Skocz do zawartości

czytacz

Wprawni poeci
 • Zawartość

  1148
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  26

czytacz wygrał w ostatnim dniu 30 Sierpień

czytacz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

303 Excellent

O czytacz

 • Ranga
  Bożena Tatara-Paszko

Ostatnio na profilu byli

2782 wyświetleń profilu
 1. O samouwielbieniu

  Taka z plusem. Lubię :) Tylko bez sarkazmu - proszę :)
 2. Kupki

  Sarkazm był zbędny :) Mnie też się czasem udaje :) Zastanawiam się czy kiedykolwiek czytałeś głośno to co napisałeś. Myślę, że gdyby tak było to sam wyłapywałbyś podstawowe błędy. Co by jednak nie powiedzieć, pisanie idzie Ci coraz lepiej.
 3. Frytka

  niż wirtualne światy co nas zjadają na raty Myślę, że tak byłoby lepiej dla rytmu, który się złamał w ostatnim wersie, choć przyznam - arytmia na zakończenie wierszyka to mój ulubiony środek wyrazu artystycznego ;) Pozdrawiam :)
 4. Poszła baba...

  Czyżbyś uważał że Alę atakuję pisząc : Przypomina mi to trochę kadr z filmu :) https://www.youtube.com/watch?v=ubJz9nkz2_4
 5. Poszła baba...

  To raczej naturalne :) Potrafisz... potrafisz, myślę, że tylko brakuje CI impulsu :)
 6. Kupki

  Z czystym sumieniem, ba... z przyjemnością polubiłam :) Pozdrawiam :)
 7. znowu sam

  Moim zdaniem niezmiernie rzadko się zdarza, że za rozstanie odpowiedzialna jest tylko jedna strona. W znakomitej większości wina leży gdzieś po środku.
 8. Poszła baba...

  Tak sobie myślę Alu, że Jacek ma trochę racji. Jak będziemy tylko ochać i achać spijając sobie z dzióbków słodkości to jest takie niebezpieczeństwo, że przestaniemy się starać. To trochę jak z jedzeniem iryska, pamiętasz jeszcze te cukierki ? Słodki, przyjemnie przyklejający się do podniebienia ale plomby powyciągać potrafił :) Boję się że tak może być i z naszym pisaniem :) Wśród tych słodkości za czas jakiś okazać się może że jesteśmy na równi pochyłej. I nie o Twoim pisaniu mówię a odnoszę się do zjawiska i tego co zacytowałam, bo może by jednak rozczesać kołtun, bo mimo że stare i czesać się nie da to lepiej by było żeby gładsze było ? :) I żeby nie było - nadal lubię ten wierszyk takim jaki jest :) Miłego popołudnia :)
 9. dylemat singla

  Bardzo gorzki ale cholerka bardzo prawdziwy. Tyle że taką, która chce księcia w mercedesie to nie zawracałabym sobie głowy gdybym była mężczyzną :) Pozdrawiam ciepło :)
 10. ta nasza miłość

  Myślę Andrzeju, że nie jest to skutek pisania na kolanie ale tempa. Wiesz co chcesz napisać a czytając nie do końca czytasz, raczej odtwarzasz z pamięci to chciałeś napisać nie zawsze dogłębnie analizując to co jest napisane. Zetknęłam się z tym, stąd wiem, że można zrobić jakiś błąd niezupełnie zdając sobie z tego sprawę :) A poza tym, błędy to rzecz jak najbardziej naturalna. Nie robi ich tylko ten, co nic nie robi, wiec wrzuć na luz, nie traktuj tego tak serioznie bo nikt nie wymaga byś był mistrzem, no ale ... cel jak najbardziej poprawny wiec może jednak się staraj ? Ja w każdym razie trzymam za to kciuki :)
 11. znowu sam

  On nie jest samotny, przecież ma Ciebie tyle ze z Ciebie żaden kumpel, skoro kwiatek wygląda jak patyk. Zapewne jest ususzony :) Chyba jednak wolałabym - samotny jak palec (na wyrażenie samotności) to może bardziej oczywiste ale według mnie ładniej brzmi i niczego nie zepsuje. Z tego fragmentu wynika, że wcale nie chciałeś by Ciebie ze sobą zabrały wiec skąd ta pretensja w puencie ? ;) gdybyś napisał : palcem po niebie odprowadziłem ptaki zabierzecie mnie ze sobą - prawda? to oznaczałoby nadzieję że jednak zabiorą i zawód w puencie byłby uzasadniony. Pozdrawiam ciepło :)
 12. Zawiedziony oszukany który ma ją w d....

  Dziękuje i wzajemnie - miłego dnia Waldku :)
 13. Przychodzą

  Dopieściłabym troszeczkę dodając i i a: Przynoszą mi dary we śnie pożądanie ciepło i spokój. Mężczyźni których nie znam zostawiają prezenty w progu a sami odchodzą o świcie. Myślę, że cudowne jest dla PL-ki uczucie otulenia szyi szalem a (jeśli dobrze rozumiem) z tekstu wynika że cudowna jest ta czynność. Chyba że tak miało być :) Moja propozycja na to by wilk był syty a owca cała :) A ja obdarowana otwieram pudła z rozkoszą rozwijam szale marzeń otulam szyję - jest cudownie gwiazdka z nieba budzi życie. Smutny tekst o nieumiejętności dokonywania wyborów. Tak odczytuję ten tekst ale myśl ubrana w taki sposób podoba mi się. Lubię :) Miłego dnia :)
 14. ta nasza miłość

  Bardzo płynnie się czyta, z reguły czytam głośno więc łatwiej mi wyłowić załamania rytmu. Potknęłam się w dwu miejscach: i Gdybyś dodał sylabę w pierwszym wersie i napisał na przykład : ale jednego mi szkoda albo ale tej jednej mi szkoda, to wierszyk by zagrał :) No i nie bez kozery Ala ci poradziła Zauważ, że - stał na właściwym peronie - brzmi dużo lepiej. No i ten krzywy życia tor... może lepiej byłoby krętym życia torem? Po krzywym torze pociąg daleko by nie pojechał ale na krętym zdecydowanie sobie radzi, choć może by nie popędził zbyt szybko :) Pozdrawiam ciepło :)
 15. Zawiedziony oszukany który ma ją w d....

  Z tym się nie zgadzam, jeśli zawierzasz miłości to nie może Cię oszukać, oszukać Ciebie może tylko kobieta, która nie wie co to miłość. I odwrotnie, na mężczyźnie który nie wie czym jest miłość też polegać nie można. Zawiodą oboje, jeśli patrząc przez różowe okulary nie dostrzegą miłości a tylko jej namiastkę, która wcześniej czy później wystrychnie oboje na dudka. Ten wiersz, by nic nie budziło wątpliwości powinien mieć tytuł - Nibymiłość, bo prawdziwa takich gierek nie zna :) Miłego dnia Waldku :)
×