klimat

Użytkownicy
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O klimat

Ostatnio na profilu byli

61 wyświetleń profilu
 1. Kłamiąc - wołałem - ratunku!!! gdy miłość chłodną się stała. Ja nie pragnąłem... ryby* Ona takiego... wała. . ryba* - tutaj zimna kobieta . Tekst ten już tutaj wisiał, jak Ciebie nie było. Jednak wycofałem się z konkursu, bo ten klimat mnie akurat nie odpowiada. Jak widzę, to i Ty jesteś "obok k..." - odczytuję - "obok konkursu"
 2. Intensywnie tutaj nie zamierzam żyć. Przez Ciebie tu jestem. Dzisiaj idę ... pić
 3. Hulaj dusza!!! Hulaj!!! - woła... Jedni stroją już chochoła na zwycięzcę w tym konkursie. W owym forum - jego bursie mieszka wielu, co kochają samych siebie. Innych mają gdzieś daleko. W samym tyle. Czy ja tutaj znów się mylę? Nie startuję w tym konkursie - trzeba walnąć głową w mur się by rozpoznać tu zasady. Bez tych zasad nie da rady wygrać ten, co się zasłużył. No i w końcu żem się wkurzył.
 4. Uwielbiać siebie - jego nadzieją, lecz są i tacy, co tym zachwieją. Aż przyjdzie po rozum do głowy kolejny admin. Zupełnie nowy. Więc walczy o miłość do siebie samego. Innych nie uznaje. Co tobie do tego?
 5. - myślałem, że komentarz będzie bardziej "chwacki" - a co się okazało? - znowu krowie placki...
 6. czytam kolejne herezje w słowach Mateusza - przecież "utwór" na konkurs musi być oznaczony tym właśnie logo - KONKURS - czyżbyś nie wiedział sam, co głosisz?
 7. Twoja odpowiedź z poprzedniej strony sugerowała coś innego - cytuję: "Lepiej, żeby utwór nie był publikowany wcześniej nigdzie poza poezja.org. Niestety, w przypadku publikacji na innych witrynach nie jestem w stanie zweryfikować np. plagiatu." . Ja ze swojej strony już nie będę dalej drążył tematu, bo w rezultacie on mnie nie dotyczy. Ale jest moje kolejne zastrzeżenie już na tej stronie, które nie jestem pewien, czy przeczytałeś. Było ono również treścią mojego tekstu PW do ciebie.
 8. Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Przytoczony przez ciebie punkt z regulaminu nijak się ma do mojego zapytania. Bo przecież nie zabrania mi "obskoczyć" kilkanaście innych portali z tekstem, który teraz zgłoszę na konkurs...
 9. Mam pytanie regulaminowe, czyli zasadnicze do administracji. Czy ostatnio ogłoszony konkurs, ze swoją wydzieloną stroną należy traktować poważnie, czy też jest to jedynie nieprzemyślana do końca zabawka któregoś z adminów? Bo jak można pozwalać na stronie Fraszki 1.05.2017 (z dopiskiem - Dział dla majowego konkursu) publikować komu się tylko chce swoje teksty bez zaznaczenia ich, że są konkursowymi? W ten sposób pozwala się na swoistą anarchię, umniejszającą w znacznym stopniu powagę tego konkursu. Strona ta bowiem pełni dziś rolę kolejnej z tytułem FRASZKI.
 10. Niskie EGO? . więc kolego uwierz w siebie rób co kochasz a ty ciągle innych "cmokasz" zamiast myśleć pozytywnie o swej mocy. . Radzę dziwnie?
 11. To nie tak. Jako kobieta powinnaś wiedzieć, że nie można być "trochę" w ciąży. Jest przecież obok inna strona dla niekonkursowych fraszek, więc winnaś uszanować miejsce dla tych, których "jest to kawałek podłogi".
 12. Jednak nie masz, jeśli publikujesz tekst na stronie wyznaczonej dla konkursu.
 13. Bardzo ciekawy tekst i wart zauważenia, lecz miałbym mocne wątpliwości, czy zakwalifikować go do tematu konkursu, nakreślonego przez organizatora.
 14. SOS

  Przepraszam bardzo że się wtrącam, ale jestem ciekaw, w jaki sposób Twój tekst nawiązuje do poniższego tematu, zadanego przez administratora - cytuję: ... "Ratunku! Ratunku! Na Pomoc ginącej miłości" Ułóż i opublikuj fraszkę odwołującą się do powyższego cytatu. ...
 15. xxx

  Przepraszam bardzo że się wtrącam, ale jestem ciekaw, w jaki sposób Twój tekst nawiązuje do poniższego tematu, zadanego przez administratora - cytuję: ... "Ratunku! Ratunku! Na Pomoc ginącej miłości" Ułóż i opublikuj fraszkę odwołującą się do powyższego cytatu. ...