Trampowski

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 1. Rozluźniający, przyjemny wiersz, sprawną ręką napisany :)
 2. Zgrabnie, ciekawie. Gdyby nie było tego: Trwające l w tych sporach, l ich posty l w portalu, byłoby ciekawiej :) tzn zachowana byłaby jakaś eteryczność tego tekstu.
 3. Waldemar Talar: dzięki za dobre słowo, pozdrawiam
 4. mamy swoje lalki na kredensach sekretne polany z sierści zwierząt koszyczki potłuczonych lusterek zabijani muzyką w bezsenne noce podpalamy puste place odnajdując smak na poduszce gest w wędrówce cienia z babcinego kufra wybieramy poczerniałe kasztany nadając im imiona
 5. Dobry wiersz. Trochę się potknąłem w tym miejscu: "na jakich my ludzie nigdy tego co na ziemi nie doznamy" Poza tym OK. Porusza nieporuszalne. Jak mówić o tym, o czym nie da się nic powiedzieć.
 6. W porządku, prosty, zgrabny wiersz, który nie sili się na wyszukane metafory przy omawianiu najstarszej udręki tego świata.
 7. Ujmuje mnie w tym wierszu jakiś rodzaj "łagodnej filozofii", omawianie ślepych sił natury poprzez nadawanie im cech ludzkich, co je w jakiś sposób obłaskawia, stwarza pole do pogodzenia się. Coś takiego mi się przebija, choć sam tekst "nie zna litości". Duży plusik oczywiście :)
 8. Jeżeli poetka mówi, że kreskówki są prawdziwe, to są prawdziwe i kropka. Świetny rytm :) Dobrze by zabrzmiał na głos. Napisałaś go tak, że można różne motywy sobie imaginować do treści i to mi się podoba. Cały wiersz mi się podoba, jest plastyczny, bez zbędnych zawijasów, czuje się wprawne pióro. Pozdrawiam :)