Skocz do zawartości

Artur_Skarżyński

Użytkownicy
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Artur_Skarżyński

 1. Nikt

  "Nikt" Kto to ? Zapytałam. Kto to ? Powtórzyło echo. Nagle i znikąd w życiu mym się zjawił, bez pamięci we mnie zakochany, serce i duszę, w oczach mych czytając, zdobyć usiłował pięknymi słowami. Odszedł zakochany, tak jak się pojawił. I tylko wiersze dla mnie napisane, pełne miłości wraz z sercem, odchodząc po sobie zostawił w książce pod schodami. Znów jestem sama ? Zapytałam. Znów jesteś sama. Powiedziało echo. Odszedł jakiś nikt.
 2. Jeż

  Z Kościerzyna mały chłopczyk raz nadepnął kreta kopczyk z innej norki wyszedł jeż i powiedział - ja chcę też deptać jak ten chłopczyk.
 3. Sopot

  Starszy mężczyzna w Sopocie, poślizgnął się na błocie, na molo pojechał na butach robiąc po drodze na drutach sweterek o gęstym splocie.
 4. Kominiarz

  Na starym mieście w Lublinie tańczył kominiarz na linie, gołębie na dachu siedziały i gały w niego wlepiały gdy wymiotował po linie.
 5. Harahami

  W małej wiosce Harahami biegał pastuch za krowami Dziwowali się ludziska, że tak biega na pastwiska i trawę żre garściami.
 6. Oczami duszy mnie kochaj

  Przepiękny wiersz.
 7. W mroku

  Jak para starych i znoszonych butów, niegdyś lubianych, niepotrzebnych teraz i przez sentyment jeszcze tylko, w mroku dna szafy zostawionych - w najgłębszym serca Twego zakamarku, jestem - na zawsze zapomniany.
×