marianna_ja

Użytkownicy
 • Zawartość

  9950
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. O, mimoza raz o mimo...
 2. Co musi palić... i lapisu moc.
 3. Rób z radą; darz bór ;)
 4. - Niż, dżokeju. - Wujek. - Oż - dżin. Ej, esemes; my z gzymsem, eseje. Ty bzy zbyt. O, ty żwawy... zwiało z czoła... i wzywa w żyto. Rób z radą; darz bór ;)
 5. lipcowy ranek oczy znowu się śmieją z leśną jagodą
 6. Żar i miraż. Kot ułowi.. Jeż ułowi... Ułowi miś... Ssak ułowi... Ułowi wilk to... Ślimak ułowi...
 7. Baba spacerkiem szła przez pole z przeciwdeszczowym parasolem; wichura się zerwała, parasolkę porwała... A ten wierszyk jest na... pogodę.
 8. czerwcowy wieczór lilia wodna mrugnęła świecącym oczkiem pierwszy dzień lata kwiat jednej nocy wsiąknął w nuty danuty * nuty danuty - imieniny
 9. Żar i wiraż. Otokar, arak oto. Oto Protazy za tor po to. Są? Dąs, orzech chce z rosą dąs. Ile że Janina, i dni Indianina, jeżeli... Mag, łez - kil - te i w świetlik zełgam. A Janina Morusała z szałasu roman i Naja. O, ta noc, a to Kupały, wyłap u kota, co na to. A na ilu jodowana woda ładowana, wodo Juliana? Anna, i Lilianna panna; i lilakom smoka Lilianna, i Anna.
 10. Sosu Malwina da pani w lamus os.
 11. Ilu to żar i miraż otuli...
 12. A da bławatka, jak ta wał bada?
 13. I co to mu kąkol wloką kumo, to ci.
 14. Ala okopcona na noc po koala. Że żywe łzy? Wyziewy żeż. I grom leci ci, cel morgi. Otępiała dała i pęto. A tępo nim o komin opęta. A typ do komina, nim o kod pyta. Aj, osmalam sos, osmalam, soja. O, noc o knot po ton kopcono. I mak obłudom, oto moduł bokami. Jak ule, i nim okopci, nic po kominie Luk, aj. Że ty zdasz? Da sowa osad z sadzy też. Pytel z zupą - krem alki - klamerka puzzle, typ.
 15. A lilakom smoka lila...