klimat

Użytkownicy
 • Zawartość

  95
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Ostatnio na profilu byli

157 wyświetleń profilu
 1. Znowu odebrałeś ten tekst z adresem do siebie? to już kolejny. Czyżbyś był snajperem, że tak celnie strzelasz, czy też zwykłym fajtłapą, co trafia jak kulą w płot?
 2. Na szczyty poezji chce ciągle się wspinać, lecz dla niego za krótka drabina. Zejdź więc już na ziemię marny wierszokleto, bo ty nigdy nie będziesz poetą. Dla ciebie jedynie płoty oraz ściany, gdzie twój tekst mógłby być nabazgrany.
 3. Gościu, co zapisujesz tutejsze FORUM, sądzisz, że zdobyłeś już szczyt Karakorum; oczywiście w poezji. Lecz tej niecnej herezji tak rzeknę - miej jednak ciut więcej honoru.
 4. Jeżeli już - to gdzie, a nie kiedy przywoła - typowy nieudacznik
 5. To na pewno nie jest limeryk, lecz coś podobnego do moskalika. Nie wiedziałem, gdzie go opublikować, więc umieściłem go tutaj. . Gdy pod kościołem katolików spotkam autora limeryków o nicku Maciej to jak mnie znacie - kopniaków mu zadam bez liku -
 6. - odpowiem Tobie jako jeszcze żona - jestem wkur...na
 7. Jestem przeciw takiemu "prostackiemu" stawianiu sprawy. Chociażby ze względu na wyprawy krzyżowe czy nawet wewnątrz Kościoła chrześcijańskiego prowadzoną inkwizycję. - Jezus zamiast wydawać wyroki, wypowiedział słowa: „Kto z was jest bez grzechu,niech pierwszy rzuci w nią kamieniem”
 8. Według mnie, twoich wypowiedzi - Macieju - nie można zaliczyć do twórczego i zarazem merytorycznego trudu. Ja wprost zaliczam je do upierdliwego zrzędzenia kogoś, komu nie w smak powstanie tego działu. Bo zaręczam ci, że nie tylko bronmus ma ochotę zmierzyć się z tobą, żeby coś udowodnić - ja również. I zapewne kilku innych.
 9. Przeceniony seksoholik z Chicagochciał doświadczyć grupowe figo - fago.Zaprosił kilkoro z Agencji- o różnej tu też proweniencji.Lecz nic z tego. Był po prostu... łamagą
 10. Justyna A. - haiku z kolei (według klasycznych zapisów) nie cierpi metafor. Żadnych zresztą upiększeń, bo to jest surowy i jak najbardziej rzeczywisty obraz, zapisany migawką aparatu foto, lub mrugnięciem oka. A i tu i tam metafory się nie mieszczą w sposób naturalny.
 11. Proszę wskazać mi, gdzie to tak jest zapisane, że akurat pierwszy wers ma być powiązany z porą roku. Bo mnie się wydaje, że takie stanowcze rozwiązanie nie jest konieczne. Ale mogę się mylić. Pozdrawiam
 12. Ale się uśmiałem w niedzielny poranek !!! Cytat z twojego komentarza powyżej - Jak napiszesz kiedyś naprawdę dobry wiersz wtedy może porozmawiamy - pokaż zatem ty sam, na co ciebie stać, bo jak na razie nic godnego uwagi w twojej twórczości nie zauważyłem. Wręcz przeciwnie - każdy z twoich tekstów jest w moim odczuciu po prostu potworkiem skleconym dla uznania wśród swojego TWA, które starasz się budować na każdym z forum, na jakim przebywasz. Przykład? - użytkownik Janko z publixo.com kiedyś zarzucił wprost tobie na tamtym forum, że namawiałeś go na szkodzenie bronmusowi45. A co to jest, jak nie budowanie TWA?. Szkoda, że ten tekst został usunięty przez admina, lecz jeśli zajdzie taka konieczność, to poproszę Janko o jego powtórzenie i przyzwolenie na publikację na innych forach. Aby uzmysłowić ich użytkownikom, co z ciebie za ziółko, schowane za pozorowaną poprawnością.
 13. Może i dobrze zrobiłeś, usuwając tamten zapis. Chociaż kosztowało mnie tam trochę wysiłku dowodzenie jednemu z komentatorów jego niegodziwości. Całkowicie popieram Twoją propozycję, lecz bój się!!! Znamy się przecież nie od wczoraj, więc może tak dla zabawy i ja wezwę Ciebie na pojedynek, a co, niech inni się pośmieją chociażby z nas.
 14. Co ty, Macieju, wypisujesz za kolejne bzdury???. Liczysz na to, że "ciemny lud" (według ciebie) forumowy to kupi?!!! Jeśliby te twoje teksty były takie wartościowe (jakościowo dobre), jak sam o nich sądzisz, to czytelnicy pod nimi stanowiliby tłum żądnych poznania twoich nowych publikacji. A tu co? - kicha!!! Coraz mniej osób chce ciebie czytać, pomni wcześniejszych "wrażeń estetycznych", jakimi ich uraczyłeś. Zejdź ty w końcu na ziemię i spojrzyj prawdzie w oczy. Twoje teksty są po prostu marne pod wieloma względami, a już ich rytmika, to pożal się Boże.
 15. Tylko, że - w twoim Balonie mamy 15 wyświetleń (w tym 3 moje własne), a w moim Macieju Balonie dwa razy więcej, mimo że później publikowanym. Wniosek winien być prosty i zrozumiały, nawet dla takiego jak ty użytkownika.