• Ogłoszenia

  • Mateusz

   Konkurs poetycki   04/30/2017

   Zapraszamy do udziału w konkursie poetyckim: http://poezja.org/utwor/156891-konkurs-poetycki-na-pomoc-gin%C4%85cej-mi%C5%82o%C5%9Bci/

czytacz

Użytkownicy
 • Zawartość

  422
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

1 obserwujący

O czytacz

Ostatnio na profilu byli

947 wyświetleń profilu
 1. Teraz czytało mi się świetnie. Czemu uparcie piszecie ciurkiem linijka pod linijką.? Taki rozstrzelony na linijki tekst, którego nie można ogarnąć wzrokiem jest niezrozumiały, trudny w czytaniu. No i gdyby ktoś chciał go przeczytać dzieciom na przykład, głośno i wyraźnie, to udusiłby się zanim doszedłby do puenty. ;) Podobało mi się :)
 2. Do zobaczenia :)
 3. Ja też bym zostawiła ale gdyby zapis był inny. Rozumie najdroższy Bystry i zdolny Weź ty się w... czasem Mocno pierdolnij. O taki na przykład :)
 4. Nie masz obowiązku poprawiania czegokolwiek. To tyko moje sugestie :) Miłego popołudnia :)
 5. Myślę, że stworzył Ciebie wierszopisem, poetą. Nie próbuj tego zmieniać :) Byłoby szkoda :)
 6. Pewnie zobaczą :) Myślę, że powinieneś wyrzucić to "w".
 7. Dzięki Andrzejku :)
 8. Dziękuję Waldku :) A co do innych niż mole... odkąd niemodne stały się zbiórki makulatury zostawiłam walizkę najróżniejszych papierków gdzieś w komórce. Po jakimś czasie kiedy miałam wolną chwilkę i mogłam przejrzeć co tak naprawdę wyrzuciłam okazało się, że w walizce jest ogromna dziura, kilka starych gniazd małych i dużych gryzoni a pod sufitem komórki zgrabne gniazdo szerszeni :) Oczywiście nie było co przeglądać :)
 9. Myśl przednia, tylko nie wiem co z tym mocnym akcentem na końcu wierszyka zrobi Mateusz :)
 10. " Jestem wojną na twój temat " - no powiem Ci że nie za bardzo mnie przekonałeś, chociaż często sama mówię - czuję się jak pole bitwy - zwłaszcza kiedy mam grypę :) Pozastanawiaj się jeszcze, może coś ładniejszego wpadnie Ci do głowy :)
 11. Te - to uczucia a uczucie to - to. Powinno być - i znów to uczucie. No i stocznię - literówka, bo chyba nie naprawia się jednego statku w wielu stoczniach, ale kto wie...? Ja się nie znam, wilkiem morskim nie jestem :) Pozdrawiam :)
 12. Trudno w to uwierzyć :(
 13. No cóż, nie wybiegałam myślą aż tak daleko pisząc ten wiersz. Miałam na myśli mole,myszy i inne stworzenia mogące wykorzystać celulozę znacznie lepiej niż ja :) Dziękuję i pozdrawiam wzajemnie :)
 14. Z całym szacunkiem... Próbowałam rozszyfrować Twój wiersz, ale po namyśle usunęłam komentarz i chyba dobrze zrobiłam. Nie da się pomóc komuś kto tego nie chce, kto uważa, że to co robi zasługuje co najmniej na nobla a komentarze inne niż ochy i achy są obelgą. Nie jesteś Justynko jedyna na tym portalu, która stawia pierwsze kroki i jeśli poczułaś się zaatakowana, to jest to tylko twoje odczucie. Poza wierszem niczego się tutaj nie atakuje. Musisz nabrać dystansu do tego co robisz i nie traktować komentarzy negatywnych tak osobiście. Powinnaś wsłuchać się w to, co chcą ci przekazać inni i potraktować to jak lekcję do odrobienia, jeśli nadal chcesz się czegoś nauczyć. My wszyscy na tym portalu jesteśmy odbiorcami, może nieco bardziej wymagającymi, ale to przecież nic złego jeśli może pomóc w doskonaleniu pióra. Nie zauważyłam tutaj żadnych układów ani układzików, może tylko jeden - Układ Przeciwko Wodolejstwu i Megalomanii,a do tego sama powinnaś się przyłączyć. Pozdrawiam ciepło :)
 15. Przepraszam, że tak wybiórczo ale... Pierwsze zdanie nieco kłóci się z deklaracją - "piszę co ręka zażąda" - bo to trochę tak, jakbyś pisała automatycznie. "Pismo automatyczne jest jedną z form mediumizmu, polegająca na zapisywaniu przez daną osobę, ręcznie lub na maszynie, informacji pochodzących ze źródeł innych niż jej świadomy umysł." Rzeczywiście chciałam pomóc i rzeczywiście nie podoba mi się.