Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. być może głowa była aż tak leciwa że wypełniona mądrymi słowy wszystkie jej włosy ze siwiały jedyną litość okazała tnąc Lyssa co dwie głowy to nie jedna jedna głowa nie zastąpi dwóch ;-)
 3. Dzisiaj
 4. Naniosłabym poprawki... Myślę, że lepiej zabrzmi : Nie zrozumiem Tego co do mnie powiesz... - to trochę jakby PL robił na przekór. No i może powiedziałabym " tego co mi powiesz " ładniej zagrałoby z "Jestem zły, Nie zrozumiem" Mam za duże mniemanie, o sobie samym... - trochę wg mnie lepiej brzmi. Krzywdzę, ciąże bezmiernie - podejrzewam że to tylko literówka i chciałeś napisać "ciążę" w sensie, jestem ciężarem. Pozdrawiam ciepło :) P.S. Może to syndrom sztokholmski, a może zwyczajnie kocha ?
 5. Wczoraj
 6. bo być może zbyt ciasną bywa głową ta, którą o ból przyprawia mądre słowo :)
 7. poranna kawka przeganiają ją z jazgotem gniazdujące szpaki
 8. maj popołudnie sroki skrzeczą w zaroślach dostrzegły kota
 9. od mądrego słowa, niejednego rozbolała głowa
 10. Kim jestem? Gdzie idę? Masz na to odpowiedź... Jestem zły, Nie rozumiem Tego co do mnie powiesz... Mam za duże mniemanie, Jako o samym sobie... Krzywdzę, ciąże bezmiernie, Więc mi w końcu odpowiedz... Czemu wciąż przy mnie jesteś Skoro boisz się podejść...?
 11. Słowo głaszcze, słowo pieści, słowo w sobie może zmieścić wiele znaczeń, wiele życzeń mnóstwo żalu i goryczy moc miłości, nienawiści... słowem - słowa mogą ziścić prośby, groźby i... marzenia bo od wieków nic nie zmienia mocy sprawczej, jego siły a bywało, że zabiły kruchą miłość, wątłe żądze cień nadziei na pieniądze przerośnięty garb ambicji podatkową abolicję słowo może zdziałać wiele... zgiąć do ziemi to niewiele.
 12. Słowo głaszcze, słowo pieści, słowo w sobie może zmieścić wiele znaczeń, wiele życzeń mnóstwo żalu i goryczy moc miłości, nienawiści... słowem - słowa mogą ziścić prośby, groźby i... marzenia bo od wieków nic nie zmienia mocy sprawczej, jego siły a bywało, że zabiły kruchą miłość, wątłe żądze cień nadziei na pieniądze przerośnięty garb ambicji podatkową abolicję słowo może zdziałać wiele... zgiąć do ziemi to niewiele. Ale Twój wiersz mi się podoba Enchant :) Pozdrawiam :)
 13. Ile srok z Korsz Eli?
 14. nie wiem czy ja oberwałem z liści, czy drzewo, markotniejesz Marku ;-), a przysłowie? - bez liści i drzewo uschnie ;-)
 15. Rozwaliło mnie to. Nie wiem co miałeś na myśli, ale ja poczułem... dotknięcie policzkiem policzka, takie otarcie, odczuwalne, słyszalne... takie które wraca. I nie pytaj dlaczego tak poczułem. Tak, bo tak :)
 16. Przyznaję, że tej chwili nie znam. A przecież od dzieciństwa miałem koty. Chyba nie załapałem.
 17. Twardą masz rękę :)
 18. Wow... naprawdę mi się podoba. Pozdrawiam ciepło :)
 19. Piękne miasto ale za bardzo przeszkadzał mi smog, od pół roku znowu jestem w swoim domku pod Zamościem. Powietrze jak dzwon, ptaki koncertują całodobowo. Życzę jak najczęstszego bywania na łonie natury :) A co do wierszy... może i ja zmienię swoje upodobania ? ;) Pozdrawiam ciepło :)
 20. Ful z serwatki w to...
 21. Rymowanym - powiadasz - spróbuję, choć naprędce złożone słowa nie oddadzą tego co czuję, bo nie zdąży poskładać głowa tylu myśli co serce dyktuje. Rozum mówi, by słowem prostym zawrzeć sens docierając do sedna, serce zawsze się wtedy buntuje bo straciła piękno myśl niejedna gdy w pospiechu się ją zatrzymuje. Rymowanym - powiadasz - spróbuję. Pozdrawiam ciepło :) Bożena
 22. Uśmiechnęłam się. Gratuluję, wiersz z humorem i wpasowuje się w modną tematykę. Portale randkowe to zło ;)
 23. "To tylko słowa" Usłyszały powracające widma Z innych, Lecz osadzonych w tej samej głowie ust "To tylko słowa" - Powtarzał, hardo patrząc im w oczy Gdy rozpływały się w nieuchwytności "Słowa, słowa, słowa" - Mówił, zuchwale stopniując ich ciężar Nie spodziewał się Że właśnie one Przygną go do ziemi
 24. Waldemarze zawsze jesteś mile widziany ;-) pełnia księżyca wiatr porusza cień pod namiotem
 25. Witaj - i tak trzymaj - pisz i wklejaj - samo się ułoży na plus lub minus. Na całe szczęście nie stoisz w kącie. pozd.
 26. Witam cię Alicjo serdecznie - wiem pośpieszyłem się dlatego tak wyszło - ale już poprawiam - miło że zajrzałaś - wielkie dziękuje. Bajkowego wieczoru życzę
 27. Skoro lubisz, pochwalę :) Jednak nie tylko dlatego. Zasługujesz i tyle. Serdeczności Ps. Jutro ma padać :)
 28. złodziej zbladł - złapał się za serce ręką w której miał worek z uśmiechami (...) całe zajście zauważył wiatr Tak bym to widziała, Waldku. Serdeczności
 1. Załaduj więcej aktywności
 • Wiersze znanych