ja_bolek

Użytkownicy
 • Zawartość

  15770
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Apacz capa za rękę raz łapał. Ubolewa. Wini. Wawel - obu. Ej, Telmo, otyły to omlet je. Ej, to kanapki Fafik, pana kot je. O, te - wydudkaj.
 2. Nasze słoneczko omija Niechorze, upodobało Juratę, nad morzem. Kiedy tłum ruszył ten tak się wzruszył, że zawetowałby nawet morze.
 3. wał korbowy karbowego (napinacza) wróżę mu krótki żywot ten pasek, w tym układzie, długo nie pociągnie
 4. Bezczelny typek, ten z Żoliborza, zapomniał co to jest ręka Boża, że przyjdzie kryska i na Matyska, jeśli taka będzie wola Boża.
 5. mimo to mim mim - Otto mim co mima mami? moc co noc
 6. Sympatyczny Rysio, no ten, z Bobowej, kiedyś tam mieszkał, dziś żyje w Krakowie, wspomina rankiem swoją Koczankę tak jak nasz Bronek Moszczankę, panowie.
 7. Marcinie, wraca PRL i to w gorszym wydaniu, Ziobro niczym Nikołaj Jeżow, Kaczor wykapany Stalin. Ciekawym tylko finału ... Może dożyję?
 8. Jasia Rulewskiego proponuję na prezydenta
 9. Głos nasz rozlega się w wielu miastach, są wśród nas i potomkowie Piasta ... " Wyrwij murom zęby ..." " Wolnych sądów chcemy!" Nie chcemy w ZOO, w niewoli wyrastać!
 10. Na Jarka krasę sarka krajan.
 11. Jarosław Raj Mundowicz, ten z Piszu co przysposobił wkład z długopisu, zadowolony, choć nie ma żony, że przyłożył rękę do podpisu.
 12. kij ów Jarosława (nie)Mądrego ma dwa końce
 13. Pewna dziewica ze wsi Witnica, nie jest to dzisiaj już tajemnica wybrała się na łąkę, pragnęła stracić błonkę i nie straciła, winna spódnica.