Skocz do zawartości

Justyna Adamczewska

Użytkownicy
 • Zawartość

  429
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

Justyna Adamczewska wygrał w ostatnim dniu 11 Sierpień

Justyna Adamczewska ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

74 Excellent

1 obserwujący

O Justyna Adamczewska

Ostatnio na profilu byli

1208 wyświetleń profilu
 1. Pomoc

  "Przepraszam ja to napisalem i niestety nie mam na imie jacek ;)" To ja przepraszam.
 2. "Dobrze że Jesteś"

  łapać intelekt - choć ważnych łez przesłanie zgodne z logiką
 3. Pomoc

  O sam napisałeś, Marcinie (przepraszam) o nieśmiertelności pisania, acz śmiertelności Poetów (ludzi, nie Ich twórczości). :)
 4. Pomoc

  Tu warsztat nienaganny, Jacku. Pytanie co do ulepszania tzw. poprawności - aktualne - zawsze. Dlaczego agonia? Pozdrawiam Justyna.
 5. "Dobrze że Jesteś"

  przytulać smutki - obcować choćby piórem czymże jest rozum Wybacz, Gieesz poprawki, sądzę, że były niezbędne. Pozdrawiam. Justyna. :)))
 6. Pomoc

  Nie wiem co masz namyśli pisząc "przepędzanie". Domyślam się wiec, że chodzi raczej o milczenie po opublikowaniu kolejnego tekstu. Wybacz, może nieprecyzyjnie się wypowiedziałam. Zatem zmienię, wyrzucając "przepędzanie" chwile pomocy - poruszenie łagodne delikatność słów "Namyśli" - na myśli, "korzystne dla wiersza ale nie powinno być nadużywane." - korzystne dla wiersza, ale nie powinno być nadużywane." - " to tak na prawdę" naprawdę. Wybacz, moją ingerencję Czytaczu. Dziękuję za wyjaśnienie. Justyna.
 7. Piękno

  Barwą szlachetną przybrana dla oka prawdziwa radość Niebiosa się otwierają uśmiechem szlachetnym grają Wszystko już z dobrem się zbiera kamień wykuty w katedrach o wzroku miękkim jak atłas i dobra sumienia zapas Nie czekający poklasku oszczędnie dzierży koronę wybitą nefrytem w skale magnesem ludzi się stając. Lipiec 2017 r. Justyna Adamczewska
 8. Pomoc

  Mam nadzieję, że nie jest to regułą, choć... :)))
 9. Pomoc

  chwile pomocy - poruszanie łagodne i przepędzanie Tak to jest Marlett... nie rozumiem, dlaczego? Pozdrawiam Justyna A.
 10. Zakochany hrabia

  Super limeryk. Szczególnie wers ostatni przykuł mą uwagę, jednak Hipolit i Daria - również. Pozdrawiam Maćku - Justyna
 11. "Dobrze że Jesteś"

  serce to pompa - podwodny świat się kuli w obliczu dobra Myślę, ze "patrzać" zamienić na poprawną formę "patrzeć"
 12. Chciałbym sie zakochać

  Prosta prawda wyłuszczona w wiarygodny sposób. Podziwiam zwięzłość Twego wiersz - podoba mi się ład - napędza ruch. Pozdrawiam J. A,
 13. Pomoc

  Makabreska, ale fajnie, rytmicznie się ją czyta. Pozdr. J. A.
 14. Wewnątrz - I -

  Wewnątrz – I - Tłem obrazu i wnętrza nagromadzenie dymu oparów ciężkich jak mgła wyrwana po cichutku ze stawów kolanowych niby podwodzie drążących pod naciskiem kości ud jaskrawego torsu skrót owal twarzy okrąża przodem na skróty rytmu wnika jak ciało węża tańczy w ciszy odbłysku… Marzec 2017 r. J. A.
 15. Więźniowie statku

  Błękit fal tęczy czarami staje się niby dynamit pośród szczurów - marynarze ale brak ogorzałych twarzy poddańczy gest i walka jest zimno strzeż za późno na śmierć która czeka w purpurze wód ognisty blask oślepia już. *** nie uciekaj, stój prosto jak bocianie gniazdo jest na tak być może twoja postawa poruszy słowa jak lawa I wygrasz morskiej potęgi twarz Grudzień 2016 r. Justyna A.
×