Deonix_

Użytkownicy
 • Zawartość

  310
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

3 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

844 wyświetleń profilu
 1. Capslook bawi się twoim ego.-> Czy nie capslock przypadkiem? Podoba mi się ten tekst, chociaż nie przywykłam (a może odzwyczaiłam się?) do okrągłych zdań, czy "opisówek" w poezji. Też próbowałam kiedyś poruszać tematykę wirtualnej rzeczywistości, z różnym skutkiem. Twój tekst wydaje mi się bardzo przemyślany i trafnie opisujący e-świat. Pozdrawiam ciepło :)
 2. Puenta też mi się podoba. Ale całemu tekstowi, w moim mniemaniu, bliżej do prozy, niż poezji-bez urazy :) Pozdrawiam :)
 3. Ale mimo wszystko serdecznie pozdrawiam :)
 4. Gdyby to był mój wiersz, to tak bym go zapisała, ale oczywiście nie jest mój :) Zebrało mi się jakoś na przeróbki znowu :) Pozdrawiam serdecznie :)
 5. cóż-> tylko to Ci umknęło :)
 6. Witaj Aniu, napisałaś optymistyczny wiersz o pogodnym nastroju, zgrabnie nawołujący do czerpania radości z życia i jego jak najlepszego wykorzystania. Trudno nie zgodzić się z tym, że ciągły smutek i zgryzota wyniszczają. To wprawdzie nie miejsce na takie wtrącenia, ale Twój wiersz wywołał też u mnie skojarzenia z tzw. filozofią pozytywnego myślenia, z której to, moim zdaniem, często płynie więcej szkody niż pożytku. Ale przy tym wierszu aż nie wypada mi rozwijać tego tematu :) Pozdrawiam serdecznie :)
 7. Poza tym wiersz mi się nawet podoba, ma ciepły klimat. Ale przygotuj się na to, że ktoś Ci wypomni obfitość dopełniaczówek i wyliczankowatość :) Pozdrawiam :)
 8. na zdjęcie w warszawskim metrze -> mała litera, bo to przymiotnik; Więcej zastrzeżeń nie mam; Z Warszawą też nie mam najmilszych skojarzeń. Pozdrawiam :)
 9. A mnie jest niezmiernie przyjemnie, że ciągle czytasz mnie chętnie :)
 10. drzewo rosło spokojnie w ulotnej mgiełce szkodniki cięcie niekorzystny klimat agonia lekka mgiełka ostrzega już tylko inne drzewa
 11. to nie rumieńce przed ukochaną, czy rozpalenia romantyczne, choć duszą tak samo i żyć nie dają- -to są odczyny alergiczne :)
 12. między -> chyba miało być :) A sam utwór ciekawy i niebanalny :) Pozdrawiam :)
 13. Dobry wiersz, trafia do czytelnika. Dyskursa jako coś między dyskursem a dyskusją... Tylko w trzecim wersie pierwszej zwrotki dałabym ciągłe. Pozdrawiam :)
 14. Nie wiem, czy odebrałam ten wiersz zgodnie z autorskim pomysłem, ale mnie poruszył. Pozdrawiam serdecznie :)
 15. Ładny wiersz, zwłaszcza puenta skłania do refleksji. Pozdrawiam serdecznie :)