Justyna Adamczewska

Użytkownicy
 • Zawartość

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnio

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

434 wyświetleń profilu
 1. Tak, te słowa przylgnęły do mnie. Cała opowieść "zmusza" do myślenia. Dziękuję. Potrzebowałam bodźca. Pozdrawiam. J. A.
 2. mgła jest super mgła zasłania rozumie to b_b_a pisząc mądre przesłania
 3. Oj, przeszczepy - to nie natura tylko taka natury rajfura. natura się obroni z uśmiechem szczura... Pozdrawiam, bolku.
 4. To moja twórczość. Justyna Adamczewska pomroki nocy wydmy i nawałnice to pustynna śmierć ***II dwa Księżyce Teb całuny pełne truchła przesypują czas ***III ranny lis piachu całe ciało dygocze dar Cud pierwszy koisz ból spokojnymi falami oceanu słychać diabloniebiański charkot syren zgniłe ciała topielców wypełnieniem kurhanu cudoskórcy obrzmiałymi członkami i snem porządek Luny wprowadza chaos morska piana tęczą jest krwawą ma nos dawno zalała szczęśliwych nieszczęśliwców wszystkich których ukocha los fale cicho acz ostro mruczą: duchu bezduszny twoja inteligencja zaprzęgła energię w rydwan koła lat stwarzając giganty i karły a czerń piekielna i tak zamieni się w szlachetny byt Marzec 2016 r. Cud drugi wlewasz do serc olejek różany białe jak śnieg dusze rozdajesz skrzydła aniołów przytulamy pięknym posągiem się stajesz ostrym lancetem operujesz w milczeniu to znosimy i często z nami wirujesz cudowi źródła się nie przeciwstawimy Kimże ty? Wkrótce cię otworzymy Marzec 2016 r. Justyna Adamczewska
 5. To jest dobre, jak maliny od ukochanej dziewczyny, myśli, chmury, smęt - do dz... ry tępota i żałość - szloch idzie na całość.
 6. Zwierzęta nie są głupie, choć wszystko mają w d... Pojemność tej tak duża, a lis się z niej wynurza... wynurza - nie ma rady na tego tchórza.
 7. A chłopcy - gitarę brali I... grali, grali, Szukając Zośki Złotych Grali Niczego nie znaleźli Choć ze skór wyleźli, Do mini nie podleźli. Hej, hej.
 8. Witam, dziękuję, Deonix ON - może być każdym z nas, oby nie. Czytaczu, dziękuję za rady.
 9. żaby śpiewnik utworzyły, stare klucze z wiolinkami- w stawie się zamuliły rechotki też się upiły. Pozdrawiam, Justyna
 10. Miasto Jokohama Płakało wiedząc Że Obama Nie da się "rymnąć' Tak zaraz z rana
 11. Hej, Panie Marcinie! Toż to dziewczę - więcej umie. Wybacz, że dopiero teraz odpisuje, Ale niestety z lekka choruje. Pozdrawiam.
 12. JADer wiersz Twój prawdziwym jest do głębi... Dziękuję
 13. Bronku, ale nie przestrzegasz zasad haiku w tym powyższym, Przecież pisałeś, że powinny być krótsze.... dobrej nocy.
 14. ministaw żabki kum ludzie bach Dobranoc.
 15. Bronku, zrobiła się z tego nie zabawa, a przepychanka. Dość mam, dobranoc.