Deonix_

Użytkownicy
 • Zawartość

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

O Deonix_

 • Ranga
  Pierwsze kroki

Ostatnio na profilu byli

199 wyświetleń profilu
 1. A mnie nie dosyć Twoich wierszy ;) Pięknie, melodyjnie, choć-jak zwykle- przy wymowie trzeba wysilić dykcję ;) Pozdrawiam gorąco :)
 2. @JADer Wiem o tym, ale to nie zmienia faktu, że mnie to denerwuje ;) Istnieje też teoria, że niewrażliwość mężczyzn na takie bodźce wynika z tego, iż w przeszłości rzadko opiekowali się dziećmi, robiły to kobiety. A jak wiadomo, małe dziecko swoich dolegliwości słownie nie wyrazi. Stąd kobiety miały okazję do wytrenowania zdolności odczytywania emocji i stanów zdrowotnych na podstawie niewerbalnych sygnałów. Ale czasy się zmieniają, więc uważam, że faceci powinni zacząć się tego uczyć ;) Tak, wiem, że dużo napisałam :) Ale nie mogłam się do tego nie odnieść ;) Pozdrawiam ;)
 3. A w zasadzie może być tak jak jest, za szybko przeczytałam ;) Przepraszam, nie trzeba zmieniać ;)
 4. minuty wloką się bez końca.-> ja przystawiła na minuty się wloką bez końca, rytm wtedy się trzyma ;) Ogólnie dobrze napisane, tylko w niektórych miejscach wstawiłabym myślniki zamiast przecinków, trochę ich tu obfitość ;) Pozdrawiam ;)
 5. Jeszcze mniej mówić tak? A potem większość facetów nas nie rozumie (choć nie wiem, czy to nie jest tylko wymówka) kiedy każemy domyślać się ukrytego sensu wypowiedzi. I na nic zda się ekspresyjna mimika czy zmiana częstotliwości głosu, taki typ i tak będzie twierdził, że nie rozumie, o co chodzi. Ogólnie wiersz dobrze napisany, płynnie się czyta ;) Pozdrawiam ;)
 6. Sen

  "i każdy kwiat mogłam dotknąć palcami " -> nie wiem, czy to celowy zabieg (jest taki środek stylistyczny, który polega na użyciu złego przypadka w celu podkreślenia treści, nie pamiętam niestety jak się nazywa), jeśli nie to winno być każdego kwiatu mogłam dotknąć palcami ;) Ogólnie sama idea ciekawa, nastrój odczuwalny, tylko dla mnie trochę za dużo migawek myśli, nie ma aury tajemniczości, czytelnik ma skrystalizowany obraz odczuć podmiotu lirycznego, ale w poezji to nie jest wymóg, niedomówienia nie są niczym zdrożnym ;) Mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewasz ;) Pozdrawiam ;)
 7. Fajnie, że nie szuka Pani poklasku, tylko szkoda, że nie chce Pani, by czytano Pani utwory, gdy ma się jakieś uwagi ;) Taka postawa jest dobra na facebooku, a nie na literackich portalach, tu trzeba mierzyć się z krytyką :) Co do wulgaryzmów Ala powiedziała wszystko :) Pozdrawiam ;)
 8. Propozycja Przedmówczyni warta rozważenia ;) idę do nieznanej przyszłości -> tylko kto ją zna (pomijając niektóre wyjątki), oczywistość Ci wychodzi tutaj;) Poza tym wiersz mi się podoba, jest przekaz, jest rytm, rymy oględniejsze. Właśnie tak to powinno wyglądać ;) Pozdrawiam ;)
 9. Wiersz nostalgiczny, klimatyczny, do tego stopnia, że poczułam dreszcze. Bardzo ładnie oddany nastrój ;) Pozdrawiam serdecznie ;)
 10. Zastanawiam się, czy nie dało by się przez odpowiednie otagowanie przenosić utworów, ale to chyba tak nie działa... Ogólnie nie widzę sensu przenoszenia wierszy z "Warsztatu" do "Współczesnej", kto miał przeczytać, to przeczytał... I jeszcze jedna sprawa: przy podaniu sześciu różnych szczepionek lub jednej z sześcioma antygenami( tzw. 6 w 1) układ immunologiczny głupieje, nie wie, co ma robić. To samo dzieje się z czytelnikiem na takich portalach, także prosiłabym nie publikować ani "skojarzonych" wpisów, ani osobnych w krótkich odstępach czasu ;) To się tyczy oczywiście większej liczby użytkowników, to nie jest moja osobista wycieczka ;) Pozdrawiam ;)
 11. @Damien_Dam Dzięki za zainteresowanie wierszem ;) Za pozdrowienia też dziękuję w imieniu peelki ;) Pozdrawiam ;)
 12. A mnie się właśnie końcówka podoba ;) Nie wszystkie wady potomstwa są spowodowane złym wychowaniem, nie wszystkie czynnikami genetycznymi, na część rodzice mają wpływ, na część nie ;) Nie wszystko można przewidzieć i nie wszystkiemu da się zapobiec ;) Przepraszam za tę trywializację przekazu, wiersz oryginalny, zrobił na mnie wrażenie ;) Pozdrawiam ;)
 13. Ok, to teraz wszystko rozumiem ;)
 14. @Jacek_Suchowicz Mam nadzieję, że to odniesienie do treści, a nie formy. Rytmiki i rymów pilnowałam ;) Dziękuję za komentarz i pozdrawiam ;)
 15. @Marek_Bazyli Dzięki, fajnie, że tak to odbierasz ;) Pozdrawiam serdecznie ;))