Deonix_

Użytkownicy
 • Zawartość

  300
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Wszystko napisane przez Deonix_

 1. to nie rumieńce przed ukochaną, czy rozpalenia romantyczne, choć duszą tak samo i żyć nie dają- -to są odczyny alergiczne :)
 2. między -> chyba miało być :) A sam utwór ciekawy i niebanalny :) Pozdrawiam :)
 3. Dobry wiersz, trafia do czytelnika. Dyskursa jako coś między dyskursem a dyskusją... Tylko w trzecim wersie pierwszej zwrotki dałabym ciągłe. Pozdrawiam :)
 4. Nie wiem, czy odebrałam ten wiersz zgodnie z autorskim pomysłem, ale mnie poruszył. Pozdrawiam serdecznie :)
 5. Ładny wiersz, zwłaszcza puenta skłania do refleksji. Pozdrawiam serdecznie :)
 6. Ładnie bawisz się słowami. Lubię minimalizm. Pozdrawiam serdecznie :)
 7. Ha ha, monogamia socjalna jak się patrzy ! :) Tylko rytm się kruszy momentami (albo mi się wydaje) i te "ó" w drugim od końca wersie mnie zaskoczyło. Podoba mi się :) Pozdrawiam :)
 8. Ładne, podoba mi się. Chociaż nie znam się zbytnio na haiku. Pozdrawiam :)
 9. @Annie_M Dziękuję bardzo ;) Pozdrawiam również :)
 10. miałeś mi nieba uchylić rozelśnić oczy gwiazdami… objąć ramieniem gdy marznę i świtu doglądam wesprzeć po drodze gdy wyrzucam piasek z butów a ja chciałam strząsać ci śnieg z ubrań i gotować wodę na herbatę zanim cień twój w kuchni się pojawi dziś widzę w lustrze jak oczy mi błyszczą lecz to nie gwiazdy a sól sól tylko…
 11. Dobry wiersz Aniu, nie będę się rozpisywać ;) Wrócę jeszcze polubić, bo chwilowo nie mogę. Pozdrawiam serdecznie :)
 12. Logicy twierdzą, że życie jest bezsensu. A ja uważam, że nie powinno się tak twierdzić, nie wiedząc, czym jest życie (bo tak naprawdę nie wiemy). Przepraszam za filozoficzno-naukową dygresję. Świetny wiersz ;) Pozdrawiam serdecznie :)
 13. @Jacek_Suchowicz Dziękuję za śliczny, liryczny komentarz :) Pozdrawiam serdecznie :) Święte słowa. Ślicznie dziękuję za zainteresowanie wierszem i serdecznie pozdrawiam :)
 14. Może i tak ;) Byłoby to jakąś nadzieją, gdyby nie to, że "Allah" pozwala kłamać, pić alkohol, jeść wieprzowinę, w imię "wyższych celów".
 15. Dobry wiersz, nie mam zastrzeżeń ;) Pozdrawiam ;)
 16. Świetnie piszesz, choć, moim zdaniem, masz większe predyspozycje do prozy, niż poezji. Końcówka mi tylko trochę zgrzyta- ta "ziemia" dwa razy. Pozdrawiam ;)
 17. Ciekawe spostrzeżenie z tą codziennością, ciężko się z Tobą nie zgodzić ;) Wróciłam na chwilę, jeszcze pewnie zniknę wśród "prozy życia", pojawię się od czasu do czasu. Dziękuję za miły komentarz ;) I pozdrawiam serdecznie ;)
 18. Dobry wiersz, choć mnie to "ich" w pierwszym wersie w ogóle nie wadziło ;) Spojrzałam na tagi, chyba niepotrzebnie, bo mam teraz jednoznaczne skojarzenia, a wiersz jest przecież dosyć uniwersalny ;) Pozdrawiam ;)
 19. bazyliszek-sztuczna morda w lustrze już się poprzeglądał a oblicze jego srogie można dojrzeć tylko w wodzie ........................................... No, chyba że nałoży wodooporną maskę ;) Pozdrawiam ;)
 20. Ciekawy wiersz, ale to "mimo" w drugiej zwrotce mi jakoś nie pasuje. Ale to oczywiście tylko moje odczucie ;) Pozdrawiam ;)
 21. miało być wzbogacenie kultur wsi i miast arterii powstają tylko nowe kultury opornych bakterii powstają nowe śmietniska i miejskie ogniska zapalne gdzie bandy oprychów islamskich grabią i gwałcą bezkarnie to wojna pod przykrywką nowoczesnych politycznych ustrojów a rzeźnikom ciężko już wskrzesić martwą świnię po uboju
 22. Bardzo poruszający wiersz. Ponoć w niebie wszyscy są w jednakowym wieku. Pozdrawiam.
 23. Tyle z mojej strony na razie, być może znajdą się tacy, co i mnie poprawią. Przejrzyj to spokojnie i uważnie ;) Pozdrawiam ;)
 24. Jak będę miała czas, to może sobie poczytam ;) Więcej niż jedną :)