tylkoja

Użytkownicy
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. W klatce ze strachu płacząc wtulona a kat Ciezko oddycham Boleśnie, tępo, Bezsilnie Uciekając sercem Nie chcąc otwierać oczu Chcę zatrzymać czas Niech on się obudzi, nie ja.
 2. a ja mam ochotę spytać czy cieplej się robi na sercu? czy może ten wiersz nie ma emocji? "stare ręce sięgają po gorącą szklankę z herbatą." A dlaczego ważne by były stare?
 3. @Iru_De czerwonej cytryny? skąd tak? Bardzo podoba mi się forma :) Cena to sylaby? Nie do końca mi się zgadza, ale może zle licze.
 4. @Iru_De Dziękuje za wskazówki. Nie wszytskie potrafiłam zaapikować. Ten wiersz za duzo ma emocji, żeby być "poprawiony".
 5. Nie czuje gruntu pod nogami Zapadam się™ w rozpaczy która wbija mnie w ziemie. Mój ciężki wzrok nie ma siły się™ podnieść‡ - spojrzeć w przód Boi się™ tego co może zobaczyć O spoglądaniu w górę™ dawno juz zapomniał‚am. Jestem w chmurach, ale nigdy nie było mi do nich tak daleko.
 6. Nie pójdziemy już razem do kina. Nie mogę nawet o tym marzyć. Marzenia rozdzierają serce, gniotą i gryzą najdroższe uczucia. A ty? Jak możesz się czuć teraz - nie wiem. // Nie potrafię, nie mogę ... // czuć i rozumieć. Wiem tylko że mam być blisko. Mimo bólu, buntu, gniewu. Mimo wszystko. A dalej żyć? myśleć i nie zwariować. uczyć się akceptować. Co zrobić by widząc przyszłość nie mdleć ze złości? Jak dać Tobie jeszcze chwilę radości? Mogę tylko być obok i dawać z miłości. Banalne pytania, rymy częstochowskie mało w tym piękna dużo bezsilności
 7. zgrabnie oddane... i mnie dzis wlasnie dzis sprzatanie w kieszeniach ... :)
 8. W moim odczuciu niezły wiersz, ładnie prawdziwy, dobrze napisany, ładne rymy, jedynie wydaje mi się; czwarta odstaje ze swoimi rymami:"czyta, chwyta, wyklikać". Tutaj bym radziła coś podmienić. W samej puencie "czujesz", coś mnie niepokoi, może to, że kojarzy mi się również z węchem, a wolałabym - z odczuwaniem. Jeszcze wrócę, zajrzę ponownie. To tyle moich myśli po przeczytaniu. Ogólnie - podoba mi się. Pozdrawiam - baba p/s zapomniałam: jak możesz (masz klawiaturę polską), to popraw pisownię (kreseczki, kropeczki, ogonki). genialnie! Dziekuje! Jak zawsze w sendo :) trzeba bedzie troszku nad tym propracowac Tak mi milo jak ktos mi daje takie uwagi ... ajajajaj :) scisk kasia
 9. łaś ... oj te stereotypy :], Masz troche racje co do rymow . ale poniekąd tak to miało być... sama nie wiem dlaczego
 10. ciekawie przyjemnie ... niebanalnie dzieki :) Kasia
 11. zycie.... potem ma sie obdrapane kolana ...
 12. informatyk, pragmatyk, emocjonalny lunatyk ... zgarbiony lekko klawiatura i krzeslo co dzien, dzien w dzien palce do klawiatury przylegly kwiatki na oknie juz dawno zwiedly zycie na plaszczyznie monitora chodzenie po ulicach z nosem w smartfonach meile czyta wtedy w mig wszytsko chwyta. moze uda mu sie zycie wyklikac ? na to rymow nie ma to generyczne jest rytm sie stuka sam czujesz?
 13. Dziekuje... To miłe jak ktoś czyta co się napisało... Ja nie wiem ... ale jak sie pisze to gubi sie takie male literki/koncowki ... uhmmm Ech! Dokładności ! Dokładności! Cierpliwości ! .... kiedyś sie może nauczę
 14. A dlaczego ty tak sie złościsz? I na co / kogo ? Mnie się podoba ... nie rozumiem dlaczego miałoby się o tym pisać jak smutek/żal/emocje opadna i myśli pobiegną nam gdzie indziej ? Jaki byłby w tym sens ?
 15. Łaś :) Nie dziwie sie, ze lubisz ... Z niektórych wierszy wychodza emocje Wlaśnie masz dowód jak bardzo się z tego potrafiły wygramolić miło miło przyjemna nic porozumienia ... Dzieki wzajemne Kasia