Mateusz

Administratorzy
 • Zawartość

  1357
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4
 1. Proszę, myślę, że dokładnie zaznaczyłem na wrzuconym przez Ciebie screenie. Jeśli uważasz, że z taką nazwą tematu jest wszystko w porządku... to chyba mamy inne normy. :) Wątek zamykam. Jeśli ktoś nie używa wulgaryzmów jako tytułu, a jedynie jako części utworu - nie ma z tym żadnego problemu. Post Mithotyna, zarówno w tytule jak i w treści, był pełen wulgaryzmów. Dlatego też dostał blokadę, a sam wątek został usunięty. :)
 2. Sam nagłówek jest niedopuszczalny. Wypominasz komuś "chama", a sam jedziesz od pań lekkich obyczajów? To może jednak blokada powinna być dłuższa? ;) Nie ma takiej możliwości. Gdy forum będzie zawierać zaindeksowane bluzgi to nie uświadczy się na nim ani jednej reklamy. Niestety, w jakiś sposób muszę utrzymywać serwis i serwer. Mithotyn miał milion słów, których mógł użyć zamiast wulgaryzmów - niestety, nie zrobił tego, więc poniósł konsekwencje.
 3. Pojedynki są zaznaczone jako "do realizacji". Na forum pojawią się niebawem, niewykluczone, że dopiero w sierpniu.
 4. Użytkownik jest wybierany przeze mnie i jeszcze jedną osobę, której dla spokoju ducha nie będę ujawniać. :) Dział "dla zaawansowanych" nie mógł pozostać w starej formie - ze względu na dwuletnie przymieranie. Robienie z grupy zamkniętego grona, gdzie użytkownicy wybierani są przez nich samych prowadzi tylko do tworzenia klik i grup interesów, co z pewnością nie sprzyja poezji ani kreatywności. Kary kwalifikowane są na podstawie regulaminu forum. Nikt nie otrzymuje blokady stałej, jeśli jego zachowanie na wykracza daleko poza granice dobrego smaku, a robienie "komisji" w sprawie 3 dniowej blokady jest, lekko mówiąc, bezsensowne. Pan wyżej nawet w screenie, w nazwie tematu, ma kryptocenzurę. Naprawdę musimy się tu bawić w jakieś rozważania? ;)
 5. Najprościej napisać wiadomość najeżdzając na nick. Wtedy otwiera się panel użytkownika, a stamtąd dzieli już tylko jedno kliknięcie do wysłania wiadomości. :) Wbrew pozorom, samo forum jest przystępniejsze. Trzeba się tylko otrzaskać z przerażającym na pierwszy rzut oka interfejsem.
 6. A podlegają? ;) Wiadomości prywatne są kodowane przez skrypt. Administracja nie ma do nich dostępu, nawet z bazy danych. De facto nie ma innej możliwości usunięcia wiadomości niż przez rozmówców.
 7. Dopóki utwory nikogo nie obrażają - można publikować wszystko, jednak czasem zbyt wulgarnym utworom trudno o uznanie. :)
 8. a masz tak w rozmowie z każdym? Może ten konkretny użytkownik Cię zablokował? Bo komunikat związany jest listą ignorowanych: http://poezja.org/ignore/
 9. Hmm, a czy wylogowanie/zalogowanie nie pomaga? Czasami system źle odczyta cache przeglądarki.
 10. Wulgarne słownictwo, niezależnie od osoby, która je używa, zawsze będzie karane i usuwane. Myślę, że jako użytkownik z takim stażem powinieneś mieć tego świadomość.
 11. Powiadomienia z cytatów są powiadomienia bezpośrednimi. One docierają ZAWSZE, niezależnie od tego czy obserwujesz wątek czy nie. Do innych powiadomień (np. wypowiedzi innych bez cytatu) potrzeba obserwowania wątku.
 12. Odznaczyłeś te opcje SAM, więc określone powiadomienia nie docierały. Jak widać na załączonym screenie, nie otrzymałeś żadnych powiadomień z wątków, oprócz tych bezpośrednich - cytatów, polubień. :)
 13. Musiałeś zmienić powiadomienia jakie do Ciebie docierają, a konkretniej odznaczyć opcję " Automatycznie obserwuj nową zawartość, którą napiszę" i " Automatycznie obserwuj zawartość, na którą odpowiedziałem". Wejdź tutaj: http://poezja.org/notifications/options/
 14. Z tego co widzę to wszystko działa poprawnie. :) Następnym razem, zamiast robić kwik na forum, Broniu, polecam wysłać wiadomość prywatną.
 15. tak czy siak - liczniki ożyły. :)