zostało: - oto sam zostałeś żywy, a to najstraszniejsza starość. Zmiany tylko kosmetyczne, a wiersz mi się podoba z jedną uwagą - samotność w każdym wieku jest mało komfortowa. Pozdrawiam :)
 11. a czemu nie ma tutaj Twoich wierszy Bączku Bączyński ? :)
 12. więc kiedy wczoraj ciągle nie chce odejść a jutro wciąż śpieszy się żeby przyjść przyjmij oboje ciastkiem śliwkowym i śliwkowego wina zaserwuj łyk Może pomoże, przynajmniej na zmianę nastroju :)
 13. z albumami skrytymi w tiul kurzu - w tiulowym kurzu byłoby poprawniej, ale o dwie sylaby za dużo. Może korzystniej byłoby zapisać tiulkurzu łącznie jako neologizm? :) Lubię! Pozdrawiam ciepło :)
 14. miłość nie zawsze czas zatrzymać umie w zawirowania zdarzeń uwikłana, wyborów losu serce nie zrozumie gdy pozorem się staje ta obrana przez ciebie droga... powściągnąć nie umie porywów duszy która jest złamana, nie żyw żalu do miłości i siebie skoro droga sama wybrała ciebie
 15. mego ogrodu bujną zielenią źródłem, co biło wody kryształem słonecznym blaskiem, złotą jesienią byłeś tym wszystkim przez chwilę małą zamknąłeś furtkę mego ogrodu źródlane serce już nie tętniło zabrakło wokół szczęścia kolorów Słońca zabrakło... odeszła miłość... okrył gościniec całun z listowia... (brak sensu w trwaniu tak bez powodu) byłeś mi wszystkim... a jesteś teraz wyschniętym zdrojem mego ogrodu