Skocz do zawartości

Gieesz

Użytkownicy
 • Zawartość

  178
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

34 Excellent

O Gieesz

 • Ranga
  Połeta
 1. Słuchowiska?

  Mnóstwo materiału tam jest :)
 2. Słuchowiska?

  Ciekawe, dziękuję.
 3. Jest to magiczny okres gdy rodzi się nam dziecko szczególnie ten tydzień przed i po narodzinach. Towarzyszy temu to niezwykłe uczucie intensywności.Doświadczamy tego też gdy bliska nam osoba umiera lub jej życie jest zagrożone. Gdy kraj objęty jest wojną ludzie zamieszkujący go znajdujący się w strefie wojennej czują to samo..Towarzyszą temu inne uczucia bardziej pierwszoplanowe jak strach czy troska. Jest to jakieś niesamowite głębsze przeżywanie piękna i niezwykłości jaka nas otacza.Nagle ludzie przestają się przejmować tym co błahe nawet dbać o dobro własne przekładając bliskich nad siebie. Łączymy się wtedy z innymi, stajemy się bardziej ludzcy, nasze wartości stają się bardziej widoczne w naszym zachowaniu i z obserwacji mogę rzec że większość z nas ma wspaniałe wartości.Dokładnie widzimy wtedy co jest ważne. Życie codzienne staje się w takich okolicznościach niezwykłe i bardziej prawdziwe.Czemu większość z nas odczuwa je w ten sposób tylko w wyjątkowych sytuacjach? Czy nie należało by dążyć do tego aby nauczyć się bardziej doceniać to co mamy.
 4. Czasów gdy nie szukałem nie było nigdy, szukam mądrości, nieśmiałą pierś wypełnię życiem! kiedy ją znajduję nie potykam się o nią, dziękuję! Szukam szlachetnych serc słuchających zacnie, skarabeuszy co świecą-taka ich natura. Szukam i uczę się jak żyć-mozolnie, wytrwale.
 5. Zalążek myśli

  "Ale cieszę się, że pojawiają się właśnie różne sugestie - bo to oznacza, że czytelnicy naprawdę wgłębiają się w wiersz."Biorąc pod uwagę ten fragment Twojej wypowiedzi, Ja bym zostawił" zalążek" jednak.
 6. Mianownik

  zapewnienia zapisane mają moc terapeutyczną
 7. Wyjść z cienia

  Chwały już nie będzie,ponoć poetów już tylko się co najwyżej ceni a normalnych to ja w życiu nie widziałem ale to pewnie nic nowego.
 8. mim

  Mi to wygląda na opis prawdziwej sytuacji prawdziwego mima.To jak zobaczyć starodawny rower jak antyk,nie przypięty specjalnie grubo, ale mocno zadbany w tłumie innych górali.
 9. Zalążek myśli

  może zarodek ale pewnie jeszcze wcześniej? jest u wymieniony wyżej u Alicji,pisze bo podoba mi się wiersz i mam jakąś taką ochotę go włożyć i zachować zakodować w sobie "mimo że to wyższa szkoła jazdy"i może myślę o czymś innym niż autorka,mrowienie palców kojarzy mi się też z medytacja,ale nie o tym mowa tylko o tym czymś w mrowieniu...3 zwrotka powinna być do łączna do podręcznika przynajmniej mojego,a czwarta to ta która odróżnia mnie od Poety plus słabe narzędzia.
 10. Ma ktoś może linki do jakiś fajnych słuchowisk z dużą dawką muzyki obojętnie jakiej
 11. Trąba wodna, ja obecny w centrum niej, jednak stoję na dwóch nogach tak jak On. Patrzę w górę! szukam słowa które trwa gdzieś w niej, coś znajduję tylko gdy zamykam oczy, biegnę,chcę! Wyję Wuuu! Idę mimo strachu ludzkich wiecznych kar idę przez strach boskich wiecznych kar...
 12. Nie pasowało mi jakoś.
 13. Dysponencie mądry wielki, eh te twoje leksykony, znów obsrałeś kalesony. Partia szachów pieści ego, Pan Tadeusz wprost z pamięci, to jest coś! Twój! Kolega. Inga płaczę, biega,huka Piotrek taty poszukuje, Zygmuś?W barze baby szuka. Nie zacząłem studiów ment Lecz śmiem twierdzić śmiało Nie dorastasz mi do pięt! Wojtek zdrowy uśmiechnięty, Jusia mocno jest kochana. A Ja piszę już od rana.
×